Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
20. dec 2009

mne je tiez prijemnejsia nez sindlerka alebo koscova

dudu
20. dec 2009

sak to je s titulakmi a komu sa chcce tak neskoro citat? tebe julis? alebo vies po anglicky?

jul
20. dec 2009

najlepsi je bezdeda

jul
20. dec 2009

vsimam duduššš 😒 skoda

dudu
20. dec 2009

ja ani neviem kto by sa mi pacil, ale cmorik to nie je ani koscova to nie je..., asi ta predna 😕

dudu
20. dec 2009

julis a ten fringe nepozeras?

jul
20. dec 2009

mne sa nepaci nikto zo superstaristov,ale smajda sa mi lubi,mozno on spravi dieru do sveta 😅

dudu
20. dec 2009

ja som to nikdy nepozerala, ale ukazky su vzdy take zaujimave, ale neviem ci to je serial na pokracovanie alebo kazda cast je o niecom inom...

jul
20. dec 2009

duduššš,to nepozeravam,to ma nebavi,take rozpravky nerealne 😒
teraz som prepla na jednotku...sak nic nedaaavajuuuuuu 😠 😠 😠 😠

jul
20. dec 2009

duduššš,kazda cast je o niecom inom

ninka1234
20. dec 2009

ok, baby idem do hajan, prajem dobrú noc pa pa

dudu
20. dec 2009

jaaaj, ale asi pojdem do hajann zajtra si idem rano pre vysledky k diabe.....ke, tak aby som nezaspala, som zvedava ake budem mat hodnoty....

jul
20. dec 2009

tak cafteeeeeeee 😉

mixka
21. dec 2009

ahojte 🙂 som prva dnes, wau 😀

mixka
21. dec 2009

akurat papam na obed zemiakovu placku 😵

pipka
21. dec 2009

cafet...doteraz som makala 😝

pipka
21. dec 2009

vcera sa mi pri vypinani stromceka uspesne podarilo roztrhnut jednu svetelnu retaz...tak som si zarobila 🙄
bola uz sice stara...ale dobra, tak som dnes zhanala svetielka 😝 😅 na poslednu chvilu... 🙄

nastastie mam uvarene, tak sa aj ja idem napapat hovadzinky so zemiakovym pyre a kukam basnikov, konecne kliiiiid 😀

pipka
21. dec 2009

a dnes poobede musim az do stvrtej trcat doma 🙄 dojdu nam menit vodomery 😝 dufam, ze to rychlo spravia, sak to potom uz pojdem von za tmy 😠 🙄

jul
21. dec 2009

ja som akurat dala maleho spat a idem si zatialodhrnut sneh z auta a este aj kolesa nafukat na kociku....jak sa mi nechceeeeeee,ale musim,lebo musim ist na nakup,uz nemam doma ani sucheho chleba 🙄

mixka
21. dec 2009

my trcime doma nedobrovolne, obe deti mam chore ☹ mne to este uplne nepreslo a im to uz pekne zacina ☹ super vianoce nas asi cakaju 😢

pipka
21. dec 2009

ja som bola doobeda v trznici a na kapustu rada, jak keby uz vecer mal byt koniec sveta a kapusta zadarmo 😅 🙄 nastastie, ze my kapustnicu az na Silvestra robime 😎

pipka
21. dec 2009

mixi, chudence, nech vam to rychlo prejde. Tiez maju aj ATB? 😕

pipka
21. dec 2009

nekukate basnikov? 😕 😀

mixka
21. dec 2009

nemaju pipi, zatial nechcem ist k mudre. maju zelene huste sopliska a trosku kaslu, ale chcem najprv doma liecit kvapkami do nosteka a sirupom na kasel a dufam, ze im to prejde aj bez atb

pipka
21. dec 2009

no tak budem drzat palce 😉 nech ste vsetci co najskor fit
boze vy sa tych chorob nejak neviete zbavit, vas sa to tusim dokola stale drzi 😨 😒

mixka
21. dec 2009

hej, lebo prvotny problem je u mna, ja som skoro kazde 2 tyzdne chora a neviem preco 😖 a ked to baby chytia, tak jedine odo mna

pipka
21. dec 2009

mixi a nemas ty nejaku oslabenu imunitu? neskusala si to nejako riesit? nieco na posilnenie imunity?

mixka
21. dec 2009

neviem pipi, ale mozne to je. neskusala zatial, lebo ani neviem co by to malo byt 😅

pipka
21. dec 2009

treba zajst asi k obvodacke, a ona ta niekam posle...ja ani neviem kam, ale viem, ze na imunitu sa robia nejake testy 😉

alebo mozes pit NUTRILON 😅 😀 😀 ten je na posilnenie imunity 😀

pipka
21. dec 2009

inak su aj nejake homeopatika na zvysovanie imunity, skus sa na to opytat v lekarni 😉