Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
21. dec 2009

skusim najprv tie homeo, to sa mi zda ako najjednoduchsie 🙂 a nutrilon si neprosim, dakujem 😀

pipka
21. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 to len keby si bola v nudzi...tak trojku ece mame 😎 😀 mozes si prist s flastickou natankovat 😀

pipka
21. dec 2009

no moje vrestadielko uz z postielky vykrikuje, tak padam, paaaaa 😉

jul
21. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ze nutrilon pit

jul
21. dec 2009

ja cakam kym sa maly zobudi a idem na nakup,drzte palce,dufam,ze to zvladnem 1x s autom po snehu 😖

mixka
21. dec 2009

mne akurat postarka zobudila deti, slak ma trafi 😠 😠 😠 nespali ani hodinu, to zas bude do vecera kym pojdu spat 😢

lia
autor
21. dec 2009

ahojte,

uz som myslela,ze je dobre vcera a dnes zase zapchaty nos ☹
mixi,mala by si sa objednat na imunologiu,tam ti zistia co sa deje s tvojim telom,uz to potrebujes.
julišššš,ty uz si PANI VODICKA 😉 ale davaj bachacku a chod pomaly 😉 a Rišššino je svetovy tanecnik 😀 😀
idem este Hanulku pozriet 🙂

lia
autor
21. dec 2009

Hanulka anjelik ako vzdy 😵 😵 zlaticko 😵 ako sa zacala menit 🙂

mixka
21. dec 2009

lius, po lyzovacke a prestahovani to asi zacnem riesit 🙂

lia
autor
21. dec 2009

kam idete lyzovat mixi??

mixka
21. dec 2009

lius, M mal ist na kaprun do rakuska, ale kedze ide na operaciu s kolenami idem s jeho kamosom ja 😀

dudu
21. dec 2009

cawes

tak bola som si pre vysledky od dibeto....ky, a cukor v norme, akurat mi zvysila dennu davku sacharidov ale to iba na noc 😀 , dalsiu kontrolu az zaciatkom januara, celkom som rada.
No a uz viem co to je tehu zapcha, kedze nemozem ovocie ani citrusy iba bielkoviny a zeleninu... 😒

mixi dufam ze sa nevratis z lyzovacky zasek chora? 😕 😅 , davaj si pozor...

pipi mame novu spravicku v rodine, JE SICE PRISNE TAJNA, takze o nicom nevies!!... 🤐 🤐
L a Monika su v 8tt 😅, neviem ako dlho pracovalii , ale asi dlho nie 😅 😉 ..., viac neviem

jul
21. dec 2009

cafet

dudušššš tak super to celkom dopadlo,ta kontrola nie?
aspon sa ti to nezhorsilo 🙂

jul
21. dec 2009

liušššš....ukaz nam nejake nove foto malickej...prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim ☹

jul
21. dec 2009

liuššš ano,som uz pani vodicka 😎 zvladla som to lavou zadnou 😎

mixka
21. dec 2009

dudus, no budem rada, ak sa vratim odtial ziva a zdrava 😀 a inak super, ze ti tak dobre dopadla kontrola 🙂

julis, smyka sa na cestach, ci pohoda ???

jul
21. dec 2009

ja som bola s malym vonku po 100 rokoch s kocikom a skoro sme zmrzli,celu cestu domov mi uz reval 😒

pipi,akurat sa maly hupe na nohach 😀

jul
21. dec 2009

mixi smyka sa,ale nastastie kazdy chodi pomalicky jak na kravach,cesty tu nie su moc odhrnute 😒

dudu
21. dec 2009

ozaj ja som dnes prvy krat soferovala v zime 😅 , celkom mi to islo aj som sa baaala..., ddnes mam asi stastny den... 😅
ozaj nepozerali ste vcera Jachyme hod ho do stroje? tam sa riadil stasnymi a nestastny 😉 mi dnami

mixi smyka sa ale ked ides pomalicky v klude tak je to celkom fajn, aj na chodnikoch aj na ceste snehu nieto...

dudu
21. dec 2009

ja som bola v petrzke a tam boli poodhrnane vsetky cesty 😕

jul
21. dec 2009

duduššš ty uz kolko soferujes?

ja 5 mesiacov 😎 😅

dudu
21. dec 2009

julis ako opera? ficis?

jul
21. dec 2009

duduššš,ale my sme dzedzina 😅

mixka
21. dec 2009

ja sa v zime bojim, minuly rok som nesla pre istotu ani raz, ale v sobotu by som mala ist sama a uz teraz mam z toho bobky 😀 snad sa do soboty sneh roztopi 😀

jul
21. dec 2009

ano ano duduššš...opera je opera 😎

jul
21. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ze bobky

zevraj ma prsat...uz neviem kto mi to hovoril

dudu
21. dec 2009

no asi tak nejako ako ty alebo onieco dlhsie ale v snehu som este nesla tak som sa bala, ja som 14 rokov nesoferovala 😅 , iba teraz cez leto mal kamos na mna nervy... 😅

jul
21. dec 2009

a ako sa ti soferuje s brusenom?

dudu
21. dec 2009

aano ano ma od zajtra alebo od stredy prsat..., v pohode mixi sneh uz v sobotu nehrozi..

jul
21. dec 2009

urcite na vianoce bude naschvalliat jak drbn.te 😠 😠 😠