Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
27. dec 2009

sme tu mali dnes na navsteve sesterku aj s mojou tetou, hanulka dostala taku krasnu ciapocku aj so salikom a rukavickami. a nadherneho konika Lamaze...ale nefunguje nam ☹ sme to tu vsetci skusali zhora zdola, mal by erdžať a vydavat zvuky cvalajucich kopytiek...ale ani nemukne 😔 aj baterky su v nom dobre, vsetko sme uz skusili...a nic a sesterku to tak mrzelo, ale nema od neho blocek 🙄 kupila ho na obchodnej v draciku...ale asi bez blocka nepochodime... 🙄

mozno ho skusim dat dedovi, nech sa na to pozrie... 😖

pipka
27. dec 2009

neva, na fotkach vyzera dobre 😉 ako maly eskimacik 😵

pipka
27. dec 2009

zajtra tu mame navstevu, ale ak by som mala auto, tak v utorok by sme mohli aj my ist 😉

jul
27. dec 2009

to aj ja hned davam vsetko dedom....oni vsetko opravia 😎

pipka
27. dec 2009

no dufam...nas dedo je tiez taky kutil 😎 snad sa mu to podari... 😉

lebo by ma to stvalo...uplne nova hracka a nefunguje 🙄

jul
27. dec 2009

my sme dostali tolko capic a salov s rukavicami ze az 🙄

pipka
27. dec 2009

my dve serky...ruzove od babky a cervene teraz od sesterky, ale vsetky su take vacsie, tak ponosi snad aj v skolke ked bude, aspon buduci rok nemusim kupovat 😉

jul
27. dec 2009

maly si dnes doma rozbil usta 🙄

oprel sa rukami o auto,chcel ho akoze tlacit a to sa prekotilo a strelilo mu to rovno do hornej pery,tooolko krvy mu vytieklo jak na zabijacke 😒

pipka
27. dec 2009

V si tu nalial 2 dcl cerveneho...davam mu 20 min a zaspi 😅 😀

pipka
27. dec 2009

boooze, chudatko ☹ a nebolo mu to treba sit?

jul
27. dec 2009

my tusim 6 .....ale 2 ciapky su mu male a jedna zas strasne velka 😒

jul
27. dec 2009

nie,uz mu to netecie nastastie...ale to pokazde z tych pier ide krvy jak z prasata

pipka
27. dec 2009

no my dve nove, co sme dostali...plus dve co uz mala, co som jej ja kupila...takze 4 mame dokopy 😅 😵

pipka
27. dec 2009

pery su strasne prekrvene, to asi preto. Aj mu to napuchlo? bambulik maly...aj plakal, co? 😔

jul
27. dec 2009

noooo vrestal jak paviaaaaan 😒
ale ked som mu na to dala studeny mokry obklad,tak stichol,hlavne, ze sa videl v zrkadle 😅 a dala som mu potom aj gumeneho medvedika 😅 tak sa tesil

pipka
27. dec 2009

to mal ako bolestne 😵

jul
27. dec 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7094927

ja som mu dala pod stromcek tento kompletik,ale ciapka mu je malaaaa 😠 😖

pipka
27. dec 2009

jeeej to je nadhernee 😵 a je mu mala na obvod, ci na vysku hlavicky? nie je elasticka?

jul
27. dec 2009

na vysku mu je mala 😖
sirka by sedela,ale ma ju do polky usi 😖

pipka
27. dec 2009

svokra hanke ustrikovala svetrik, ale je jej len tak tak...uz aby bola jar, aby ho mohla nosit, lebo ho ani neunosi 😒 a chce jej este ciapocku k nemu spravit, tak dufam, ze nebude nejaka hrozna 😅

pipka
27. dec 2009

a neda sa to nejako nadstavit? nadstrikovat alebo tak... 😕

jul
27. dec 2009

a pekny jej spravila?

pipka
27. dec 2009

dala som jej vzor ten co mi ninka strikovala pre hanku...tak snazila sa...ale urobila ho len jednofarebny, tak nie je taky krasny ako ten od ninky...je len taky obycajny, ale ked jej dam nanho vesticku, tak ujde 😉 😅

pipka
27. dec 2009

ja som chcela aby jej spravila presne takyto, len vacsi...a spravila jen jednofarebny cerveny, a nema kapucku, lebo ze to ona nevie 😒 🙄

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

jul
27. dec 2009

to je pekneeee,to ti kto strikoval? ci to je kupovane?

pipka
27. dec 2009

to mi strikovala ninka este ked som bola tehu...pre hanku, aj s ciapockou 😉

jul
27. dec 2009

to je krasne,ninka je strasne sikovnaaa 😎

pipka
27. dec 2009

sme prepli na harry pottera 😉 to je V oblubenec

pipka
27. dec 2009

veelmi, ale nechcela som ju obtazovat dalsim svetrikom...a svokra sa stale vypytovala, ci nemoze hanke nieco ustrikovat...tak som jej dala vzor, ze takyto by sme chceli, lebo V sa v tom svetriku straaasne pacila, tak babka sa snazila, ale tym, ze tam nie je vzor a este ho aj ako keby nahusto strikovala, tak je taky ubity...alebo ako by som to povedala...ale ja jej to s niecim skombinujem, unosi aj taky... 😉

jul
27. dec 2009

kde davajuuu????
ja tu mam tu somarinu o studentoch 🙄