Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
30. dec 2009

to asi mozes...to len vtaka ako takeho...akoze jeho maso... 😉 ale parky asi mozes...co ja viem, my na Novy rok mame vzdy este kapustnicu alebo udene masko... 😎

lia
autor
30. dec 2009

no presne pipi,uplne ina je realita.
ja nechapem,ze doktorky nepovedia aspon taketo zaklady ako je zelena stolica,ked je dieta hladne a tak.mohli by to mat na A4 a rozdavat ,nie??odkial som mala vediet,ze je hladna??kojili sme sa furt,uz som z toho bola unavena,vzdy jej vyslo,ale asi potrebuje viac.ved je z nej polovica ako bola pri narodeni.teda lica ma polovicne 😅 .a este mi aj tak spinkala dlho,tak mi nenapadlo,az dva dni dozadu som to zacala tusit.
juliššš,teraz je uz klud,klop,klop,klop.
tiez je pažroško pažravy,vela spapa,teraz mi stiahla 90ml nutr. a aj materske 🤐

jul
30. dec 2009

😅 😅 😅 😅 liušššš no riadny šššrotovnik je to 😎

pipka
30. dec 2009

kludne ju dokrmuj...ja hovorim, lepsie dokrmovane a kludne babo a kludna mama 😉 ako vystresovana mama, co silou mocou chce len kojit a kojit a nervozna a decko urevane a hladne 🙄

jul
30. dec 2009

ja davam do sosovicovej polievky nakrajany parok

jul
30. dec 2009

zajtra je vrchni prchni 🙂

pipka
30. dec 2009

ja som o tej zelenej stolici citala aj tu, aj som to s kamoskou konzultovala, co je lekarka a povedala ze nie vzdy je to len z hladu...hanula niekedy mala zelenu stolicu aj ako polrocna, a pritom hladna urcite nebola, ale ze to moze byt aj nieco so zazivanim ale to sa vraj napravi samo...ze jej crievka este nespracuju vsetko tak ako dospelemu, tak len preto..ale nie je to nic vazne 😉 a aj tak bolo, na druhy den uz kakala pekne taku oranzovo hnedu 😎

pipka
30. dec 2009

to tam podla mna kludne daj 😉

viem, uz mam zaciarknute, kukaaaam 😀 stirače stiraji, klakson trobí 😀 😀 😀

pipka
30. dec 2009

mas nafotenu kombinezku? 😕 kde kupil nakoniec? 😕

jul
30. dec 2009

zelenu stolicu mal maly raz ked sme boli v nemocnici na infekcnom
ale mal vysoke teploty 39,5

jul
30. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀
aj ja sa na to tesiiiiim

jul
30. dec 2009

nemam nafotenu,je v skrini 😅

pipka
30. dec 2009

tak nafotit 😠 😀 sak som zvedava 😀

jul
30. dec 2009

no predstav si,ze R kamarat mu dnes doniesol,minule mu to R spominal,ze zhana a on ju dnes doniesol 😅

jul
30. dec 2009

hlavne,ze ja som uz obnednala cez mmb 😅 ale sak teda bude mat dve na striedacku a este aj oteplovaky ma...ako keby sme byvali v Tatrach 😀

dudu
30. dec 2009

ja davam do hlavy sosovicu z obeda 😅 , parok a rohlicek, trosku je tvrda ale neva , ked som ju varila bola som taaak hladna ze som ju vypla skor, ale da sa jest to je hlavne 😅 😉

jul
30. dec 2009

dudušššš 😀 😀 😀 😀

jul
30. dec 2009

dobre idem ju odfotit

pipka
30. dec 2009

len aby sneh bol...aby to aj unosil 😅 😀 ale ved u vas na babe mate stale sneh 😎

dudu
30. dec 2009

do kapustnice ide aj udusene masko ako do segedinu?

pipka
30. dec 2009

dudus, ty nevaris sosovicu v kuchte? 😕 ved tam ju mas za 15 minut makku 😅 ci si nevydrzala ani tych 15 min 😕 😀 😀

dudu
30. dec 2009

pipi presne 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
30. dec 2009

ja nedavam udusene masko, ja davam udene a klobasku...a zemiaky a hribiky, mam domace dubaky susene 😎

dudu
30. dec 2009

ahaaa, lebo aj v receptoch je len udene ..., ja som si myslela ze aj dusene masko 😕 , neviem preco

pipka
30. dec 2009

jaaj, zase sa prezereme 😝 nasi robia aj tatarak, hmmmm ten by som si tiez dalaaaa, neviem, ci si nedam doniest 😀

dudu
30. dec 2009

boooze ze tatarak ten som jedla len raz v zivote a uz ho mylujem 😅

dudu
30. dec 2009

zase preklep 😅 namiesto i z a potom y, ja sa s toho po....

lia
autor
30. dec 2009

sak ked sa to stane raz,ale nam viac krat a ja ze sak to je v pohode,ale mama do mna hutla,az sme to doriesili konecne a mame vsetci klud 🙂 .
ok baby,idem si lahnut,lebo za chvilu tu bude ciciačik 😀

pipka
30. dec 2009

no presne liusik, vyriesit a mas pokoj 😉 tak dobru nocku a pokojne napapane babatko 😵