Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
3. jan 2010

jul ja si tiez myslim ze asi sa chce polepsit....

pipka
3. jan 2010

mne teraz praveze kon nejak ide...klop klop 😉

wighy
3. jan 2010

jul ale to je krasne ked mate takyto vztah,parada 😵

uff dudu no nezavidim,je to dost blba situacia

nasa mala je zatiaĺ jedine vnuca u svokrovcov a vyzera to tak ze dlho aj bude takze je to ich milacik maznacik a rozmaznavaju ju ale v istych hraniciach tkaze mi to neprekaza ale keby ich bolo viac a vídela by som rozdiely asi by som zakrocila 😔 ale teraz kasli na to, mozno sa to same vyriesi 🙂

dudu
3. jan 2010

mne tiez, sice cez den ma to vyplo a musela som sa nanovo prihlasit, aj som nevedela ci si pamatam dobre heslo, aaaaaale pamatala som si ho 😉 😀

pipka
3. jan 2010

no u nas je Hanka tiez jedine vnuca v jednej aj druhej rodine...a tiez si nie som ista, ci to tak aj nezostane...ale to ja by som len nerada... ☹ ja by som chcela ak uz nebude mat bratrancov alebo sesternice aby aspon brata alebo sestru mala... 😒 no neviem...neviem... 🙄

dudu
3. jan 2010

no u nas je to tak ze bracho ma uz tri dcery a svagor caka v auguste..., takze nasa mala bude mozno rozmaznavana od nas alebo mozno aj od nasich kedze je to asi posledne vnuca u nas..., no uvidime ako to pan Boh zariadi.., v kazdom pripade su rodiny bez starych rodicov a je im dobre

pipka
3. jan 2010

no presne dudus...ale ved rozmaznane deti su tiez nic moc...tak a mame po probleme 😀

dudu
3. jan 2010

v tom filmr su ale hlasky, sa tu supujeme 😀 😀 😀 😀

pipka
3. jan 2010

aj ja sa tu rehlim...milujem tento film 😀

pipka
3. jan 2010

juliske zase padol net? 😒

dudu
3. jan 2010

nie ta isla urcite hulit 😕

pipka
3. jan 2010

tie plnofousy maju uchvatne 😀

dudu
3. jan 2010

baby ale mna ten chbat boli jako dve hovada 😒 , idem ja ta het, lebo neviem ako mam mat PC-ko aby som aj pisat mohla, tak ho radesj vypnem.
sa majte

jul
3. jan 2010

presne 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 padol mi net

wighy
3. jan 2010

idem aj ja babule do hajan, zela mdobru nocku

papapapapa 😵

jul
3. jan 2010

preco mate dojem ze sa chce panko polepsit?

jul
3. jan 2010

ja sa uz tesim akobudem konecne zajtra soferovat...cele sviatky soferoval len R ked sme niekam isli 🙄

wighy
3. jan 2010

jul ja sice neviem co sa s vami stalo ale tych par veci co som citala tak mam dojem ak okeby chcel daco dohnat 😕

som citala ze bol v nemocnici ci co,tak mozno tam mal cas rozmyslat,ktovie

pipka
3. jan 2010

papapa dudus, mna uz tiez nejak zacina chrbat boliet...asi aj ja uz skoncim 😉

julis, sak ked tak seka dobrotu...zrazu 😉

jul
3. jan 2010

hmmmm wiiigh....kazdy si to mysli podla toho ako sa zacal spravat,lebo este v lete mi ani na meno nevedel prist a chodil tak 1x za 2tt....maly ho vobec netankoval a teraz ho len pusinkuje a stiska a bere ho von....stara sa onho zrazu 😒

pipka
3. jan 2010

ja som dnes soferovala...po tyzdni 😉 ale to sme nikde neboli...ale u nas, ked ideme spolu, tak soferujem ja, V sa nechce 😅 😀 on mi to rad necha, ze on ma toho este z Citroenu dost, ze on je rad spolujazdec 😀

jul
3. jan 2010

pipi....teraz ides ked mi konecne slape net? 😠

jul
3. jan 2010

ved pockaj pipi toto ti raz vratim......ale neviem kedy,ked som tu nasadena denne 😅

pipka
3. jan 2010

ved ale bud rada julis...konecne ma Risino tatina a ty si oddychnes 😉 aspon nemusis stale len nono nono...jak papagaj 😅 to uz aj u nas, ked V je v robote, tak len jak pokazeny gramofon...nono hanka, toto nesmies, toto nesmies...len ked ju akurat bavi, to co nesmie 😅 ..asi ako vsetky deti 😅 😀

jul
3. jan 2010

ja radsej necham soferovat R,lebo ja pri nom stresujem,aj pri svokrovi,ja idem radsej sama...alebo s tym co nema vodicak....ako moja mama a sestra 😀 nemozu mi do toho pindat

wighy
3. jan 2010

jul 😔 😔

ale kasli na to a uzivaj si ze sa stara o maleho 😵

pipka
3. jan 2010

sak som stale tu, co nevidis 😅 😀 som tu kvoli tebe zostala 😵
ale len chvilku, potom uz naozaj musim 😉

jul
3. jan 2010

pipi,presne,ked je tu,tak si konecne mozem v klude porobit a zapalit a nestresujem a potom ani maly neni vystresovany z toho okrikovania....musim to zajtra R povedat 😠

pipka
3. jan 2010

ked skonci Docolko, padam do hajan 😅

jul
3. jan 2010

dobre dobre...co to tolko opakujes 😠 😠 😠 😠 😠

a kedy to konci?