Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
3. jan 2010

no presne aj u nas su preto vzacne vikendy, lebo to mi malu vezme aj doobeda aj poobede, on sa rad vyvetra, sak len v kancli sedi a mne to ´pomoze, lebo v klude porobim...a rychlejsie, to co nestiham, ked som s hankou sama 😉

pipka
3. jan 2010

23.35 😉

pipka
3. jan 2010

musim opakovat...sak keby si zas neprecitala 😅 😀

jul
3. jan 2010

no ved aj mne sa dnes dobre robilo,hlavne vysavalo a varilo...lebo ked vysavam,tak jednym ockom maleho musim sledovat ci kabel nekuse od vysavaca 🙄 a ked varim,tak on sa hra sam kade tade beha a len zle robi

pipka
3. jan 2010

a kde si zas 😕

pipka
3. jan 2010

jaaaj 😉 uz ta vidim 😀

jul
3. jan 2010

ty kokos,dobra je ta´uma thurman v tom bojovom umeni,to sa vsetko musela naucit...ale super jej to ide

pipka
3. jan 2010

zajtra ide na STV2 cesky film, novy z minuleho roku, Tajnosti, videla si to? Šiškova, Roden, Iva Bittova...ja som to nevidela este, musim to kuknut 😉

jul
3. jan 2010

smadna som jak zizala,zajtra caj na chudnutie kupujem

jul
3. jan 2010

neviem,asi nie...o kolkej o 8 mej?

jul
3. jan 2010

musim zajtra aj televiziu kupit,nech som v obraze 😀

pipka
3. jan 2010

aj ja som zistila, ze strasne malo pijem...tak dnes uz tu mam flasu vody stale pri sebe

jul
3. jan 2010

hmmmm dobraaaaaaaa 😎 😎 😎 😎 😎

jul
3. jan 2010

ja zajtra kupim aj plno mineralok......budem jak ty zajtra,pena v hube a budem cele regale hadzat do vozika,to sa mi dobre nakupuje ked ide R,on s malym a ja len kukam co kde ako 😀

pipka
3. jan 2010

zajtra 21.45 na stv2, neviem, ci som to videla uz...nieco sa mi mari podla tych hercov...ale neviem... tusim ona si klavir kupila, lebo stale nebola spokojna...a Marta Issova jej dceru hrala...ale uz neviem, ci sa mi to s niecim nepletie 😅 sak ti cesi tolko filmov za rok natocia...ze uz nemam prehlad 😀

jul
3. jan 2010

za kolko 😀

pipka
3. jan 2010

no ved chudnutie by sa malo zacat dostatocnym prijmom pitia...

jul
3. jan 2010

ktora je to issova?

jul
3. jan 2010

ja tiez malo pijem...R aj polievku zapija 😅

pipka
3. jan 2010

taka ciernovlasa kucerave vlasy, ona hrala aj v takom seriali o pubertakoch aj leva tusim za to dostala...

jul
3. jan 2010

kde si?

pipka
3. jan 2010

hanula sa zobudila zase...tak som jej bola duduku dat

jul
3. jan 2010

ty kokos...aky dlhy linnk 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
3. jan 2010

ano ta, ved som ti aj ja dala link 😉

pipka
3. jan 2010

stale sa dnes budi, dufam, ze zase zuby... 😒

jul
3. jan 2010

inac malemu stale nevysla ta posledna stolicka...chudacik,tak ho to boli obcas,vidim ako si tlaci chudato moje,minule s kolienkom tlacil na licko 😖

jul
3. jan 2010

a dnes si usko tlacil a bil si po nom 😔

jul
3. jan 2010

mne maly zase dnes nespal poobede...ked tu ma tatu,tak nechce spat 😒 ,len s tatom sa hrat