Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
4. jan 2010

wigh mala si to aj ty? neviem ale ani masirovanie mi nepomaha , chrbat boli aj tak 🙄 ☹

pipka
4. jan 2010

dudus...snad nemas pasovy opar 😨 😒

pipka
4. jan 2010

uz som poupravovala fotky, tak idem nejake popridavat 😉

pipka
4. jan 2010

duduska...V si s tebou pise na FB a je smutny, ze mu neodpisujes 😔 😀 😀

dudu
4. jan 2010

sak som odhlasena 😕

wighy
4. jan 2010

dud hej mavala a aj mavam, ked si viac pretazim chrbat alebo ked dlho sedim a hrbim sa pri klasickom pc, tiez nepomaha nic, len sa dobre vyspat na rovnej posteli alebo masirovanie ale to nie vzdy pomoze alebo este sa dobre narovnat napr pri stene alebo skrini bohuzial je to pre zle drzanie tela a stuhnutie svalov
ked som pracovala tak som tkae mala denne bleee a pomaly ma to caka zas 😔 😔 😔 😔 😔

dudu
4. jan 2010

teda na FB

pipi nemam opar, mna len tak chrbat taha ako keby som ho mala pretazeny alebo co

dudu
4. jan 2010

sak ale ja som dnes len lezala ani som toho neporobila tak ako vcera , aj tak ma ten chrbat boli ako vcera.... ako zistim ze zle drzim telo? 🙄

wighy
4. jan 2010

dudus to je urcite vahou babatka, ked si to predtym nemavala tak po porode by to malo prejst

pipka
4. jan 2010
pipka
4. jan 2010

nejak sa ten kon zrychlil 😎

pipka
4. jan 2010

alebo musis makat jak vcera 😅 aspon budes vediet z coho ta boli 😀

pipka
4. jan 2010

no V uz sa odhlasil tiez...povedal, ze ked tam duduska nie je, ze ho ani zit nebavi 😀

pipka
4. jan 2010

mna chrbat boli denne uz tak dva mesiace 🙄 ...ja uz si na tu bolest pomaly zvykam 😅 ..asi keby ma nebolel aj mi to bude cudne 😅 😀

wighy
4. jan 2010

juuuj hanulka je na spapanie 😵 😵 😵

jul
4. jan 2010

servusteeee a vy tu? odkedy to tu uz ide?

pipka
4. jan 2010

julis, uz to ficiiiiii asi 10 minuuuut 😀

jul
4. jan 2010

supeeeer foto 😎

fifina sa meni tusim kazdym dnom 😵

pipka
4. jan 2010

no meni, ved vravim...stava sa z nej opica 😀

pipka
4. jan 2010

to ste uz videli! 😨 mne tu doma lieta komaaaaar 😨 😨 😨 😠 😅 v januári 😨

dudu
4. jan 2010

som saa presla, vyvesala pradlo tak to trosku ustalo, no uvidim do kedy 😕

pipka
4. jan 2010

no ved vravim dudus...praca ti chyba 😀

dudu
4. jan 2010

pipi videla aj my sme mali komara, oni asi boli nekde v spare a teraz sa zeeebudili, blbci ale aspon sa daju lahko zabit, nie?

dudu
4. jan 2010

asi pipi 😅

dudu
4. jan 2010

naozaj ten kon sa nejako polepsil, ozaj nebola ti vonku zima? sak hlasili minus a ja som ti povedala, ze vonku je celkom fajn

pipka
4. jan 2010

no ja som ho zatial netrafila debila 😠 🙄 furt mi niekam uleti do tmy a neviem ho najst 😠 ...ked mi vleti do spalne, tak ma slak trafi 🙄

pipka
4. jan 2010

nie, ved doobeda sme boli nel chvilku 😉 a poobede sme boli sice dve hodky, ale to som brala druhy kocar a fusak a mala bola aj v overale, tak jej zima nebola, len ten nosik ma stale cerveny 😅 😀 ale ja som mala teplu bundu, aj salik aj rukavice a sankovacie teple cizmy, tak jak cibulka som bola 😎

dudu
4. jan 2010

asi uz nemas raid do zasuvky?

pipka
4. jan 2010

mam, ale myslis, ze to zaberie 😅 nie su uz voci tomu odolní 😒 😨

dudu
4. jan 2010

inu mas ty vybavu na prechadzky, to si aj ja budem musiet zaobstarat... 😅 😉 , alebo budem lenit doma a mala bude na balkone 😉