Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
7. jan 2010

ja si teda vobec nepozeram kto je reziser ale pri tomto som si to pozrela a bola som prijemne prekvapkana, ze ako to natocil...

dudu
7. jan 2010

dobru lum

jul
7. jan 2010

dobru lum 😉

ja este idem kloktat slanu vodu 😝
boli ma hrdlo jak fras 😠

jul
7. jan 2010

kokos...rychla smrt 😖 v terminatorovi

jul
7. jan 2010

asi atomova bomba nie?

dudu
7. jan 2010

hej atomka, dobry zaber, ze?

jul
7. jan 2010

ano ano na taky stary film dobreeeeeeee 😎

dudu
7. jan 2010

ten cernoch to ale dobre hraaa, ze? taky vyplaseny

jul
7. jan 2010

ano dobry bol 😎

lumah
8. jan 2010

Dobré ránko! 🙂

dudu
8. jan 2010

cawes, no tak ja som sa uz aj od dr. vratila, no lepilo mi ist autom, ale zvladla som to 😀 , dokonca som zaparkovala na prvy sup pozdlzne 😅 😉

lumah
8. jan 2010

dudu a všetko v poriadku? 😉

dudu
8. jan 2010

lumi , neviem vysledky budem amt az v pondelok, ale na inzulin to je urcite

jul
8. jan 2010

duduuuuuššššššš,supeeeeeeeer si sikulkaaaaa šofeerka uz 😎 😎 😎 😎 😎 😎

jul
8. jan 2010

ja by som mala ist tiez,no mam komplet auto zapadnute snehom a aj okolo,tak ani neviem ci by som vyliezla z parkoviska 😒
ale radsej nejdem,lebo pravda je,ze mam z toho snehu trochu bobky 😅
a u nas cesty vobec nie su odhrnute

ajka23
8. jan 2010

halooo, som uz doma... 😉

ajka23
8. jan 2010

jak krasne prsi, co? ☹ ☹ ☹ 🙄

inac tak veselo sme mali, ked sme sli ku nam do obchodu, uz sme vyhodili smerovku z hlavnej, ze zaparkujeme na parkovisku pred potravinami a z protismeru auto, fuk ho tam, na to jedine miesto... 😠 😠 😠 no mali ste pocut toho mojho, vyskocil z auta a po tom vodicovi, vsetky vybrane slova atd, no mal ho v pazi, tak zaparkovali sme za neho a bolo... 😀 😀 😀 som uz videla ruzovych kuklacov... 😀 😀 😀

jul
8. jan 2010

😅 😅 😅 ajuššššš

jul
8. jan 2010

prsiiii jak besneeeee 😝

este sme na obed stihli ist von a pohrat sa v snehu

ninka1234
8. jan 2010

čauko 😉

Aj my sme sa dnes boli vyšantiť v sneho, boli sme na Štrbskom Plese

jul
8. jan 2010
jul
8. jan 2010
jul
8. jan 2010

ahoj ninka

aj u vas prsi?

pipka
8. jan 2010

cafet, u nas leje ako z krhly 🙄 ...a my sme samozrejme boli vonku...dosla som mokra ako mys...este aj podprsenku som mala mokru 😠 🙄 😅 totalne mi bunda premoka...cicerkom z nej kvapkalo...teraz ju susim nad vanou 😝 hlavne ze hanulke bolo fajn...ta dnes vynimocne spod igelitu kukuckovala a ani nemukla 🤐 😀

jul
8. jan 2010

pipi,ty pojdes von aj keby bolo tornado 😀 😀 😀

jul
8. jan 2010

vonku na lampe je taky obrovsky cencuuuul.ze uz len cakam kym spadne nejakemu nahodnemu chodcovi na hrb

jul
8. jan 2010

pipi a bola u teba ajka a duduššška?

pipka
8. jan 2010

no ja som taka sibnuta...ze ja denne 😅 ale sme si s duduskou nevsimli, ked sme sa obliekali ako leje 😒
a ked sme uz boli vonku, tak ze ju odprevadime domov, tak nahodila som igelit a pod ho ! No a kym sme dosli naspat tak to bola hodina...a mokra do nitky 🙄

ja mam taku debilnu bundu, ce mi cela premokne a potom to mokre zospodu mi presakovalo na rolak a kym som dosla, tak aj podprsenka durchom durch mokra 🙄 😝

pipka
8. jan 2010

ano ano obidve tu boli 😵

ajuska odisla o tretej, my sme sa potom obliekli a isli sme von...no von...akoze vychadzka na zmoknutie 😅 😀

pipka
8. jan 2010

traf donho snehovu gulu a zhod ho 😀 ...ale nie na cloveka 😅