Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
27. máj 2009

pipi, aj ja tak chodim von... piskotky, flasky s vodou, mokre utierky, hracky... psycho 😀

pipka
27. máj 2009

a co je najhorsie mixi...ze este bude haraburd vekom pribudat 😀
pridu trojkolky, kocik s babikou...esteze sa vyhneme tatrovkam 😀 😅 😀 aj ked u nas na chalupe bude asi aj tatrovka 😀
uz mame hupacku, bazen, pieskovisko...a to ma len 9 mesiacov 😅 😀

mixka
27. máj 2009

pipi, no to uz dufam nebudeme vtedy v panelaku a na zarade budu mat baby co budu potrebovat a nebudem nic nikam vlacit, mozem sa na to vyprdnut s prepacenim 😀

pipka
27. máj 2009

no ja ti to prajem 😵 ale porozpravame sa o rok, dva... 😀

mixka
27. máj 2009

no ani ma nehne, aby som trepala okrem deti po schodoch aj haraburdy... je fakt, ze uz budu chodit same po schodoch, ale veci budem vlacit ja a asi nie iba po schodoch, ale aj vonku... a vlacit dvojmo fakt nehrozi 😝

pipka
27. máj 2009

no asi ani jednojmo 😅 😀 ..lebo ked si vymysli kocik...a este aj trojkolku 😠 😀

asi zatrhnem hned, a urobime si rozvrh, parne dni kocik s babikou a neparne dni trojkolka 😀 formicky este zvladnem, dam do ruksaku na chrbat 😀 😀 😀

pipka
27. máj 2009

asi pre dnesok koncim...mam deficit po minulej noci 🙄 hanula od polnoci do pol tretej nespala...tak sme na striedacku uspavali a samozrejme nespali 🙄 🙄 🙄 asi ju ten plny nostek trapi a neda sa jej dychat ☹
a este k tomu vsetkemu dnes stratila hlas a len sepoce...ani plakat nevie nahlas chudatko 😅 ☹

mixka
27. máj 2009

jejda, nezavidim veru... drzte sa a spinkajte hlavne 🙂 ja tiez pomaly pojdem haji 🙂

pipka
27. máj 2009

dakujeme, dobru nocku aj vam vsetkym 😵

dajana028
27. máj 2009

Moze mi niekto poradit???No neviem co to je...Pred 4 mes. som si 3x robila test....pozitivny. Ale mrchy vzdy prisli.Meskaju aj 10 dni ale pridu. Co mi vsak nejde do hlavy ze nejako priberam aj do bruska. k dr. nejdem lebo vzdy mi mrchy pridu. Neviete co to moze byt???Dakujem za odpoved

pipka
28. máj 2009

ked nepojdes k lekarke, tazko ti poradime... 😒 moze byt aj nejaka hormonalna porucha...no na tvojom mieste by som to radsej nepodcenovala, aby si nieco nezanedbala. 😨

pipka
28. máj 2009

My dnes celkom v pohode noc, sopliky uz odchadzaju, mala spala vkuse do piatej do rana, potom mliecko a este do osmej 😉
Potom mi pomahala pri vareni 😀 a ked som vesala pradlo, tak mi podavala stipce...co som jej nevyrvala z ust, to mi nedala 😀 😀 😀

zabka132
28. máj 2009

pipi...ja ked dam Fifcovi do ruky stipce, tak uz s nimi nic nepripnem....on mi ich totiz vsetky rozpoli 😖 . Ja teraz sedim na hojdacke (vo filipkovej reci : Haťa haťa)...Fifco sa hra v piesku, respektive vyhadzuje ho von z pieskoviska 🙂 😝 . Urobila som dnes drahemu tortu...taku, ze ked sa rozkraja, tak je vnutri cislo...v jeho pripade 30-tka. Az sa divim, ze sa mi to podarilo 😀

pipka
28. máj 2009

zabiii, to chce fotku tej torty 😕 😕 😕 😕 ty si inaaa sikulka 🙂

ja musim nieco vymysliet na november, to bude mat vilko uz 40-tku 😨 😅

pipka
28. máj 2009

a zabudla som vam napisat, ze mi drahusik zostava doma uz od pondelka 😅 ... prepustali u nich, a tak zachranil kolegu, co ho chceli prepustit a ponukol sa, ze ak mu daju odstupne, tak zostane doma on...branili sa, nechceli ho pustit, ale nakoniec sa dohodli, ved on aj tak isiel dat vypoved a ide robit na zivnost, takze dostal 3 mesacne odstupne a od pondelka mi tu bude pit krv 😝 😀 😀 😀

pipka
28. máj 2009

a ajka sa nam kde tula? 😕 ...rano vyspava a vecer nestiha? Smazi syr o polnoci 😅 😀 😀 😀

jul
28. máj 2009

a naco tolko veci vlacite von? 🙄

mne sa to zmesti do kosika na kociku a este mam aj tasku na kocik a vsetko sa mi tam v pohode zmesti.
Tie Liusssskine kociky maju take kosiky tiez,len tam nie su na foto a su aj super velike

pipka
28. máj 2009

julis, sak ked ja kazdy den aj na nakup idem, tak mam dole okrem igelitu a sietky aj nakup a na ruckach golfaca dalsie igelitky, a v taske na kociku mam plienky, veci na prebalovanie, oblecko, jedlo, bublifuk, krem na opalovanie a masticku na zuby... 😀 😀 😀 toto vsetko denne potrebujem 😝 😀 ale nestazujem sa, zvladam to...zatial 😅

mixka
28. máj 2009

ahojte 🙂

pipka
28. máj 2009

caf mixik 😎

pipka
28. máj 2009

julis..uz si soferka? Kedy koncis? 😕

mixi ako babulky? 😕

mixka
28. máj 2009

jejda pipi, nemam cas ti tu pisat, ked s tebou klabosim na skype 😀

pipka
28. máj 2009

fakt? 😕 😀

mixka
28. máj 2009

nooo 😀 a dobre nam to ide, sak 😉 😀 😀 😀

pipka
28. máj 2009

sikulky sme 😀

ale uz idem haji, tak dobru nocku vsetkym 😵

mixka
29. máj 2009

halooo spachtosky, kde ste 😕 ???

ajka23
29. máj 2009

haloo, ja som tuuuu... 😉

pipka
29. máj 2009

halooo, aj jaaaaa 😉

pipka
29. máj 2009

kde steeeeeeeee 😕 😲 😲 😲

konecne mi hanula zaspala a vy nikde 😒

ajka23
29. máj 2009

som tu, akurat som vyvesila pradlo a rozprsalo sa... 😠 😠 😠