Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
19. jan 2010

plast nemame 😒 😀 😀

ale uz prepotil 3 pyzama...kto to bude prat 😝 🙄
len mu caj varim a obskakujem...lebo ze je slaby ako mucha... 😅 😅 😅

jul
19. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak sa teraz V vytesuje co?

pipka
19. jan 2010

no ty koki...ti poviem...aj ja chceem seba za manzelku 😝 😅

jul
19. jan 2010

Aj ja seba 😀

pipka
19. jan 2010

tak fifi uz je hore...a posranaaaaaaa 😝 😝 😝 😅 idem na to 😝 😀

jul
19. jan 2010

akurat sa zobudila na Stasaka 😀

zrzuska
19. jan 2010

ahojte dievcence.

pipka no teda to ti poviem s tym hurhajom v noci. ja by som asi vyletela hore. to je otras aki su ludia bezohladni. 😠

my sme mali tiez onicom noc. mala zle spala a dnes uz je tiez nachladnuta, ma soplik aj ten je "chory plac".place inak ked je chora.
a mna tak strasne celu noc bolelo brucho. fuj. nastastie teraz ma neboli. ale to ma zacalo pobolievat vecer a potom sme si dali s drahym sexik a to potom co sa zacalo robit s mojim bruchom. to bola ina bolest ☹
tusim zajtra uz nacisto dojde mrcha 😝

susienka
19. jan 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ninka1234
19. jan 2010

pipi, že jeb...tý východniaR 😠

JUL, my sme dnes boli v ceentre na 3 hodinky a nedala som jej plienku, a pekne sa pýtala cikať a ani nechcela na nočník, ale na veľký

mixka
19. jan 2010

ahojte 🙂

my sme vcera konecne objednali novu kuchynu do domu a dnes bol nas ocko zaplatit zalohu a teraz cakame 5 - 5 tyzdnov dokonca sa nam podarilo dopasovat k linke aj lavicu 😵

pipi, to ma mrzi co prezivas, my to mame podobne, ak nie horsie v urcitom smere... tu zial pomoze fakt sa iba prestahovat 😖

dudu
19. jan 2010

ja som dnes bola o gyndasa zobral mi krv, na najake testy..., dufam ze budu OK a dal mi papier na epiduralku, tak som si ju isla hned do ruzinova aj vybavit, sak ked uz som vonku.. Som nevedela ze epiduralka aj spinal sa pichaju na to iste miesto..., len spinal je hlbsie a bez zavedenia katetra a epi..., jez hrubsou ihlou..., asi ked bude cisarak tak neviem.., ale dnes mala otocena este nebola ☹

Kokos ja som si myslela ze ked od vcera nesnezilo ze budu odhrnute aj tie menej frekventovane cesty, ale prd v raci booli teda neodhrnute a dobre mi lietal zadok , aj som sa bala aby som nenaprala do plota... 😠

mixka
19. jan 2010

5 - 6 tyzdnov, nie 5 - 5 😀

dudu
19. jan 2010

pipi mna napadlo, ze skuste si dat take tie stropne kazety z polystyrenu, mozno by to trosku utlmilo...

dudu
19. jan 2010

samozrejme, ze by som si to dala potom preplatit u susedy..

dudu
19. jan 2010

mixi ahoj, gratulujem k linke a lavici.., a kde ste si oobjednali kuchynu?

mixka
19. jan 2010

dik dudu 🙂 v meganabytku 🙂

dudu
19. jan 2010

mixi,
my sme v mobelixe kupovali skrinky pre malu, ale vobec ma nenapadlo to kupit az v januari, ked budu zlavy.. 😒 , ale sak nestali vela...ale kedze penazi navyse nieto mohli sme trosku usetrit.., nasa hlupost.

mixka
19. jan 2010

ja som cielene cakala na januarove vypredaje 😀

pipka
19. jan 2010

cafet 😎

tak hlasim nastup a ak by som znenazdajky zmizla, tak spim, alebo ma trafil slak z nasich susedov 🙄

pipka
19. jan 2010

ninus...tento konkretne je 😠 to by si aj ty povedala... 🙄 mi uz lezu na nervy 🙄

zrzus, my sme tam uz vybehli niekolkokrat, ale to uz absolutne nema vyznam...oni kaslu na nas 😠 🙄

wighy
19. jan 2010

ahojte aj ja som tuuu

co kukame dnes??? 😀

pipka
19. jan 2010

mixi, nemas link na kuchynu? 😕

dudus, nam stropne kazety nepomozu, my mame oble rohy a to by vyzeralo na prd...a okrem ineho sa nam to vobec nepaci ten polystyren 😝 ved ale preco my vsetci mame ustupovat a milostpani si budu dalej vyhukovat 😠 🙄 a cely dom so stuplami v usiach... 🙄 😅

pipka
19. jan 2010

my dnes markizu, ten thriler, ale som tak grogy, ze neviem ci vobec aspon hodinu tu vydrzim 😒 😔

dudu
19. jan 2010

co sa dnes pozera?

pipka
19. jan 2010

inak V ma 39,5 teplotu, tak uz som mu aj zabal davala...no mam to tu dnes vesele 😅 a to sa mi zda, ze aj na mna nieco lezie...cela som slaba, boli ma cely clovek 🙄 ...dufam, ze sa z toho vyspim 😒 😉

dudu
19. jan 2010

pipi a keby si to tej susede povedala, ze si nechas prerobit spalnu na odhlucnenu a ona nech ti to preplati, sak akoze, nech sa zlakne a zariadi im tu izbu..., a nahodou neslubila kupit tam koberec?

dudu
19. jan 2010

pipi veeeeeela celaskonu si kup a supaj ho do seba 😅

dudu
19. jan 2010

aj aj som si nechala markizu , ale neviem 😒 sa mi to nepaci

dudu
19. jan 2010

pipi a preco mu robis zabal? ved nech sa osprchuje je to ucinnejsie, nie? 😕

pipka
19. jan 2010

uz si davam dudus, to bolo prve 😉

oni si tam dali koberec...ibaze zase len kusovy obdlznik...a to je prd 🙄 hluk pocut stale. Ja uz jej nebudem nic hovorit, uz sme sa dohodli, napiseme staznost a basta, nech si to uz ona zariadi ako chce.