Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
3. jan 2010

julis, ty si dnes inaaa vcielka usilovna 😵

dudu
3. jan 2010

no tak to ja tiez som dnes makala, poprala som dve pracky, vysavala , púodlahy umyla, kupelku a wecko vycistila , navarila, pozehlila a teraz ma boli chrbat jak hovado ☹

jul
3. jan 2010

no,ved bol tu cely den R...konecne bol normalny,aj mi co topomohol,aj maleho zobral von skoro na 2 hodky,tak som si konecne mohla aj v klude povysavat a tak

jul
3. jan 2010

duduuušššš....si lepsia 😎

jul
3. jan 2010

aj vam ide zas ten kon tak pomaly jak vcera? 😒

lumah
3. jan 2010

my pozeráme na markíze film.

jul včera si zložila ten vianočný stromček? Si písala, že zložíš, tak si ma inšpirovala, že sme ho včera zložili aj my, aj všetku výzdobu sme odložili už.
dudu dávaj si pozor, ešte máš čas na rodenie, takto makať - to rob v 40tt.

dudu
3. jan 2010

nie nie som , ale von nechcem ist lebo ma to hrdlo boli uz asi tyzden a kedze som tri dni nic, naozaj nic nerobila ani nevarila, mali sme kapustnicu, tak dnes ma uz mrle zrali 😅 , ale zajtra budem znova lenosit, sak za ten chrbat mi to nestoji...

jul
3. jan 2010

lum ano vcera som ho uz zlikvidovala 😎 a mam svaty pokoj 😎

pipka
3. jan 2010

a mna bolia nohyyyyy z tahania fifinky na sankach do kopca 😝 😀

jul
3. jan 2010

aspon si si zasportovala pipi 😎

lumah
3. jan 2010

jul ide aj mne pomaly..
veru aj my máme viac miesta doma teraz bez toho stromčeka.
Porazí ma, David v kuse vyrevuje, to bude zas noc-minulú noc sme skoro nespali-v kuse buntošil-nemohol dýchať chudák.

pipka
3. jan 2010

no dudus...este ze si aj okna neumyvala 😅 to uz by ta rovno do porodnice mohli odviezt 😒 😅

jul
3. jan 2010

lum ☹
chudacikovia maly 😔

pipka
3. jan 2010

aj mne to trva vecnost 😠

ako sa takto k tym 25000 prispevkom dostanem... 😅 😀

jul
3. jan 2010

malí 😀

pipka
3. jan 2010

no sadielko som trosku prevetrala 😝 😀 a potom sme dosli na navstevu a dobre sme sa tam nazrali 😅

jul
3. jan 2010

😀 😀 😀 😀 pipi....to ta štve 😀 😀

jul
3. jan 2010

a co ste jedli?

jul
3. jan 2010

aj ste sa fotili pipi?

pipka
3. jan 2010

Lubka robila take misy, roastbeaf so salatom majonezovym, a rozne jednohubky a chlebiky oblozene, kolaciky...no jak tie prasiatka sme sa naplnili 😅 a V si este dal s Miskom slivovicku a vinko...tak som ho len doviezla...uz tu zalamuje vedla mna 😅
fifi sa tam nacpavala piatym cez deviate aj s Lukaskom...celu izbu mu vynosila...on ma asi 3000 plysakov...tak mala robotu 😝 😀 😀 😀

pipka
3. jan 2010

anooo fotili, musim najprv fotky stiahnut 😉

dudu
3. jan 2010

pipia bolo tam tolko ludi ako hovorili v spravach?

jul
3. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀
uz len nosila 😎 to je tusim jej najoblubenejsia cinnost 😅

pipka
3. jan 2010

straasne vela dudus 😖 teda hlavne aut vela...ludia sa tam uz roztratili na kopci, my sme mali stastie, ze sme zaparkovali hned, lebo jedni akurat odchadzali...ale inak tam sory stali 🙄

jul
3. jan 2010

pipi,co ste mali druhe vianoce? toooolko jedla ,hotove hody 😎

dudu
3. jan 2010

sranda co nespravi jendna reportaz na markize...

wighy
3. jan 2010

jul,dudu, wow sikulky

ja som tak kmitala vcera,tak dnes som mala volno hehehe

jul a co dobre si varila???,

dudu
3. jan 2010

vivinka je pjekna slecinka, ked sme tam boli, tak sa jaisla celu hodinu ani sa nezstavila ako keby bola na baterky 😅