Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
8. jan 2010

lum, ved mohli by sme aj kazdy mesiac chodit...ale ako? pesi? ved len v jednej triede je to jeden kotucik denne, tak si to vynasob 4 triedami...plus cistiace potreby, vreckovky, mydla...a kto mi to odvezie? alebo kto mi benzin zaplati?

proste je to tak lepsie, ked to donesu rodicia, ich to raz v roku nezatazi a nam to pomoze

jul
8. jan 2010

jooooooj pipi...chuda a co sa s nou deje? 😖

wighy
8. jan 2010

jul kde siiiiiiiiiii

lumi,to by sa mi pacilo ale mojmu muzovi urcite nie 😔

pipka 😢

inak dnes sa mi vecer laurusa rozorakala ze ju boli zub,tak je asi vyhcadzaju posledne stolicky, chudatko moje a ja je ´j ani pomoct neviem ☹

jul
8. jan 2010

wiiig tuuu co ma nevidišš? 😀

pipka
8. jan 2010

ved ja sa cudujem, co to zase ma 🙄 ved vcera spala tak dobre, od vecera do rana bez zobudenia vkuse...asi som ju prechvalila... 🙄 😅 aj cez obed dobre spala...ja neviem, ci zase zuby...alebo ti dementi nad nami zas hulakaju...ale ked tam dojdem, tak su ticho...tak ja neviem 😒 😔

wighy
8. jan 2010

jul videla som fokty 😅

pipka
8. jan 2010

no ved uvidim...ked sa bez rozlucky stratim...tak som pri hanke 🙄

to ako naschval...ked ide V na pivo, tak mi tu bude vystrajat 😠 🙄

wighy
8. jan 2010

jul uz vidiiiiiiiiiiiiiiiiim,som myslela ze si sla fajcit

jul
8. jan 2010

ake fotky wig?

lumah
8. jan 2010

pipi ja viem, to by mala zabezpečovať nejaká prevádzkárka alebo čo, ty si učitelka nie?
wighy všetko je to otázka zvyku a dohodnutí si pravidiel, MM je rozumný a sme sa dohodli na pravidlách, sám uznal, že všetko nemože byť na mne a jemu by to ani nedalo. On mi aj tašky berie, ked ideme niekam, alebo z obchodu.
Musím ísť napalovať dvd, tak končím, papa.

pipka
8. jan 2010

dnes bola taka zlataaa vecer po kupani som ju obliekala do pyzamka a hovorim jej : Ze povedz tatovi aka velka kakačka bola dnes v plienke...a ona ruky nad hlavu a ze TÁÁÁKÁ...akoze taka velka budem... 😀 😀 😀 😀 😀 jezisi skoro sme ju zozrali 😀 😝 😀 ako sme sa smiali 😀

pipka
8. jan 2010

no ved lumi...maly by sme mat nejakeho prevadzkara...ale taka funkcia u nas neexistuje 🙄 tak si vsetko zabezpecuju ucitelky vlastnymi silami...od nakupu kobercov, nabytku, hraciek, pomocok...aj drogerie... 😅 vidis...na co som studovala pedagogicku skolu 😕 😅 😀

hej som ucitelka 😉 dokonca zastupkyna riad.som bola pred odchodom na MD 😉

pipka
8. jan 2010

ja uz som v skolke aj steny malovala 😅 😀 akoze maliar natierac...vecer, este sme hned aj upratali a rano len kukali... 😕 😕 😕 😀 riaditelka nechapala 😅 😲

wighy
8. jan 2010

jul no preds asnehulaaaaaaaaakov

lumi ,no ja tomu mojmu uz prizvukujem ze 3 roky dovolenky sa mu pomaly koncia 🙄 😠 ked pojdem do preace nebudem mat na vsetk ocas 😖

pipka 😀 😀 😀 juuuj zlatunka musela byt

jul
8. jan 2010

jaaaaaaaaj 😅 😅 😅 😅 😅
no dobrí su nie wig? 😅

pipka
8. jan 2010

mali by sme mat...boze uz nevidim co pisem 😠 😅 😝

dudu
8. jan 2010

no masko je v brusku a ako prilohu som si dala horcicu a uhorky 😅

wighy
8. jan 2010

pipka no ja len ziiiiiiiiiiiiram ☹

jul najsamlepsie 😅

pipka
8. jan 2010

nam dnes skolkari pod oknami s pani ucitelkami postavili takeho dvojmetroveho 😨 ale jak prsalo, tak sa rozsypal vecer 😔 😅

jul
8. jan 2010

boooooooze chuuuuuudatko maleeeeee 😔 ako placka

wighy
8. jan 2010

jul vsak??az mi sldce zovrelo aj ked je to len film

pipka
8. jan 2010

ale dobre to skonci, nebojte 😉

jul
8. jan 2010

ja uz slziiiiiiiim 😅

jul
8. jan 2010

pipi ty si to uz videla?

pipka
8. jan 2010

aaano, ale uz davno 😉

dudu
8. jan 2010

lum ja som bola sprosta ked sme sa vzli..., robila som vsetko ja a este ked som bola asi rok nezamestana tak som mu aj na tanier nakladala, a potom ten tanier aj zo stola odlozila..., kravka a teraz sa to tazko prevychovava...., mne doma v nicom nepomoze , nic , nic, teda co sa tyka domacnosti, ale ked si vymyslim ze chcem policku , skrinku ..., alebo nieco opravit tak nevaha aaaa aby som neklamala, obrazovky na telkach a cesnacku robi on 😅 , ale to mu musim vsetko podat a po cesnacke ako kuchtik poumyvat 😅 😀

wighy
8. jan 2010

no moj zakonity prave prepol na hbo
jeho ovbec nezajima ze ja kukam tv
no uz to prepol spat 😠

dudu
8. jan 2010

ja pozeram cesku spojku na markize, sa mi to celkom paci ako film 😉

dudu
8. jan 2010

teda my pozerame markizu 😀

pipka
8. jan 2010

wigh 😅 😅 😅 chlapi 😝 😀