Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

wighy
11. jan 2010

to tam byva sam???? 😠 😠

a zajtra co varis???

ja uz nemam fantaziu furt vymyslat

ale asi spravym hrstkovu polievku a upeciem langose a mam vystaraaaano 😝 😀

pipka
11. jan 2010

no konecne ruha strana 😀

hej to je tam v podnajme 🙄 taky fracek 19 rocny 😠 to mu tatko plati dvojizbak v bratislave 😠 😠

wighy
11. jan 2010

jaaaj takto mu je sveta zit, fagan jeden, ved bohaty otecko cvaka 😠 😔 😔 😔

pipka
11. jan 2010

no presne 🙄

inak ja zajtra tie palacinky.... 😉
potom niekedy chcem smotanovy osuch spravit a kyslu zemiakovu polievku 😉
v plane su aj kuracie pecienky s ryzou a uhorkovy salat 😉

a mam tu aj stehna kuracie, tak asi spravim v tom sacku na pecenie, stavnate kura 😉

wighy
11. jan 2010

jaaaj ja ze dnes,hehhe

aka si som dnes vymleta,nepali mi to 😝 😀 😀 😀
tie kuracie stehna robim obcas muzovy, mam toho doma plno,nestihame jest,vlastne on lebo ja to nejam hhe

juuuj vydis pecienky sim davno nerobila, suepr napad , uvarim v stredu alebo vo stvrtok 😅 😅

pipka
11. jan 2010

a este mam chut na leco...asi aj to si niekedy spravim...len taj jednu porcicku,...taku chutovku 😝 😉

wighy
11. jan 2010

mala mi ece spi 😕

leco je u nas len ja, aj so msi zavarila do flasiek a ece som na to nedostal achut hehe asi preto lebo mam,ked som nemala zavarene tak som stale chcela leco 😀 😀 😀 😀

pipka
11. jan 2010

a dnes som v trznici u nas kukala na take ooobrovske krasne sampinony, by sa dali paradne naplnit, tak to by som asi v sobotu spravila, ked bude aj V doma 😉 a zapeciem ich s mozarellou 😉

pipka
11. jan 2010

aj mne spi 😉 sice sa uz prebrala...ale som ju presupla do velkej postele...a pokracuje 😎

pipka
11. jan 2010

som tu videla naboku tie anion vlozky, liecive...som to chcela kuk a teraz to tu ako na potvoru nikde nie je 😅 🙄 ze vraj su strasne dobre po porode na hojenie ran...to by si duduska mohla kupit 😉

wighy
11. jan 2010

no moja sa uz mrvi tkaze uz bude hore 😵

juuuj sampiony som davno zapekala, aj som niekde mala dobry recept,musim pohladat a tiez nekedy urobim

no idem vysavat a vyvesat saty z pracky 😵

vecer pridem,dufam ze tu bude zivo, kon teraz ide super 😉

pipka
11. jan 2010

oki, idem aj ja...paa vecer 😵

dudu
11. jan 2010

cawes,
bola som u diabetelogycky a stal sa zazrak alebo co... 😕 😅 , inzulin mi nedala , ze som mala vynikajuce vysledky..., som rada ale nerozumiem sak som aj sladke jedla a po obede som lezala na gauci a nic som nerobila.....Ked som drzala dietu a snazila som sa veeelmi tak som mala ten cukor zvyseny...

pipi pozerala som tie vlozky ale mojej pisine sa nepacia ani kamilkove vlozky, mam z nich vytok, tak neviem ci by mi viac neuskodili nez pomohli...

dudu
11. jan 2010

no a mam aj spravu od gyndasa a mala je este stale nepretocena 😒 , a ze asi sa uz ani nepretoci....a vazime cca 2 400 g , takye sa idem pokukat na webe na nieco ohladom porodu ked sa nepretoci.... 😒

ninka1234
11. jan 2010

aspon som vás donútila písať 😀

pipka
11. jan 2010

no tusim to zase ide jak spomaleny film 🙄

dudu
11. jan 2010

co b udete dnes kukat?

pipka
11. jan 2010

dudus...no vidiiis, tak dobra sprava 😵 tak uz len lez a cukor zostane dole 😉

a ked sa nepretoci mala, tak sekcia? 😕

dudu
11. jan 2010

pipi sak to , dr. mi povedal ye sa rodit aj normalne a ye as taky velky rozdiel v porode tam nie je 😕 , lae ja som mu povedala ze ak sa mala neotoci tak normalne rodit ani zasvet

wighy
11. jan 2010

ahojte som tuuu

dudsu to je super ze mas dobr ycukor 😵 a babatko sa ece moze pretocit, tak v to stale dufaj 😅 ak nie tak ja vie mtak ze sekcia

ale niekde som cital ze su na to nejake cviky ale sajnu nemam ci to zabera 😕

a kukat??sajnu nemam lebo ani neviem co ma byt
dufam ze snes to tu pojde rychlejsie

pipka
11. jan 2010

😉 ja kukam na CT1 vypravej 😎

Hanka dnes zase pred spanim bola nejaka teplejsia...tak som jej zmerala teplotu a 37,8 😒 , ale podla mna tie nestastne zuby... 🙄 lebo cely den prst v puse, kde sa jej ta trojka tlaci ☹ ale inak santila ako obvykle 😀
tak som jej dala lyzicku panadolu, vypila cele mliecko a haja, tak uvidime... 😉

dudu
11. jan 2010

tak to budu tie zubky

pipka
11. jan 2010

dudus, no ja by som tiez neriskovala...sice sekcia nic moc...ale lepsie ak ti ma zachranit zivot...a hlavne malej 😉
ja by som koncom panvovym tiez nerodila...teda ritkou 🙄 by som sa bala, ze sa jej nieco stane ☹

dudu
11. jan 2010

sak to pipi sak to a ked som mu povedala ze viem o vyklbeninach alebo aj zlomeninach, tak mi povadal ze namam tolko citat na internete..., mozno mi to hovoril preto lebo som mu povedala,, ze ho chcem pri porode a on nomno sekcie nerobi 😕 😕 😕

wighy
11. jan 2010

pipka, snad uz tie zubky Hanulke rychlo vyjdu,nech ju uz netrapia 😵

ja cakam kedy uz konecen aj laure vylezu posledne stolicky, dotera zzvladala vsetk osuper akle tieto ju bolia lebo to casto hovori 😒

dudu
11. jan 2010

inac ja pozeram policajt proti svojej voli, sa mi paci ten herec

pipka
11. jan 2010

no snad by ta nenutil rodit normalne len preto, ze on nerobi sekcie 😠 😨 to nema nejakeho kolegu co robi aj sekcie?

dudu
11. jan 2010

wigh, vz tiez nemate este vsetky zubky vonku..., sranda ze oni vylezu ked sa im chce, ale asi cim neskor tym lepsie aspon sa tak skoro nepokazia 😅

pipka
11. jan 2010

ja som uz toho polisa videla 😉

dudu
11. jan 2010

uvidim pipi, v 36 tt sa rozhodnem , ked budem po tom poslednom ultz., zatial sa pokusim nejake tie babske recepty aby sa mala otocila...., jeden je ye mala by som vecer ked je tma malej svietit baterkou na brucho , teda mne na pipisu aby sa mala pokusila otocit za svetlom 😉 😀 😀 😀 😀
si to predstavte, budem si baterkou svietit do pipisi 😀 😀 😀