Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

wighy
15. jan 2010

okna, vstavane skrine a pod

pipka
15. jan 2010

V zostal doma od 1. juna...a uz odvtedy sa akoze pripravoval na podnikanie...chodil do kancelarie od 1. septembra...a este furt nic...tak ja uz nic neriesim...sak mi zdvihli matersku...tak som v plnke 😅 😠 😀

pipka
15. jan 2010

a predtym robil v nejakej firme podobnej?

pipka
15. jan 2010

a uz mazu do Las vegas 😀 😀 😎

jul
15. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 kolko vlaste dostanes tu matersku?

pipka
15. jan 2010

256 + 22€ pridavky 😝

wighy
15. jan 2010

muzovi to akoze ide ale teraz je toho malo,kriza,ludia sa boja on v tomto robi uz 15 rokov

preto ma zenie do roboty 😔 😔

pipka
15. jan 2010

a ty si kde robila pred MD? vratis sa na povodne miesto?

wighy
15. jan 2010

pipi sa mas ja mam len 164 a pridavky 😝 😝

😀 😀 😀

ak sa nenajde ine miesto tak sa musim vratit tam ale bude to o hubu 😔 😔 😔

pipka
15. jan 2010

a to si robila v kancli? Ci kde?

wighy
15. jan 2010

hej v kancli´lenze moja sefla nema deti ani deti nechce cize si vies predstavit 😔 😔 😔 ked som otehotnela 3 meiace sa so mnou ani nebalila skoro, aka bola urazena 😔 😔

pipka
15. jan 2010

no ved ja tiez len do augusta...potom zase 164 + 22 🙄

wighy
15. jan 2010

nebavila

jul
15. jan 2010

kolkoma rokov ta tvoja sefka? nejaka mlada?preco nechce deti?

pipka
15. jan 2010

viem si predstavit 🙄 kravka....takze ani nemas moc chut sa tam vratit...ci?

pipka
15. jan 2010

julis...no konecne..akurat som sa isla opytat, kde trcis 😅 😕

wighy
15. jan 2010

urcite nemam chut ale asi nebudem mat na vyber ale je mozne ze ma hned prepustia kedze je kriiiiiza 😝 😝 😝

34, on si s nimi nema co povedat,to su jej slova 😒 a mozno u ani nemoze mat,mala uz par operacii a problemy ☹

dudu
15. jan 2010

halooooo 😅 😀 😀 , som tu

wighy
15. jan 2010

jupi dudus,kde si bola??????????????? 🙂

pipka
15. jan 2010

halooo dudus 😉 kde si bola?

jaaaj wigh, tak to je mozno tym, ze ich nemoze mat...preto je taka 😒 ☹

wighy
15. jan 2010

nie ona ma tie problemy len par rokov a deti ona nikdy nechcela odkedy ju poznam, proste ona k nim nema ziadny vztah ona zije len pre robotu 😝

dudu
15. jan 2010

vidim ,z e ste prebrali aj varenie.., ja som mala sosovicku uz treti den..., asi mam malo zeleza ked mi to tak chuti a mam na nu chut

wighy, mozno by aj chcela mat tvoja sefka deti len sa jej nedari a potom je s toho nevrla svina...

jul
15. jan 2010

co zajtra varite?
ja mam baklazan doma a rozmyslam ze co s nim

dudu
15. jan 2010

my sme mali naavstevu kamosa s dcerou a nevedeli sa odvalit...., odchadzali az okolo 9, a vobec mu nevadilo, ze mala sa uz aj sama chce ist domov..., ale sak ja som mu nemohla nic povedat , bolo by to ako keby som ho vyhadzovala

wighy
15. jan 2010

baby uricte nie, ona proste deti nechce, boal nahovorena na umele, aj isla a poobede ked sa vratila domov uz sedelav kancli a na druhy den isla do ciech na sluzobku, sa jej pytame ze a preco neoddychuje a ona ze ved jej to lekar nepovedal a ze ona nema cas oddychovat 😔 😔 😔 😔

su proste take zeny ktore deti nechcu,kedysi hovorila ze aj keby dieta mala tak ju da otcovi nech sa stara ona bude pracovat 😝 😔 😔 😔

pipka
15. jan 2010

aj ja som dnes baklazan kupila 😎 ze 43 centov v kauflande, no nekupte to 😉
ved sprav opeceny alebo zapekany s mozarellou 😉

dudu
15. jan 2010

wighy ono to zevraj nezalezi na tom ci si doma alebo nie, ja som bola aj doma aj v robote aj selijako a nakoniec sa to podarilo a tiez som chodila do roboty, a to niesom narkoman na robotu...., mozno je len viac pesimisticka.., ale ked sa dala na umele tak asi to balo chce, lebo ja zase poznam moju byvalu sefku a ta mi povedala, ze by na to vobec nesla, tradsej by dieta nemala... 😔 , a to jej muz by dieta chcel ako hovado...

wighy
15. jan 2010

dudus juuuuj to je teda navsteva

jul ja budem varit zeleninovu polievocku a pre muza toto
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=19881

a sebe nejaku zeleninu

jul
15. jan 2010

opeceny?myslis normalne v 3 obale?

pipka
15. jan 2010

a banany mali za 60 centov kilo...nechcite vidiet, co tam stvarali dochodcovia 😅 🙄 jak keby koniec sveta mal dojst 😝 som si normalne musela vyboxovat 4 banany, ze mam male dieta 😠 😀 😀