Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
17. jan 2010

si šiši? 😀 to nehorííííí 😀 omeram zajtra...ale ciapka nemusi byt v stredu tu 😅 ved u nas snieeeežik 😎

ninka1234
17. jan 2010

ja som v tom šiši, aj toto čo má zojka som štrikovala pre kámošku, začala som v piatok večer a včera večer som už prala 😀

lumah
17. jan 2010

pipi aj náš Dado si pchá stále prsty do uší-akurát sme sa o tom bavili, že mu asi lezu stoličky dolné. A spí hrozne!!!! Uložili sme ich dnes už o 18,35, lebo boli umrnčaní a chcelo sa im spať a on sa pred chvílou zobudil a spapal kaše trochu, porazí ma, čo to má za spánok!

pipka
17. jan 2010

ty si neskutocná 😅 no neboj...zamestam ti ruky, ked sa nudis 😀 😀 😀

jul
17. jan 2010

tak ta predbehne wiiig pipi 😀

jul
17. jan 2010

j.bne ma uz z toho kona 😠
to dokedy sa bude takto srat pomaly? 🙄

chymenitta33
17. jan 2010

kočky Dakujem za uvítanie 🙂
Mne sa tu nedalo dostať a teraz si pritom aj vlasy vytrhám od nervov ako to ide pomaly 😒 zase tomu šibe nech už to urobia koníka a bude to oki...

Inak kuki som fotečky strašne zlatunké detičky pekné máte 😵 😵

pipka
17. jan 2010

neboj julis...ninka je stroj...ona nam vsetkym postrikuje, budeme od hlavy po paty ostrikovane 😀

dudu
17. jan 2010

cawes kocenky 😉

ajus ja som si myslela, ze v tej kabelke boli nejake doklady 😕

ahoj chym 😉

ninka napis mi vzor do IP a na akych ihliciach si to, a ako sa robi capicka, ja som volakedy strikovala, a ked som videla tvoj vytvor u pipiky , tak ma to znova chytilo...., len ta zrucnost a predstavivost mi asi vyprsala, tak by som potrebovala postrcit... 🙂

wighy
17. jan 2010

tot je hruza, ledva mi to nacita,ved osediviem

inak aj u nas je zasnezeno

s atesim zajtra povinne bude stavat dokolecka dokola snehulaaaaaaka 😝 😀

pipka
17. jan 2010

no straasne to ide...mna uz z toho poraza 😝

lum, no to aj hanka mava, ked jej zuby liezli...kazdu chvilu mrnkot 🙄

pipka
17. jan 2010

lum, tak ako v ten utorok doobeda? Mam dojst?

dudu
17. jan 2010

co ten admin zase robi, sak to ide asko v lete na saniach 😠

my sme dnes kupili dve policky nad postielku , ale uz sa T nechcelo vrtat, tak to tyzden pocka..., lae konecne uz ich mam, potom dam fotos..., a ozaj dnes ma tak nenormalne bolelo podbrusko, ze som myslela ci uz to nie je tu? , ale boli to asi tie falosne , lebo uz nie su... 😅

pipka
17. jan 2010

duduska ajoooj 😉

lucia2244
17. jan 2010

ahojte baby...mozem jednu otazocku???

dudu
17. jan 2010

a aj preto sme obedovali az o 4 poobede, lebo som si musela oddychnut...

pipka
17. jan 2010

dudus...hlavne uz ziadna fyzicka namaha, lebo nam porodis predcasne 😉 😅

dudu
17. jan 2010

ahoj lucia, mozes aj viac otazok 😉

pipka
17. jan 2010

ja vyhlasujem protestnu pauzu 😠 🙄

jul
17. jan 2010

kukate toho posledneho templara? ty kks,to co je za film? sak to nema ani hlavu ani patu 🙄

co pozerate?

dudu
17. jan 2010

no ale asi pojdem umyvat schody, lebo ja kraaaavka dala som si malu trubicenku, ale arasidovu a idem sa zblaznit co mi zaha vyskocila 😒 , inac sa velmi nenamaham, sak zasek budem cez tyzden sama..., tak si oddychnem 😉

dudu
17. jan 2010

jul, ja som to zapla neskor, lebo sme mali navstevu a nerozumiem ani prd 😒 , ale ved v tej telke zasek nic nejde...

wighy
17. jan 2010

jul ja mam primu,hned konci julie lescautova ved zase nikde nic nejdeeeee 😖

pipka
17. jan 2010

my sme kukali na CT1 film, teraz skoncil, tak som prepla na doma, tam o chvilu zacne nejaky film podla skutocnej udalosti, Viem, ze si nevinný.

dudu
17. jan 2010

cudne ma bolia vajecniky ci co... 😒

lucia2244
17. jan 2010

jaaaj mam uuuuplne trivialny problem,ale uz ma z neho ide o zem buchnut...menstruaciu mam VZDY taku presnu ze si podla nej mozem hodinky nadstavit (28DC poobede),ale tento mesiac prvy krat v zivote meska 4 dni a dva testy mi uz vysli negativne....prsia mam naliate a citlive a este vselijake ine tehu priznaky...ale mam skor pocit ze si to iba nahovaram...co si mam o tom mysliet???kedy si mam spravit ten dalsi test najskor a aku znacku???da sa im vobec verit???

jul
17. jan 2010

duduššš zase ste mali navstevu?

dudu
17. jan 2010

ja som teraz prepla ma MGM , tak uvidim ze co to je zac

jul
17. jan 2010

ja nemam doma 😠

jul
17. jan 2010

ja som prepla na stv 1 🙄