Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
21. jan 2010

tto akoze on sa boji aby som mu to ja potom neposlala, sak ani zem by som s tym neumyvala, bala by som sa ze mi ani spinu nevezme jake to je rieddke.... 😠

dudu
21. jan 2010

keby aspon po slovensky rozpraval, sak on mi ledvaj rozumel, mal cudny ale myslim ze madarsky prizvuk...., nooo sak firmu ma na šahach, modorko.....je to

dudu
21. jan 2010

idem ja ta do obchodu a na trh, kupim si kvetinku, aby som sa potesila 😉

jul
21. jan 2010

a co chce vlastne od teba duduššš? ved chybu spravil on a este k tomu ty musis teraz koli jeho omylu behat na postu jak besna

pipka
21. jan 2010

dudus kliiiiiiiiiiid 😅 😝 odkial si to objednavala? 😕 😕 😕

ninus, ciapocka dnes dorazila, naaaaadhernaaa je, dakujeme 😵

pipka
21. jan 2010

inak aby ste vedeli, tak choroba dnes prikvacila uz aj mna 🙄 😔 som sa rano zobudila...a ani usta som nemohla otvorit, co ma tak bolelo vsetko v nich, od mandli cez ďasna, zuby...vsetko...tak som nevahala, okamzite k lekarke...a mam tiez anginu 😔 ☹ tak uz sme na ATB dvaja doma 🙄 fifinku sme preventivne vystrojili k dedkovcom, poobede si pre nu pridu a nechaju si ju na vikend, nech to neschyta este aj ona 😔to by ma piclo
a to vcera mi nic nebolo, vecer som si isla lahnut relativne v pohode 😖

pipka
21. jan 2010

idem si lahnut, kym spi, nech si aspon trosku oddychnem, ved tie cesty dnes 🙄 kym som rano dosla do Dubravky k dokine, som myslela, ze ma niekde zaveje 😠 😒 ani jeden jediny odhrnac po ceste...sak naco by cestari pracovali 😠 🙄

pipka
21. jan 2010

dudus, osusky mame tieto a som s nimi maximalne spokojna 😉
a od nich mam aj klasicke plienky 80x80 s kacickami a su dobre, ved ti ich ukazem, ked niekedy dojdes 😉

dudu
21. jan 2010

pipi sak od nich to mam, 😒 , lebo su najlacnejsi v plienkach, vsetci su o jedno dve ecka drahsi....,

pipka
21. jan 2010

vidis...preto mozu byt najlacnejsi, lebo si to prirataju na postovnom 😒

ja som ale postovne vtedy neplatila, lebo my sme si objednavali s kamoskou spolu, kazda aj 20 ks klasickych bielych plienok, 5 roznych farebnych a osusiek potom este z kazdeho vzoru dve, a ja este pancusky malej, ponozticky...a hovadinky, a vysledna suma presiahla 1300 korun a to maju tusim postovne zadarmo.

dudu
21. jan 2010

no babyyyyy, take dobre zapekane vselico som spravila 😀 😀 😀 😀 😀 , teeeda ja som to robila prvy krat, a aj som sa bala, ze ako to dopadne, ale teeeda bud som bola taka hladna alebo sa mi to naozaj podarilo... 😀 😀

dudu
21. jan 2010

pipi neobhajuj ich, 😠

je to neseriozny pristup ku zakaznikovy, aby sa handrkoval, za 1,30 eura, za ktore si ja cenim moj cas co musim ist na postu .... 😒

dudu
21. jan 2010

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1420

toto si spravim ked budem moct sladke 😅 😉 😉 , mnam a asi ani ta priprava netrva dlho...

pipka
21. jan 2010

dudus...ja ich neobhajujem...ja ti pisem svoj postreh 😉 ja za to nemozem, ze ja som mozno mala stastie a s obchodom aj tovarom som spokojna. Nebudem pisat ze to tak nie je..ked by som klamala 🤐

ja som tiez mala pri nejakych obchodoch mozno problem a iní tam nakupili v poriadku...taky je zivot!

pipka
21. jan 2010

mnaaam tie gulky luuuubim 😝

len neviem ako to je pri kojeni s jahodami...mozu dojciace zeny jest jahody? lebo jahody ako ovocie by sa babatkam mali davat az medzi poslednym ovocim 😒 urob si s marhulami, to mozu, to viem 😉

pipka
21. jan 2010

ja som dnes poriadne nic nejedla, vobec nemozem hryzt 🙄 cele usta ma zvnutra bolia ☹ tak som si spravila karfiol s vajcom a zemiakove pyre...jak pre babatko som si to rozmagala 😅 aby som ani nekusala...len hltala 😅 😀

aj sme si s V skoro dve hodky pospali, ze sme si obaja zabudli dat ATB, tak sme si davali o pol hodku neskor 😅

dudu
21. jan 2010

pipi sak ja som len podpichla 😉 😉 😉 , sak ja viem ze niekto ma aj normalne skusenosti 😉 😉 😉 😉 😉 😉

wighy
21. jan 2010

ahojteee

dd mnaaam vyzerato super ale ak bdes kojit na jahody mozes zabudnut

lara sa narodila v sept a v novembri som kpila mandarinky a neodolala som a chuda moje sa vyhadzalo 😔

ja som pol rok nejedla ine ako vyzivu, rohlik s maslom, mrkvu a cuketu, zemiaky 😝 😝 😔 a vianocku s maslom a ece nejake cestoviny, bolo to strasne

dudu
21. jan 2010

v bez servitky Mokry robil jahodove gule 😀 😀 😀 😀 😀

jul
21. jan 2010

cafet

😉

jul
21. jan 2010

pipi uz aj ty beres atb? 😒

dudu
21. jan 2010

pipi a to ste uz bez malej? az do pondelka, ci v nedelu si idete pre hanulku?

pipka
21. jan 2010

ano julis...uz aj ja 😔 fnuk fnuk

fifinku uz nemame doma a taaak mi chyba 😔 ☹
len obidvaja chodime ako bez duse, polehavame, na striedacku jeme lieky a tak...
mna tie usta dnes bolia pekelne 🙄 nechapem, ze vcera som sa citila uplne ok 😒

pipka
21. jan 2010

dudus, zatial som sa dohodla s nasimi, ze akonahle mi zaberu atb, tak mi ju donesu naspat, ale kedze len dnes som ich zacala brat, tak to vidim asi tak na nedelu, ze by sa mohla vratit.
Aspon ze nemam teploty a citim sa ako tak v pohode...akurat tie usta ma strasne bolia ☹

dudu
21. jan 2010

pipi, sak to tam hanka bude prvy krat tak dlho..., ze? teraz neviem ci mam polutovat vas alebo hanulku... 😅 😉

dudu
21. jan 2010

no ved tebe pomoze aj to ze nebudes chodit von, ale keby bola mala doma tak ti to neda a von by si isla, a to by ti nepridalo.. 😒 , ja si myslim, ze v sobotu budete uz skoro OK a ked si pojdete pre hanku v nedelu poobede, tak to bude dobre..., tri dni su dost..

pipka
21. jan 2010

no najviac tam spala zatial dve noci, ked sme boli na tej V 40tke, tak teraz tam dufam dlhsie ako tri noci nebude 😅 😉 musim sa dat rychlo dokopy, lebo nam strasne chyba.

Najhorsie, ze ked sme obidvaja skapaciny a nemame doma jest...jeden z nas sa musi obetovat 😝 😅
ale V povedal, ze zajtra vybehne, ze jemu uz pomaly tie atb zabrali a citi sa lepsie 😉

dudu
21. jan 2010

myslim, ze hanka u babky ani nezisti ze jej chybate, ale vam sa bude o nej aj snivat? aspon sexovat mozete tri dni v kuse 😅 😅

pipka
21. jan 2010

dufam aj ja duduska, presne si myslim, ze ak poctivo polezime, tak v nedelu uz bude dobre 😉