Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
12. okt 2009

v tescu som prave prsiplaste pre deti nevidela, aspon nie tu v lamaci co mam pod nosom 😖 😀

lia
autor
12. okt 2009

no tak neviem,h&m,c&a??

lia
autor
12. okt 2009

ja som zvedava aku bundu si ja dam v tomto pocasi ☹
a musim ist s nelou ☹

mixka
12. okt 2009

nezavidim, som aj rada, ze nemusim ist von teraz 😀

lia
autor
12. okt 2009

mne nevadi dazd,len nemam ziadne nepremokave vreco 🤐

pipka
12. okt 2009

cafte

mixi, krasne detske prsiplastiky som videla aj v galanterke vedla dvoch levov aj v obuvi na Racianskej, vedla byvaleho Pokroku 😉

pipka
12. okt 2009

aj gumaciky som videla vselijake pekne...len teraz neviem kde 😅 😀

pipka
12. okt 2009

mna tu v tomto nasom dome uz raz naozaj slahne 🙄 😠

tak od rana od pol osmej nam tu hucia zbijackou, co opravuju to potrubie 🙄 , tak som im pred dvanastou isla povedat, ze nech si daju aspon dve hodky pauzu, lebo musim dat malu spat...ze jasne, ze aj tak sa musia naobedovat...a uz od pol jednej hucia zase 😠 😠 😠 ledva co mala zaspala 🙄 🙄 🙄

pipka
12. okt 2009

inak ja som asi pol roka okukavala taky nadherny prsiplast pre malu, s mackom PU, ale bola babatko,mala snad 3 mesiace, tak som si hovorila, to ma cas, kupim neskor...a teraz ho uz nemaju ☹ 😠 ☹ kravka, som ho mala kupit uz vtedy 🙄

lia
autor
12. okt 2009

pipi 😖 zobudila sa ti mala??mala si ist radsej k vasim 😖
aj ja teraz vselico pekne vidim,ale co ty vies ako rychlo vyrastie??

pipka
12. okt 2009

jasne ze mi ju zobudili 😠 nespala ani 45 minut...v noci nespi a cez den mi ju zobudia 😠 🙄

ved to presne lius 😅 som nevedela, ze aka bude velka akurat v tom obdobi, ked to bude nosit...tak som nekupila...ale mohla som, lebo to bol prsiplastik ako pončo, taky kraaasny cerveny a na chrbatiku vrecko a na nom macko PU, to by mozno ponosila aj tri roky ☹ no co uz teraz... 🙄

snad niekde este taky objavim 😅 😵

pipka
12. okt 2009

keby neprsalo, skusim s nou ist po obede von a snad este aspon na polhodku zaspi 😖

pipka
12. okt 2009

ideme si dat spenatik, tak zatiaaaal 🙂

jul
12. okt 2009

caute kočččky 🙂

tak my sme s malym od rana vymetali obchody 😅 aj s mojou mamou,nakupili sme plno vlacikov Thomasov,maly sa tesil jak kufor 😅 aj na vlaciku sa vozil a este jedneho velkeho Thomasa mali v Draciku,no to pojde zajtra kupit nas tato-zlato 😅

aj sme sa naobedovali u nasich,tak idem az teraz varit tie zemiaky s mletym masom.

a mama zase nakupila malemu plno ponoziek a pyzamiek...tak zase sme nesli domov naprazdno 😎

dudu
12. okt 2009

ja som dnes robila kel, aj sa mi podaril 😉

lia
autor
12. okt 2009

tak m&y sme po poradni ☹
na stretko nedojdem,musim len lezat a klud.skratil sa mi od stvrtku o dost krcok,mala ma strasne nizko hlavicku 😔

jul
12. okt 2009

joooj,to vazne liušššš 😢 😢 😢 😢 😢

šššškodaaaa ☹ ale jasne,radsej lezkaj a opatrujte sa 😉

lia
autor
12. okt 2009

☹ 😢 😢

jul
12. okt 2009

kde ste,co porabate?

pipka
12. okt 2009

joooj lius ☹ opatruj sa.

ja som to tusila, ze niekto zase nedojde ☹ my sa nikdy nemozeme zist vsetky bez problemov 😒

pipka
12. okt 2009

ja tu...ale musimodbiehat...hanka ma zase hysaky ☹

jul
12. okt 2009

😒 mne maly zase tak skoro spat nepojde,je tu a hra sa z vlacikmi 🙄

dnes isiel neskoro spat poobede az o pol 4-tej a zobudil sa o 6-tej

jul
12. okt 2009

to bolo jasne,ze vypadne ten arab

pipka
12. okt 2009

no to je jasne...ale preco hanka nespi 🙄 spala cez obed slabu 3/4 hodinku a poobede pospala len asi 20 minut v kociku za cely den len hodku a pol 🙄

jul
12. okt 2009

a keby si skusila,nedat ju cez den spat?

jul
12. okt 2009

kolkati vlastne poju do finale?

jul
12. okt 2009

joooj chudak Rene vypadol 😖

zabka132
12. okt 2009

bry vecer.....je tu este niekto ?

zabka132
12. okt 2009

tak nic...idem spat.

pipka
12. okt 2009

ja sommm, teraz az som hanku uspala 🙄