Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
16. okt 2009

no ved nic v zlom...mozno len cemer...rozmasiruj predlaktie a mas 😎
maly uz hajka? 😕 😵 sme dnes s hanulkou pozerali doobeda na JIMJAM masinku thomasa, tak sme na vas mysleli 😀

jul
16. okt 2009

😅 😅 😅 u nas to ide cely den na dvd 🙄 🙄 🙄
a ten vlacik od teba pusta cely den,vcera som mu dala donho nove baterky a dnes uz ide len tak tak 😖 cely den sa s nim hral a trieskal po nom jak besny,ked uz isiel s poslednych sil

jul
16. okt 2009

dnes som mu objednala take blikajuce tenisky s Thomasom na narodeniny,ale o cislo vacsie,to bude nosit az na jar

pipka
16. okt 2009

no aspon vies, co mu ma doniest Jezisko...nove baterky...aspon plny kufor 😀 😀

jul
16. okt 2009

stacia take co sa daju nabit 😀

pipka
16. okt 2009

odkial si objednavala boticky 😕 ja neviem ci by som hanke objednala...ja kazde topanky ktore som jej doteraz kupovala, som kupila nakoniec ine cislo nez ake som povodne chcela...kazde su inak cislovane a papucky ma 21, jesenne 22ky a cizmy 23ky 😅

jul
16. okt 2009

hanka spi?

pipka
16. okt 2009

asi ano...ale uz bola dvakrat hore 🙄

ale vilko tu spi vedla mna urcite 😀 😀 ide jej prikladom 😀

jul
16. okt 2009

kupila som podla vnutornej dlzky.

pipka
16. okt 2009

no ved to...ja som kazde kupovala v inej predajni a vsade mali ine dlzky napisane 😅 😠 tak som jej to skusala, lebo keby som jej brala podla toho co mali napisane, tak su jej za tyzden male 🙄

pipka
16. okt 2009

podla tabulky co maju u batu, by jej mala stacit 22ka...ale ani do nej nedala nozicku 😒 , tak sme kupili 23ku 😉

pipka
16. okt 2009

som ju dnes navliekla do vsetkeho, co ma nove 😀

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

jul
16. okt 2009

tato pani mi to odmerala

jul
16. okt 2009

ja idem len kupovat kombinezu,zimne topanky a capice

pipka
16. okt 2009

my uz konecne mame vsetko....uz nekupujem nist 😉

jul
16. okt 2009

to ti teda zavidim ☹

pipka
16. okt 2009

hanula uz mi tu sedi na kolenach 😅 🙄 asi coskoro koncim ☹

lia
autor
17. okt 2009

dobre ranko,

ja som sa uz vcera odpojila s nadejou,strasne ma pali prava ruka a ked som tu,este viac.tak som si myslela,ze to prejde,prd,pali ma doteraz,je to hrozne,nikomu to neprajem ☹ .dnes ma zoberie R aspon do auta prejst,lebo uz mi naozaj hrabka.
nasa mrkvicka ma nejak casto stikutku,je to normalne v brusku??
pipi,fotka je v albume 😉
co varis dnes??ja polievku morcaciu a R rezne 😒 ja to teraz nemusim,ale co uz,dam dole prezle

zabka132
17. okt 2009

jeeej...lius...ake brusko 🙂 ....aj ja chcem take 😵 .
...lius..stikutka je normalna.....Fifcovi sa strasne casto stikutalo....svagrina mi nechcela verit...az ked mi dala ruku na brucho, tak uverila 🙂 ...normalne nechapala z toho. Niekede sa mu stikutalo aj 5x za den, inokedy nic.
Aj teraz ma dni, ked sa mu za den stikuta niekolkokrat.....ale ked bol mensi, tak stikutal castejsie...teraz uz menej.
Aj dnes rano stikutal 🙂

zabka132
17. okt 2009

ja robim karfiolovu polievku a idem urobit nieco zo zajka....som vcera dostala zajacie masko...tak asi urobim paprikas.

lia
autor
17. okt 2009

no aj mne tak stikuta,uz to zacnem aj ja ratat.a co sa dava babatku ,uplne mini ked stikuta??
mnoo 😵

ajka23
17. okt 2009

cafet,
lius som na teba v noci myslela, ked som nemohla spat... 🙄 🙄 🙄

ajka23
17. okt 2009

na stikutku trochu vody tusim... 😒

ajka23
17. okt 2009

este som ani nezacala varit, nemam cibulu a ten moj ju asi isiel kupovat do Moskvy... 😠 😠 😖 😖 😀 😀 😀

lia
autor
17. okt 2009

nooo,ale ked sa kojiiiii
preco si na mna myslela aji??jaaajjj,ze spanie??nooo,to je hrozne ked nespis v noci

lia
autor
17. okt 2009

mne sa vari polievka,maso nasolene a ostatne uz robi R,brucho jak skala 😖

ajka23
17. okt 2009

trochu prevarenej vody myslim ze moze... 😉
ano, ze sme aspon dve co nespia... 😒 😀

lia
autor
17. okt 2009

a ty preco nespis??

pipka
17. okt 2009

liuska si tuuuuu? bluskooooo stem vidieeeeet 😕 😉