Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

zabka132
31. okt 2009

julis...mne filipko moc nedudloval....a dolne zubky ma troska krive....ma to rodove. Z toho si nerob nic..su to len blbe reci.
Tak idem aj ja...bru noc.

jul
1. nov 2009

JA som revala jak sirena ked malicka dobehla ku krisimu 😢 a potom k mamine

lia
autor
1. nov 2009

vy ste pekne ponocovali 🙂

lia
autor
1. nov 2009

pipi,kde si kupila zakustoky??
akoze dnes by som sui mohla dat light den,lebo co somm vcera pozralaaaaa.... 🤐

ajka23
1. nov 2009

cafet, kde ste? 😕 😕 😕
julis, inac aj ja kde teraz byvam som okres Senec, katastrofa je to... 🙄 preto M nema trvaly pobyt tu so mnou, ale este doma u mamicky... 😠 😀 😀 😀

ajka23
1. nov 2009

ked si tu budem chciet s vami pokecat v noci, tak si asi natiahnem budik... 😀 😀
ja dnes idem zase do prace... 🙄 🙄 🙄 ale aspon ma nebudu terorizovat hen ti na stavbe... 😀 😀 😀

lia
autor
1. nov 2009

aji,ty zase fachcis??

jul
1. nov 2009

liuššš podobneeeeee ☹
pozrala som vcera 5 cez 9 🙄 🤐

jul
1. nov 2009

aji to som ani nevedela,ze je to okres senec.....ja ani neviem,ze na ktory smer to je 😅 ja som tam nikdy nebola 😅

lia
autor
1. nov 2009

v moste si nebola?? 😅
ja som tam kedysi chodila kupovat sunku,mnam

jul
1. nov 2009

nie liuššš....nikdy 😅

lia
autor
1. nov 2009

no budes sa musiet previezt,ved uz mas aftomobil 😉

jul
1. nov 2009

😀 na exkurziu 😀

ninka1234
1. nov 2009

halooo, halloooooooooooo

pipka
1. nov 2009

halooooo halllooooooo 😎

pipka
1. nov 2009

lius, zakusky mame z race cukraren Marlenka, tam som davala aj hanule tu lienku robit 😉 vyyyyborneee zakustoky 😝 😵

ninka1234
1. nov 2009

ja jednu tortu spravím sama a druhú Kitty mi spraví kámoška 😉

pipka
1. nov 2009

kukate superstar? 😕

musim popritom nieco porobit na nasej skolkarskej stranke...tak budem prebiehat 😉

ale v zasade som tuuu 😀

pipka
1. nov 2009

ninus, teraz uz som aj ja rozhodnuta....vilkovi na 40tku idem piect sama, bude moj pokusny kralik 😀 a ked sa podari, tak buduce narodky peciem aj fifinke 😎

ninka1234
1. nov 2009

a čo ideš robiť na stránke?

Ja už dlhšie robím torty sama, po jednej super skusenosti, ked som Jakubovi objednala, že vraj ovocnú tortu. Bola hnusnáááááááááááááááá, nedala sa vôbec jesť

pipka
1. nov 2009

julis, inak film som dokukala...naadherny zaver, revala som tu ako mala 😅 a dnes doobeda som to zaklincovala babickou na markize...plakala som az som vzlykala 😅 😅 😲 esteze som bola sama doma a nikto ma nevidel 🤐

ninka1234
1. nov 2009

pipi, pri babičke som plakala aj ja, je to krásny film a ta babička vyzerá ako moja babička. Akurát sme tam v sobotu boli tak mám jej foto tak hodím do albumu

pipka
1. nov 2009

idem nejake fotky popridavat...tekvicky co robili a mali divadielko tak kolegynka fotila, ale pridavat to tam mozem len ja...a jedalny listok skontrolovat 😀

pipka
1. nov 2009

ninus preeesne, mne tiez pripomina moju babicku, ktoru som milovala...a mala na mna taky vplyv ako tato na Barunku 😉 mne sa slzy len tak rynu a mozem ten film vidiet aj stokrat a furt revem 😢 😅

pipka
1. nov 2009

veru ninus, keby mala ten cepcek, tak su skoro rovnake 😵

ninka1234
1. nov 2009

pridala som kuk

ninka1234
1. nov 2009

mne ju stráááášne pripomína a je aj taká dobrá ako tá Boženy Nemcovej. Je naozaj ako babka z rozprávky 😉 😵

jul
1. nov 2009

cafeeeeeeet 🙂 🙂 🙂

jul
1. nov 2009

😠 ja som toho krpca krpateho nevidela spievat

jul
1. nov 2009

jeeeej ninka.....zlata babicka a uplne sa podoba na Babicku 😉 😵

ja uz nemam babku od 13 rokov a druhu som nikdy nepoznala 😔