Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
9. dec 2009

no citala som aj temu tu na koniku, ale ani tam som sa nic nedozvedela 😒 ze 14. decembra budu mat k tomu poradu , tak tam skusim volat este pred svaitkami.

zabka132
9. dec 2009

pipi...skus sa spytat na porada.sk...alebo to tam pohladaj....tam to urcite bude. Neviem teraz, tyka sa to aj mna ?

pipka
9. dec 2009

zabi, dnes bolo v spavach o tych dvoch babach od vas, hrozne 🙄 ☹ dufam, ze toho magora zavru na dozivotie 😠 vies o tom nieco viac? Preco to vlastne spravil 😲 ☹

zabka132
9. dec 2009

pipi....zevraj kvoli peniazom...bol gambler....vsade mal dlhy. Ale taky zdechliak ze by to urobil sam....pochybujem....zober si, ze to bol bratranec tej mladej.

pipka
9. dec 2009

zabi teba uz asi nie, lebo to sa vyplaca len do dvoch rokov veku dietata a fifco uz dva roky mal 😒

dudu
9. dec 2009

cawte , pripajam sa do kulubu bolavych zubov 😅, nebolia velmi ale trosku zacinaju a na kontrolu idem az v janueri. ☹

pipka
9. dec 2009

a hovorili, ze krsna tej starsej 🙄 debil!

pipka
9. dec 2009

ajoj duduska, vitaj v klube 😅

zabka132
9. dec 2009

toho magora poznam...ved som tam byvala minuly rok....ani nevies, s kym sa stretavas.

jul
9. dec 2009

mne zas padol net 🙄

dudu
9. dec 2009

nasa mlada vymysla 😠 , nechce ist do Ba, ze ked ju sem nasilu dovlecieme, tak utecie, lebo ten jej kamarat havaroval a 4 mesiace minimalne bude na voziku, bol aj v spravach , opity naburak do baraku v sobranciach

zabka132
9. dec 2009

aj na pohrebe bol v sobotu...dokonca na omsi 😔

jul
9. dec 2009

pipi o tom prispevku hovorili 2-3 dni dozadu v tv novinach na markize

zabka132
9. dec 2009

ved to bezi uz tyzden v spravach....takto pred tyzdnom vytiahli prve auto.

dudu
9. dec 2009

zabi a policia si je na 100% ista, ze to urobil?

zabka132
9. dec 2009

zevraj maju dokazy....u nas sa uz v sobotu povravalo, ze to bol ten mlady....ale myslela som, ze to boli len reci.

jul
9. dec 2009

duduššš...to som pozerala v spravach

pipka
9. dec 2009

viem zabi, videla som to...nemam na to slov, idiot 😠

dudus...a to co vlastne ona chce? zasluzila by si asi 25 na holu... 😠 bude vymyslat az sa nieco stane...truba 🙄

julis, uz som to kukala, ved to uz vselikde hovorili, ale nikde nic konkretne, ze koho vsetkeho sa to vlastne tyka 😒

dudu
9. dec 2009

tak ked maju nezvratne dokazi, tak moze zatlkat kolko chce, a bodaj by mu dali dozivote, a za taketo skutky by som dala aj trest smrti..

zabka132
9. dec 2009

boze, ona bola take pekne dievca....mala v tu noc spat u krsnej v Ziline, ale nakoniec sa rozhodla vratit sa domov....a prisla nevhod ☹ ...v podstate on ju pridusil...a zomrela az potom v aute.

zabka132
9. dec 2009

ja by som mu urobila to iste, co on im.

dudu
9. dec 2009

pipi sak ona sa vyhraza, ze si nieco spravy, lebo ze vraj on sa opil zo zialu ze ona pojde do Ba a preto aj havaroval, zvaluje na nu celu vinu a ona si to necha...

dudu
9. dec 2009

zabi hrozne ja som to pozerala a teda nedopozerala sak oni ked ukazovali to auto tak iba rozostreli jej mrtvolu..., sak mne doslo skoro zle

jul
9. dec 2009

pipi,ale hovorili konkretne koho sa to tyka,len ja som len take utruky pocula,lebo maly pištal

pipka
9. dec 2009

dudus, bolo by ju treba rychlo od neho zobrat, lebo ak bude stale pod jeho vplyvom... 🙄

zabi dnes som to kukala cele, chuda ako musela trpiet, sak ona sa vlastne utopila v tom aute 🙄

jul
9. dec 2009

boze duduššš...musi byt hrooozne zalubena ta neterka tvoja

pipka
9. dec 2009

julis, no skusim to niekde najst...ale neviem, ked na urade to nevedia, tak zeby v televizii boli chytrejsi 😒

zabka132
9. dec 2009

dudu a co sa stalo ?
pipi...bola v bezvedomi...ale este zila, ked tam zatlacil to auto...takze sa utopila...chudak ten jej chalan...byva tu kusok od nas...kazdy den chodi na cintorin.

dudu
9. dec 2009

idem si dat chlebik dajako sik mi vyhladlo

zabka132
9. dec 2009

pipi..skus tu poradu....tam ti poradia urcite.