Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

zabka132
25. apr 2009

ma nizky tlak ?

pipka
25. apr 2009

dnes si tu dal k veceri pivko a o deviatej uz spinkal s hanulou 😀 😀 😀

pipka
25. apr 2009

praveze vysoky

pipka
25. apr 2009

ale berie lieky denne

zabka132
25. apr 2009

tak to by nemal cervene vino....to zvysuje.

zabka132
25. apr 2009

prave sa Filipko ulozil k tatinkovi na gauc....tak ho nemusim ist dat do postielky...bezi mu Krtko...tak asi pri nom zaspi. To je jedina rozpravka na ktoru sa dokaze divam nonstop.

zabka132
25. apr 2009

divat, nie divam 😅

zabka132
25. apr 2009

a prave je jeho najoblubenejsia cast...kde krtko foti a spadne do jamy....to sa rehoce jak kon 😀

zabka132
25. apr 2009

kde siiii ?

zabka132
25. apr 2009

idem uz pipi.....aj mne sa drieme...tak bru noc.

pipka
25. apr 2009

musela som odbehnut...hanula plakala 😒 ale len cumel...uz spi dalej 😉

pipka
25. apr 2009

ale idem uz aj ja, pokecame zajtra...dobru nocku, paa 😵

mixiii, uz hajas?

mixka
26. apr 2009

hej pipi, uz som sla spat, ale teraz som zas hore 😀

pipka
26. apr 2009

no mixi ajoj, cely den som nemala ani sekundu, aby som nakukla 😅 🙄
rano vilko odchadzal mame do zahrady a zobudil hanku uz o siedmej 😠 samozrejme mi potom vyse dve hodiny revala a nie a nie zaspat 🙄 podarilo sa mi ju uspat az o pol desiatej, no pospala hodinku a zobudila sa, potom vydrzala hore len vyse hodiny a takyyy rev, ze som jej dala papat a zase do postele 😒 lenze aj tam reeev, a pritom si ocka zuli,unavena jak hovado, ale spat ani za svet 🙄 tak po polhodinovom boji konecne zaspala, tak sme rychlo spravili obed, najedli sa a to sa uz o pol druhej zobudila, tak som jej dala obed a isli sme von, ze snad zaspi...no nehrozilo 🙄 🙄 🙄 cely cas vonku revala ☹ ja neviem...asi tie zubale nestastne ☹ 🙄 lebo aspon vonku sa vzdy vyrehotavala s kocika...ale dnes to bolo jak za trest 🙄 vsetci sa za nami obzerali, ze co asi tomu dietatu robime ☹ no o piatej sme to vzdali a isli radsej domov ☹

doma vydrzala do siestej sa hrat s umelohmotnymi lyzickami 😅 no potom uz rev aj na rukach aj vsade...tak sme to vzdali, o pol ju okupali a uz spi 😒 gel aj kvapky na zuby mam stale v pohotovosti, ale podla mna jej to ani nezabera 🙄 😒

pipka
26. apr 2009

ale teploty nema, akurat ju dnes zase zodvakrat prehnalo 😒

mixka
26. apr 2009

jejda, zuby su ozaj radost ☹ . nam vsetky vysli celkom v pohode, akurat teraz pri stolickach sa zacali kus jedovat, ale to neviem ci zlahka nezacina obdobie vzdoru 😅

pipka
26. apr 2009

aj to je mozne 😅 ....na to sa u nas dost netesim 😅 ak bude aj povahou po Vilkovi, ako je vyzorom 😀
ale sak aj horsie veci sa stavaju ako nejake zubale...prezijeme 😉

ninka1234
26. apr 2009

ahojky 😉

pipka
26. apr 2009

este raz budeme s usmevom spominat... 😅 ked budeme riesit pubertalne problemy 😀

ninka1234
26. apr 2009

pipi ja riešim aj pubertálne aj zubkové 😉

pipka
26. apr 2009

kamoska ma 13 rocneho syna, vratil sa z lyziarskeho a mama mu nasla sms-ku : " a uz si ju aj jebal? ci len prstoval? " 😕 🙄 😨 ...sa mame na co tesit 🙄 a to oni su taka slusna rodina 😅

pipka
26. apr 2009

ninus ajoooj, no ty to mas najveselsie 😀

mixka
26. apr 2009

pipi, to sa mame ozaj na co tesit ☹ ale zas, naco lozia synovi do mobilu, tak im treba, mohli zit v presvedceni, ze ich poklad este ani netusi, ze sex existuje 😀

ninka1234
26. apr 2009

pipi tak to je teda sila? A čO JEJ NATO VRAVEL

zabka132
26. apr 2009

no dobreeeee.....ja som sa 13-tich este hravala s babikami 😀 😅 ....prehanam 😀 😀

zabka132
26. apr 2009

no jasne, ked ja pridem, tak su vcetci prec 😒

pipka
26. apr 2009

mixi, to neviem...ale asi to precitala nahodou, lebo jej kazal, ze si tam ma nieco najst...
no neviem neviem, ci aj my nebudeme detom kontrolovat mobily... 😅 😒 teraz sme huste, ale pockaj o takych desat rokov 😨

ninus, no maly dlllhyyy pohovor, ale prisahal, ze sa len bozkavali 😅 tak mu prehovorili do duse a ako to bude dalej...to uz je len v rukach bozich 😀 ale spoliehaju sa na svoju vychovu 😅

pipka
26. apr 2009

zabi, ja neprehanam, ja som sa hravala este aj v 15-tich 😅 a ani som netusila na co to mam, som si myslela, ze len na cikanie 😅 😀

pipka
26. apr 2009

mali... 😠 😀 😀 😀 uz pisem jak tatar 😝

pipka
26. apr 2009

zabiiii, sak ja som tuuuuu 😲 😵