Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
28. dec 2009

ani som nevedela ze tam je aj bazen

zabka132
28. dec 2009

julis...dobre to je.....bol tu draheho ujo....a ten je velmi zatazeny na maso.....ale vychvaloval si to...ze je to bohovske 🙂

pipka
28. dec 2009

maly bazen, iba taky 15m ale ved na cvicenie to staci 😉 a tepla vodicka je tam 🙂

ninka1234
28. dec 2009

baby, kto pôjde so mnou na predlžený víkend, chcem ísť a nemám s kým, moje ámošky sa rozhodli že budú všetky tehotné a to sme sa v lete dohadovali že pojdeme niekedy vo februári

jul
28. dec 2009

a ake hrube si nakrajala tie cibule?

pipka
28. dec 2009

zabi a to si na platky nakrajala?

zabka132
28. dec 2009

boze....kedy pojdu ti krpati spat 😝

jul
28. dec 2009

a kam sa chystas ninka?

pipka
28. dec 2009

ninus a kam? 😕

ale nasa rodina ma setriaci rezim 😅 🙄

zabka132
28. dec 2009

kraja sa to asi na pol cm koliecka......tak aby z toho zostali koliecka 😀 ....pockajte....najdem ten recept na cesticko. Hlavne treba tie koliecka nasolit pred opekanim...cibulka zmakne....a ked je to opecene...tak to vobec necitit po cibuli.

ninka1234
28. dec 2009

hotel kontakt, stará lesná

jul
28. dec 2009

mna by zase R najradsej vystrelil aj na mars,ze nech niekam idem....ale jemu sa to povie,trepat sa niekam sama s malym 😠

pipka
28. dec 2009

ale to asi bez deti ninus, nie? 😕

ninka1234
28. dec 2009

jul, ved on sa bude starať o maleho a ty pojdeš sama

pipka
28. dec 2009

ja by som aj isla...ale zatial si to bez hanky neviem predstavit...a s nou si zase nic neuzijem 😅 ale tak o rok uz urcite 😎

ninka1234
28. dec 2009

ano pipi bez detí, veď oto práve ide, aspon na chvíľku si oddýchnuť

jul
28. dec 2009

na to by som ho asi neukecala 😒

zabka132
28. dec 2009

pipi...aj my mame setriaci rezim 😀 😝 .....moc sa mi to neluuubi...ale co uz...clovek nemoze mat vsetko.

pipka
28. dec 2009

babulky, ja sa lucim pre dnesok...idem haji 😉 ved zajtra mame zase skory budicek 🙄 😅

jul
28. dec 2009

ja idem hulit 😅

pipka
28. dec 2009

dobruuuuuuuuu 🙂

zabka132
28. dec 2009

no na mna je fifco hrozne naviazany....cez obed bezo mna zaspi....ale vecer nie.....maximalne tak pri mame..ta mu porozprava hala bala.....ale aj to nie vzdy.

zabka132
28. dec 2009

dobruuu pipi....
.....idem ten recept napisat.

ninka1234
28. dec 2009

idem aj ja do hajan. Majte sa krásne dobrú nocku

lumah
29. dec 2009

Dobré ránko! Teda ako komu, ja mám hrozné po tejto noci.
Včera doobeda vyleteli teploty Davidovi z ničoho-nič mal 39, podarilo sa mi zraziť mu teplotu maximálne na 38,5, po troch hodinách mal zas 39, O deviatej večer mal teplotu aj Filip 39, ten sa nám dovracal, vyvrátil celú večeru, o polnoci sme dávali Dadovi zábal-39,5, podarilo sa nám zraziť na 39,2, viac to nešlo a o pol tretej ráno sa Filip komplet zas dovracal do postielky, som to dávala ešte v noci prať-všetko- aj hniezdo, chudák sa tak triasol... Do rána sme ich mali na striedačku pri sebe, David strašne rýchlo dýchal. Doktorku tam máme až na obed, muž jej bude skúšať volať na mobil, či by nedošla doobeda k nám, lebo majú stále teplot, neradi by sme ich vláčili v tej zime k nej a ešte čakať v čakárni. Ja absolutne neviem, kde to nachytali, ani čo to môže byť. Som úplne hotová, nevyspatá, hruuuza. A muž ten išiel ráno do roboty, musí mu byť ešte horšie.

lumah
29. dec 2009

No čítala som si vás dozadu a ste nahodili teda tému včera večer! 😀
Inak ja mám tiež nadváhu, ale to bude už aj vekom, tiež sa chystám po Novom roku začať aj hýbať, ale baby ak vám možem poradiť, nedržte diéty, najhoršie je jesť len jeden-dvakrát denne. jedzte radšej každé dve hodiny pár hryzov niečoho, uvidíte, že telo sa naštartuje na chudnutie samo, lebo bude mať pravidelný prísun jedla a nebude ukladať do zásob. Ja na to chcem nabehnuť, keď požerieme tie vianočné zásoby, čo máme doma. 😀

ajka23
29. dec 2009

cafet, som tu na chvilu... 😉
lumi, no nezavidim, mate to teraz tazke, nech sa skoro vyzdravite... 😉

ajka23
29. dec 2009

a mrcha dorazila v sobotu, takze tak... 🙄 🙄 🙄

ajka23
29. dec 2009

akurat mi volala teta z genetiky, tak vsetky vysledky su v poriadku, aj spermiogram, tak ja uz fakt neviem... ci sa tesit, ci co... 😒

lia
autor
29. dec 2009

aji,tak na prvy krat to nevyslo,ale hlavne je,ze ste v poriadku.aj ovu mas??