Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
4. jan 2010

lubi 😅

jul
4. jan 2010

babule,ja uz od dnes chudnem vo velkom style...akurat popijam caj na chudnutie 😎

jul
4. jan 2010

vecer pridem,musim ist.pa

lumah
4. jan 2010

jul včul si to už zapamätáš, že opačne ako má sestra. 😀
Dnes ideme zas behať, vonku je taká kosaaaaa... 😒

dudu
4. jan 2010

jul no mne sa paci spz BL ako Blava 😅

lumah
4. jan 2010

dudu presne ako mne, tiež som za BL.🙂

zabka132
4. jan 2010

....cafte....u nas zasa kovbojka 🙄 ..teda u svokrovcov.....svokra vyhodila vlastnu dceru z domu aj s nastavajucim 😒 ...svitori je to statocne 😖 🤐

dudu
4. jan 2010

yabka a bude to aj v spravach? 😅 😀

lumah
4. jan 2010

dudu 😀 😀 😀
baby ja som hotová z toho dnešného behania, nohy ma bolia ako koňa. MM povedal že každý druhý deň budeme behať, lenže chce v pondelok , stredu, piatok a v nedeľu, takže po nedeli zas v pondelok-ma zabije! 😝

dudu
4. jan 2010

lumi, ticho a nefrfli 😉 , za krasu sa plati,cchces schudnut alebo nie? 🙂 😉

mna bz teda nikto nedonutil k behu....

zabka prepac, to to moje z a y sa mi pletie 😉

jul
4. jan 2010

aj mne sa lubi BL

jul
4. jan 2010

dudu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ze v spravach 😀

dudu
4. jan 2010

jul ja som tam hlasovala aj aby som vyhrala 😀 a teda aj abz som mohla vzjadrit svoj nazor 😉

jul
4. jan 2010

aj ja som zahlasovala...ale neverim,ze vyhram 🙄

dudu
4. jan 2010

jul, no sak niekedz tam byvaju aj taketo reportaze.. 😕

jul
4. jan 2010

lum,ty sa ale drzis v tom behani 😎

pipka
4. jan 2010

dudus..tak som zahlasovala za BL 😎 ale mne sa nepaci, ked niekto hovori blava 🙄 to len CPčkari tak volaju...pre mna je to Bratislava a basta 😀

jul
4. jan 2010

jaaaj dudu,ja ze to myskis zo srandy 😅

no sak vselico tam byva

dudu
4. jan 2010

pipia ni mne sa nepaci blava, 😉 ale ako si najlepsie zdovodnis BL, lebo ostatne sa mi vobec ale vobec nepacili 😕

pipka
4. jan 2010

no ja som bola tiez presvedcena, ze ked som na ten UPSVaR 2x volala a 2x mi povedala, ze nic viac netreba, tak ze netreba...a dnes mi povie, ze treba 😠 viete si ma predstavit co som tam spravila 😠 😅
Ze vraj keby som medzicasom dostala vypoved 😅 tak som si nedala servitku pred usta...ved keby som aj dostala vypoved, tak snad zamestnavatel by to ako prve nahlasil socialke, tak by to tam uz davno mali...a po druhe, ved zo zakona mi zamestnavatel pocas MD vypoved dat nemoze 😠 😠 🙄 dementi su to ti uradnici...skoda sa rozculovat 🤐 🙄

dudu
4. jan 2010

ni mne 😀 😀 😀 😀 ani mne tam malo byt 😀 😀

pipka
4. jan 2010

ved jasne dudus...ako memotechnicka pomocka je to akurvat 😀

jul
4. jan 2010

a kedy tam teda zas pojdes pipi?

pipka
4. jan 2010

lum dobraaa si 😎 ja chudnem zatial tak, ze po 18.00 nezerem...len pijem vodu, ziadne žbrndy uz 😵

dudu
4. jan 2010

no a dnes v spravach davali ze ti staci potvrdenie zo socialnej poistovne, ze si bola zamestnana...., sak oni sami tusim nevedia co kto potrebuje

pipka
4. jan 2010

ved to su tam vsetci jedna bagaž 😠 jeden nevie, co povie druhy 😠 🙄 a zajtra vymyslia zase dalsi papier, co treba 😅 a kym si vybavim tento jeden...tak bude treba dalsie tri 😠 😝

jul
4. jan 2010

kukate Vypravej?

pipka
4. jan 2010

julis, v robote mi to potvrdenie daju najskor buduci pondelok, lebo teraz maju prazdniny, tak asi v utorok si pojdem pre to a poobede to tam hned zanesiem, nech to mam z krku 😝 🙄

jul
4. jan 2010

vam ide v pohode kon?

pipka
4. jan 2010

ne, trva mu to jak lacnemu sr..... 😠 🙄 uz ma to nebavi, furt s tym konom nieco je 😠