Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
6. jan 2010

nic co som mu dnes navrhla nezobral, ani kupit policky, lebo su neodhrnute cesty, ani peknu PF. ku kde budem cela aj s bruskom, ani pre mna pjekne fotky s bruskom, ze mne sa aaj tak nebudu pacit aj tak ich ofrflem a este k tomu mi bude pri foteni aj zima na brucho..., to ako keby som sa nemohla na tui chvilku kym si nasteluje fotak , zakryt............

dudu
6. jan 2010

normalne hadka ako svina...., a este mi do spalne hodil bielu plachtu, co som mala sko pozadie , ze zloz ju.... 😠 , tak sme sa znova pohadali lebo som mu poveedala aby ju zlozil on ale neeeeeeeeee, on ma toho vela, musi zlozit stativ, fotak,, svetla, stojan na plachtu, potom stiahnut fotky......., normalne je dneska hnusny 😠 😠 😠 ☹

pipka
6. jan 2010

jeeej julis tie posledne obliecky krtkove su nadherne, to jej asi vezmem. To nie pre Hanku, to kamoskinej malej...ona este haja v postielke a miiiluje krtka a oni hanke nakupili tolko darcekov pod stromcek, musim aj ja jej daco kupit, tak ma napadlo, ze toto by ju isto potesilo 😵

pipka
6. jan 2010

dudus...dondzi sem, ja ta pofotim 😀 chudatko...len brucho jej odfotili...a ona tam aj ksicht chcela mat 😅 😀 😀

ja ked som sa fotila a bolo vidno co len milimeterksichtu...uz som aj nanovo stelovala samospust, aby len brucho bolo na fotke 😅 😀 a ty naopak 😀

pipka
6. jan 2010

ajus, aj sem ste mohli dojst lopatovat, u nas pred domom len uzulinky chodnicek, takze s kocikom mam smolu 😠 🙄

fifi sme dnes vyzvihli od dedkovcov, no vsetko ok, az na to, ze po 12 hodinovom nocnom spanku sa s nou dedo isiel hned rano sankovat...sak nevydrzal 😅 😀 ...a fifi bola z toho asi taaaak unesena, ze mu na sankach zaspala, tak doma samozrejme po obede spat ani za boha 🙄 a to mame ist teraz na navstevu a ona ledva ledva zaspala az teraz o druhej...tak som zvedava, do kedy bude spat...aby sme tam nedosli az vecer 😅 😖

a to este s V tiez hadka...lebo on chce ist na navstevu na sankach 😖 🙄 ...a ze ja im len radost kazim, ze vsade len autom chcem chodit... 😠 no uz vidim ako taka unavena vecer mu bude sediet na sankach a ako ju po tych mokrych chodnikoch posolenych bude na tych sankach vliect cez cele mesto 😠 🙄 ...ale to chlapovi nevysvetlis...tak ja som povedala, ze ja tam idem autom...oni nech idu na sankach a tam sa stretneme 😝 😅

jul
6. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 pipi

jul
6. jan 2010

aji,bud rada,ze ti M aspon kupil nejaku kavu 😉 co uz po tom ze bola akciova 😀

jul
6. jan 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

nasa sankovacka dnes dopadla z bolavym očkom 😢 😔

zabka132
6. jan 2010

juliiiis....pofukaj aj za mna 😢

jul
6. jan 2010

mam mu aj nieco na to dat? ci netreba? 😒

lumah
6. jan 2010

Ahojte, my sme dnes konečne boli vonku na chvilua chlapci robili panáčikov-kuknite 😀
jul čo robil malý, keď sa takto udrel chudatko?
pipi aké bolo divaldo?

lumah
6. jan 2010

Idem behať, potom sa tu ukážem večer. 🙂

dudu
6. jan 2010

pipi na kona by som dala toky bruska bez tvare ale ja som chcela take na pamiatku fotky, sak akoze velky fotograf, tak nech ma pofoti..., neeeeeee to sa mu nepacilo lebo to asi neboljeho napad.....

wighy
6. jan 2010

ahojte

jul, auuuu pofukaj Riskovi bolacku ☹

pipka snad uz ste na tej navsteve a fifinka je v pohode, co sa chlapov tyka no comment oni su aj tak najmudrejsi a anajuzasnejsi

ja neznasam ked mi zacne chpal kecat do veci, o kope veci nema nai paru ale hlavne je ze mudruje 😠 ale to asi
vacsina

ale dnes ma prekvapil a isiel s nami von do veeelkeho snehu s malou, tak jej postavi lsnehuliakov a aj nas poguloval 😀 😀 😀 tak aspon nieco 😉

lumah
6. jan 2010

dudu ja som sem normálne dávala fotky bruška holého, počkaj niečo nájdem , ukážem ti aké brušisko som mala s mojim dvojkami. 😝

lumah
6. jan 2010

dudu už som dala. 😀

jul
6. jan 2010

lum 😅 😀 iny kotlíík 😎

jul
6. jan 2010

lum boli ste behat?

jul
6. jan 2010

wiiiiig no vidišššš aj prekvapit ta vie ten tvoj 😉 😎

lumah
6. jan 2010

jul a to som rodila ažo 5 týždňov neskor, vieš si predstaviť aké som mala brucho. 😝
Boli sme behať, ale na tom snehu a v tme som mala trochu problémy, nemám ešte bežecké tenisky, tak sa mi šmýkalo. Ale dali sme si tri kolečka, jedno velké, no tá trasa nebola celá dobre vychodená, tak potom dve menšie. Zjatra by som si chcela kupiť tie tenisky. Inak perfektneé je to oblečko-tenké a zároveň mi vobec nebola zima, lebo všetko čo som vypotila zostalo z vnutornej strany bundy, pod tým termomikina a termotričko boli suché.

wighy
6. jan 2010

jul 😀 😀 😀 no keby mi len tolkoto malo stacit ku stastiu tak to ani vydata nemusim byt 😀 😀 😀 😀

lumi no parada, to je dobre ze chodite s muzom tkato behat, aj ja bysom brala, mna to samu nebavi 😖 a moj muz to zas nepotrebuje, je stihly ako prutik

jul
6. jan 2010

no aj ja som dnes postavila na dvore velkeeeeeho snehuliaka a R mu xicht dorobil a hned na to som vyklopila maleho zo sanok a cele oko si buchol a oskrel a ako keby toho nebolo dost,tak sme sa potom gulovali a R akoze guluje maleho a hodil mu sneh do druheho oka a za krk....to bolo revuuuuuu

wighy
6. jan 2010

tento kon mi lezie uz poradne na nervy 😠

jul ☹ chudatenko Risko, uz spinka???

lumah
6. jan 2010

wighy MM nie jee tučný, tiež vyzerá dobre, možno trochu bruško má, ale inak v pohode, len on začal kvoli kondičke. Ale som sa vytočila, lebo som sa postavila na váhu a že o pol kila viac- no tak mi treba, ked sa vážim večer. 😝
toto ste videli?
http://www.baboobchod.sk/
strašne pomaly to tu frčí dnes.
😒

wighy
6. jan 2010

lumi uff to by ma nas.alo, ze zetis krv a ece vaha ide a jhore ale aj mne sato stavalo, to je v tedy ak telo pociti, menej prijatej energie tak si vsetko uklada do zasob ale vydrz, pohne s ato smerom dole

no veru ide to pomaly ale ani necudo ved mi stranku nacitava aj pat minut 😠 😠 😠

dudu
6. jan 2010

lum wighy ma pravdu , musis vydrzat ono sa to tak deje este aj ponejakom case cvicenia, vtedy vecsina ludi prestane cvicit ale to je normalne. Vyderzj pijaner , vyderzaj 😉

lumah
6. jan 2010

wighy však sa mi doma smiali, že čo by som chcela po pár behaniach, a ja úplne vážen- že zhodiť aspoň 10kg. 😀 😝

dudu
6. jan 2010

pridala som fotku , taku ako som nechcela ale.....

jul
6. jan 2010

co je furt s tym konom...to akoze kazdy den bude takto ?

jul
6. jan 2010

wiiiig nespiiiii,keby si videla co tu ten stvaaaara 🙄