Ako často prezliekate deti?

lenka1977
30. mar 2008

mam male babetko, vobec negrcka tak ho niekedy prezliekam raz za dva dni, ako casto prezliekate deti a ked nemate spinave nohavice ci dupky obliekate viackrat ci zakazde periete?

franziska
30. mar 2008

lenka pokial je to oblecko na vrchu ako nohavice alebo sveter tak viackrat a ked to je priamo na tele a vydrzalo by to cely den, co u nas nehrozi, tak na druhy den ciste.

katulienka1
30. mar 2008

Ahoj lenka,ja som malú prezliekala zhruba do 3 mesiacov každý deň.Vždy večer po kúpaní som jej dala nové veci.Teraz je už trochu vačšia,tak pyžamko má tak 3 dni,cez deň tepláčiky tak 2 dni ale body dávam čisté každý deň.A samozrejme keď sa moc zasliní alebo grcká tak prezliekam hneď.

mata79
30. mar 2008

Lenka1977, neviem, ako male je Tvoje babenko, ale Matej, ked bol malicky, tak tiez negrckal. Nemusela som ho casto prezliekat. Niekedy fakt raz za 2 dni. Ale mne sa vacsinou prekakal, tak to muselo ist do prania.
Teraz uz mame inu spotrebu veci........

lusil2005
30. mar 2008

no ja som ked bola naty mala prezliekala vzdy vecer do pyzamka a rano do cisteho. ale dupacky som nedavala zakazdym ciste. len to spodne oblecko. a teraz tiez musime casto prezliekat kedze mame exemik na lickach a musim jej to mazat takou hnedou mastickou od ktorej je stale jak maly murar... 😀

katia7
31. mar 2008

ja som od malicka davala rano ciste,vecer ciste,teraz davam pyzamko viac dni,pouzivam vak takasi tyzden,potom vymenim ale body pod neho vzdy ciste a veci na den tiez tie vrchne aj dva dni ked sa da a spodne ciste 😉

elinka27
31. mar 2008

ja davam pyzamo a pouzivam ho 2dni,ale pod to vzdy ciste bodynko ci tielko, dupacky, alebo teplacky tiez dva dni, ale bodynko vzdy ciste a kedze sme zacali este aj slintat a este aj grckame, tak prezliekam bodynka skoro 3-4 za den 🙂

uhlikova09
31. mar 2008

Ahoj ja som maleho prezliekala kazdy den,neviem su predstavit ze by som ho 2 dni nechala v tom istom

fifla
31. mar 2008

ja prezliekam kazdy den body. ostatne, teda teplecky/nohavice a mikinku ob den. ponozky davam aj viackrat denne podla prepotenia. na ponozky som uchyl...a pyzamko ob
den

trixi
31. mar 2008

body davam malemu kazdy den ciste, niekedy aj viac krat za den. Papame prikrmy a hoci mame celotelovy podbradnik tak maly je expert na to, ze sa zaspini. Nohavice, teplacky ma dva dni, hoci kvoli papaniu aj tie uz davam kazdy den ciste. Pyzamko ma na dve noci.

zuzka99
31. mar 2008

my prezliekame každý večer do čistého, niekedy aj počas dna, ked sa oslintá, ogrcká, ociká, okaká 😅 čiže máme dni ked prezliekame aj každé 3 hodky ale niekedy ked má napr. body oblečené 2 hod. a ho oslintá prezlečem ho, nechám uschnut a to isté mu dám napr. večer znova a tak dokola aby každu vec mal ten jeden den celý (teda pokial to nie je tak špinavé - okakané, že to musí ist hned do prania)
ale chcela som sa opýtat, dávate 3 mesačným bábenkam na noc už pyžamká? alebo spinkaju v tom čo maju cez den potom? chcela by som malému zaradait do režimu pyžamko aby vedel že ked je pyžamko sa ide spinkat a rano ked sa prezlečeme a umyjeme ideme sa hrat.

sue
31. mar 2008

...my máme pyžamká, tie vydržia aj 3-4 dni a cez deň sa väčšinou prezliekame viackrát... no aj ak náhodou nie, oblečenie na telo periem po 1 dni, tepláčky aj po 2-3...

ivet100
31. mar 2008

zuzka99,ja davam malemu pyzamko na noc od narodenia,take vo forme overalu a pod pyzamko davam tricko s kratkym rukavom,lebo v spalni nie je moc teplo, tak aby mu nebolo v noci zima.Ale akonahle sa otepli,uz budem obliekat len pyzamko.Ked je vacsia zima, tak na pyzamo davam aj ponozky.

mechurik
31. mar 2008

baby, a cim periete? mozem aj normalnym persilom tie spodne vecicky pre babo?

sue
31. mar 2008

Mechurik, treba detským práškom bez aviváže alebo slizom...

ivet100
31. mar 2008

ja periem len detskym tekutym praskom LOVELA a som s nim velmi spokojna. Periem na 60 stupnov.Ale viem, ze bezne maminy pouzivaju aj persil, tak to asi nebude problem 😉

vocko3
31. mar 2008

ja periem od narodenia s lovelou a k tomu obcas silan sensitive. periem uz len na 40. pyzamko mame tak 3 dni. kazdy den ciste body ale vrchne oblecenie dlhsie.

elinka27
31. mar 2008

ja pouzivam Lovelu prasok,alebo gel a davam aj trolilinku avivaze Silan sensitive.A ak mame flaky tak pridam trosku Vanishu

alami
31. mar 2008

vždy po kúpkaní - teda každý večer nové. Ak by mu to vydržalo tak ho prezlečiem zase až večer, ale to nehrozí. 😀
Neskôr, keď prejdem na pyžamká, tak pyžamko na niekoľko pár nocí to isté a ráno vždy čisté oblečenie

trixi
31. mar 2008

zuzka99, ja malemu davam pyzamko od narodenia. Tak sa velmi rychlo naucil, ze po kupani sa obliekame do pyzamka a ide sa spinkat. A rano zasa ze je den, tak sa prezliekame do "pracovneho". 😉

zuzka99
31. mar 2008

trixi dik, aj ja asi už prejdem na pyžamko nech si zvyká že ked ma pyžamko ideme spinkat, je noc

zuzka99
31. mar 2008

pomoooc, akorát sa s manželom hádame, že babetko nespozná či má pyžamko alebo nie, pre neho je to vraj jedno, ono nevie či to je pyzamo alebo iba dalšie normálne oblečenie

glorita
31. mar 2008

aj ja davam drobcovi kazdy den nove veci a podla potreby operativne vymenime niektore casti odevu aj viackrat za den(a to nemamna mysli plienku 😀 )

sue
31. mar 2008

...no my pyžamo spoznávame podľa ťoho, že je zásadne bez gumičiek, gombíkov a podobne. Nemalo by byť obtaihnuté, ale je uvoľnené a tenšie ako "denný odev" 🙂

susika
1. apr 2008

ahojte.ked bola malá malinká, dávala som každý večer čisté oblečko po kúpaní a v tom bola aj cez den. teraz má zvlášť na spanie, to mením individuálne. a oblečko cez den, pokial nie je špinavé tak dám aj na druhý den - gatuše , pančušky.ale tričká dávam každý den čisté.

tilly
1. apr 2008

ja som musela môjho slintáčika prezliekať často, on strašne slintal, takže to bolo nutné aj keď mal stále na sebe podbradník 😀

janetka
1. apr 2008

ja davam na noc na spinkanie overaliky s dlhym rukavom a zavretymi nozickami... a to nam vydrzi dva dni na noc, vlastne vzdy po kupani davam ciste, kupeme kazdy druhy den. a potom mam denne oblecko, teplacky, bodycko a tricko... tricko menim kazdy den a teplacky s bodyckom tak obden

lenka1977
autor
1. apr 2008

akurat dnes som si uvedomila ze bundicku a overal som prala len raz odkedy sa narodila 😕 ako casto periete overal, deky, ciapky a veci ktore nejdu priamo na telo???

tvoja.mima
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adulina
2. apr 2008

ahojte, viete mi poradit akym praskom alebo sposobom vyperiete s veciciek kakinu? ostavaju mi tam zlte skvrny 😒
dakujem

zuzka99
2. apr 2008

ja to periem v Lovele, bez aviváže a nikdy mi škvrna neostala a to sa niekedy fakt zadarí prekakať až na perinku, všetko periem na 40, okrem plienok tie vyváram, ale zamýšlam sa prečo sa plienky vyvárajú keď ich dávam len na široké balenie? pod tým má ešte pampersku. potom by sa muselo vyvárať všetko, nie? čo si myslíte o tom