Ako často sa snažíte?

lilix
5. jan 2009

Zakladam túto tému, lebo ma zaujíma, ako často keksíkujete? Každý deň, každý druhý, keď je chuť???...

dicinka1
5. jan 2009

ajoj lilix 🙂 no mi sme snazilkovali ked bol mangel doma...tak stale... 😉

dicinka1
5. jan 2009

tak 2 krat denne... 😵

lilix
autor
5. jan 2009

caves dici, dik za odpoved, vidis, nikto nic nepise. 😕
dva krat denne sa mi nechce. 😖

stani08
5. jan 2009

achojte 😉

dici to si pri 2x denne si zostala tehu ???? 😕, to musite mat potom perfis potvorky

lilix mi v obdobi ovu raz za 3 dni, doki kazal tak, aby poriadne dozreli potvorky, a ako dlho sa snazite?

lilix
autor
5. jan 2009

mi sa nechranime od maja. ale malo keksikujeme. nejak sme sa do toho nenutili. ale tento mesiac sa posnazim. a vy ako?

miriamka
5. jan 2009

No my sme sa nazili vzdy pred ovulkou a v case ovulky tak kazdy den,inac podla chuti.

stani08
5. jan 2009

no ja uz nemam 2 roky antikoncepciu, ale snazili sme sa tak striedavo oblacno, a min. rok prvy polrok sme sa vlastne ani nesnazili, lebo som mala bartolinku a aj zhorsenu cyto, tak som sa z toho musela dostat, ale druhy polrok sa snazime, zatial sa nam nedari, no uvidime snad tento rok to zamiesame 😉

suzan280
5. jan 2009

cauko! my sme raz trafili presne ovulku. ale nepodarilo sa. ale na1x nemozem vela cakat! 😒
snazilkujeme od decembra

susik77
5. jan 2009

my sme sa snazili od konca menstruacie kazdy 2.den. Ze vraj sa to aj tak doporucuje, citala som, ze najvacs. pravdepod. otehotnenia je ked snazilkujete den pred ovulaciou 😉

stani08
5. jan 2009

ale meriam bazalku, chodila som aj na folikulometriu (vajka boli, ale bol aj anovulak, teda vraj kazdy stvrty mesiac moze byt anovulak, alebo mozno som mala ovu neskoro tesne pred menzes). Vlastne aj podla Jonasa by som mala mat ovu tesne pred menzesom, a min. rok to bol rozdiel podla folikulometrie a Jonasom dva dni.

erzebeth
5. jan 2009

ahotjte no my sa snazime uz 8 mesiacov a stale nic.........no ale zacala som si sledovat ovulku podla hlienov, tak snad v blizkej buducnosti sa to podari....... 🙂

suzan280
5. jan 2009

akurat citam od dicinky,2x denne! mne by sa chcelo,ale nikdy sa k tomu nedostaneme!!! ☹
priatel,ked spocitam, 2tyzdne v mesiaci mimo! 😒 takze....

erzebeth
5. jan 2009

suzan skus si sledovat plodne dni a a snazte sa byt spolu 🙂

lilix
autor
5. jan 2009

u nas sa stalo, ze aj kazdy druhy den aj tak to nevyslo. a hlavne v case ovulky, vtedy je aj chut vacsia. a potom zase ta chut opadne. 😢 😕

erzebeth
5. jan 2009

lilix a ako dlho sa uz snazite?

didusa.risulo
5. jan 2009

baby vy takto sexikujete?no my asi dost malo, tak 2 az 3 krat tyzdenne, a cez ovulku raz alebo 2 krat, teraz by som chcele viac pocas ovulky

lilix
autor
5. jan 2009

erzebeth da sa povedat od maja. .

matusik111
5. jan 2009

ja som tiez pocula , ze treba spermie nechat dozret , ze je dobre kazdy 2 den okolo ovulky. Ale u nas to je zatial vzdy inokedy ako je ovulacia .-)

erzebeth
5. jan 2009

lilix no my sme na tom podobne.......no prve mesiace som nedbala na to kedy je ovulka a vseliake metody, myslela som, ze to pride hned ., ako vsetkym okolo.....no nie je to az take lahke ako sa zda 😖

lilix
autor
5. jan 2009

presne erzebeth. ma nenapadlo, ze to bude tak dlho trvat. a boh vi do kedy jeste. 😨

erzebeth
5. jan 2009

lilix mozem sa spytat, bola si uz aj s tym u doktora?lebo ja som bola u ludovej liecitelky, no ta mi povedala ze do roka nemusim, az po roku snazenia...........

suzan280
5. jan 2009

matusik, to som pocula aj ja.a sexovat den pred ovulkou

lilix
autor
5. jan 2009

este som nebola, chystam sa chystam. len sa mi tam faktis nechce. som hrozna. 😒 😝

erzebeth
5. jan 2009

no, to ja tiez sa donutim ist az ked je ozaj zle..........ake metody pouzivas na zistenie ovulky.......
😉

suzan280
5. jan 2009

ahoj lilix! ja sa chystam ku dr. uz par rokov. ale teraz uz musim! 😒 a este k novemu. doteraz som chodila ku dr-ke.

lilix
autor
5. jan 2009

ziadne metody nepouzivam. proste verim, ze ju mam. kedy? ked vidim hlienik. 🙂
suzan kolko rokov je to uz? ja iba rok co som bola naposledy. hmm ze iba. je to dost. 😎

erzebeth
5. jan 2009

suzan ja tak isto chodila som ku doktorrke a teraz k novemu ........naposledy je tomu rok a pol
😝

lilix
autor
5. jan 2009

tak fajn, nie som sama, co nechodi pravidelne. ked ten rok tak rychlo ubehne, keby mam nejake vazne problemy, tak idem to je jasne. ked nie je aj casu. aj u vas tak? stale si clovek najde milon veci a vyhovoriek.
a zdriavie je az na poslednom mieste. praca, len praca. stale sa za niecim zenieme.

suzan280
5. jan 2009

lilix uz ani neviem. som nahnevana na seba. ale nemamla som ziadne problemy tak naco tam chodit?!

erzebeth, ten moj novy dr. tu na okolí je najlepsi. ale z druhej strany nikto nie je perfektny

lilix
autor
5. jan 2009

ja mam tiez dost daleko dokynu. ja som s nou spokojna.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre