• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako dať dole obrúčku z napuchnutého prsta?

1. apríla 2016 
9. jún 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiež taký problém, dal som si prsten na jeden prst kde mám hrubý klb a asi 5 minut som ho navliekal, teraz mi neuveriteľne spuchol a zmodrel :grinning: nemôžem s ním pohnúť ani o kúsok tak ak sa mi ho podarí dať dole napíšem ako :slight_smile:
30. aug 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne raz tiež tak napuchol a zmodrel. Skončila som na pohotovosti stomatológie, dr. mi to tam s vŕtačkou rozpílil. :slight_smile:
31. aug 2011 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja som mala už uplne modrý prst, nešla mi dole obručka nijakým sposobom, ani olej, ani mydlo, lad,,,nič... a dakujem alionuske na str.1 je fakt osvedčený trik s tou šnurkou... bolelo to jak svet, ale obručka zachránená a konečne ulava pre prst :slight_smile:
10. jún 2013 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@alionuska dakujem, pomohlo
10. jún 2013 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
13. jún 2013 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejusa Ahojte.Chcem iba napisat,ze uz som neverila ze si dam sama prsten dole a s tou nitkou som to skusila a podarilo sa mi to,dala som si jar a prevliekla nitku a tocila som s tou nitkou a prsten mi tak zisiel dole.Dakujem:slight_smile:
25. jún 2013 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@alionuska Dakujem za radu,pomohla si mi velmi :slight_smile:
25. jún 2013 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte no ja mam teraz tiez ten problem som tehotna a neviem preco som si nedala dole obrucku az dnes som chcela ale palce mam uz opuchnute ci tucne.......... a nejde skusala som uz olej, jar aj lad a nic mne sa vobec nepohne muz mi povedal ze uz dole nepojde a ze v pondelok mam ist ku zlatnikovi ze mi to tam prestiknu dufam ze niebudu rezat lebo sa zblaznim od strachu. no este vyskusam tu nitku ale nezda sa mi potom napisem ci pomohla. radim vsetkym ked ste tehotne zloste si prstene uz na zaciatku ako potom trpiet jak ja.
10. aug 2013 o 16:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska jeeeee super,manzel uz chcel ist prsten rozrezat a toto pomohlo.Dakujeme za radu :slight_smile:
11. mar 2014 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivetka_iv.
My sme mali podobný problém a dokonca nám to vykonali zadarmo v klenotníctve, kde sme kúpili obrúčky http://www.briliant.sk/slk/nase-obrucky :slight_smile: manžel už naštastie má novú a rozšírenú :wink:
27. nov 2015 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mam len 13 rokov a dala som si strieborny prsten na vedlajsi prst a postrehla som to az ked ma zacal boliet skusala som uz nydlo vodu teplu ci studenu jar ale nic jed ho posyniem o 3 mm tak mi prs napuchne este viac, uplne scervenie a strasne to boli neviem co mam robit tak prosim o radu.....
1. apr 2016 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok