Ako dať dole obrúčku z napuchnutého prsta?

dea
11. sep 2006

Baby dala som si obrucku na ruku a teraz ju ani za svet neviem dat dole 😅 Prst mi napuchol a nic mi nepomaha, nemate nejaku zarucenu radu? 😕 Dakujem

alionuska
9. jún 2008

😀 😀

kepller
30. aug 2011

ja mam tiež taký problém, dal som si prsten na jeden prst kde mám hrubý klb a asi 5 minut som ho navliekal, teraz mi neuveriteľne spuchol a zmodrel 😀 nemôžem s ním pohnúť ani o kúsok tak ak sa mi ho podarí dať dole napíšem ako 🙂

mimkao
31. aug 2011

Mne raz tiež tak napuchol a zmodrel. Skončila som na pohotovosti stomatológie, dr. mi to tam s vŕtačkou rozpílil. 🙂

andrejusa
10. jún 2013

ahojte, tak ja som mala už uplne modrý prst, nešla mi dole obručka nijakým sposobom, ani olej, ani mydlo, lad,,,nič... a dakujem alionuske na str.1 je fakt osvedčený trik s tou šnurkou... bolelo to jak svet, ale obručka zachránená a konečne ulava pre prst 🙂

andrejusa
10. jún 2013

@alionuska dakujem, pomohlo

alionuska
13. jún 2013

😵 😵 😵 😵 😵 😵

yvkay
24. jún 2013

@andrejusa Ahojte.Chcem iba napisat,ze uz som neverila ze si dam sama prsten dole a s tou nitkou som to skusila a podarilo sa mi to,dala som si jar a prevliekla nitku a tocila som s tou nitkou a prsten mi tak zisiel dole.Dakujem:)

yvkay
24. jún 2013

@alionuska Dakujem za radu,pomohla si mi velmi 🙂

sudabe
10. aug 2013

ahojte no ja mam teraz tiez ten problem som tehotna a neviem preco som si nedala dole obrucku az dnes som chcela ale palce mam uz opuchnute ci tucne.......... a nejde skusala som uz olej, jar aj lad a nic mne sa vobec nepohne muz mi povedal ze uz dole nepojde a ze v pondelok mam ist ku zlatnikovi ze mi to tam prestiknu dufam ze niebudu rezat lebo sa zblaznim od strachu. no este vyskusam tu nitku ale nezda sa mi potom napisem ci pomohla. radim vsetkym ked ste tehotne zloste si prstene uz na zaciatku ako potom trpiet jak ja.

skatarina
11. mar 2014

@alionuska jeeeee super,manzel uz chcel ist prsten rozrezat a toto pomohlo.Dakujeme za radu 🙂

ivetka_iv
27. nov 2015
Používateľ ivetka_iv je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivetka_iv.

My sme mali podobný problém a dokonca nám to vykonali zadarmo v klenotníctve, kde sme kúpili obrúčky http://www.briliant.sk/slk/nase-obrucky 🙂 manžel už naštastie má novú a rozšírenú 😉

lienka4322
1. apr 2016

Ahojte mam len 13 rokov a dala som si strieborny prsten na vedlajsi prst a postrehla som to az ked ma zacal boliet skusala som uz nydlo vodu teplu ci studenu jar ale nic jed ho posyniem o 3 mm tak mi prs napuchne este viac, uplne scervenie a strasne to boli neviem co mam robit tak prosim o radu.....

zemem
6. feb 2019

@alionuska veľké ĎAKUJEM! Pomohlo to, skúšala som uz všetko ale nakoniec pomohla tvoja rada: schladila som prstenik, z mrazničky zelenina v sáčku a šnúrkou točiť, točiť dookola (musí byť pevna šnúrka,3 sa mi predtým pretrhli) Trošku bolestivé, ale účinné 😊😉

elenita
6. feb 2019

@zemem ja to stale nechapem, to ako treba tocit tou snurkou? 😀

zemem
6. feb 2019

@elenita chytiš obidva konce a točíš okolo prsteňa, postupne ťahaš-vyvliekaš z prsta😉