Ako detoxikovať organizmus?

lyongirl
27. apr 2009

Ahojte, zaujímalo by ma, akými "prírodnými spôsobmi" sa dá detoxikovať organizmus. Myslím niečo, čo sa môže počas tehotenstva a dojčenia.
Kúpila som si aloe, ale to sa nesmie počas tehu a dojčenia a jediné čo viem, tak je akurát to, že so žihlavovým čajom sa dá prečistiť krv.
Poznáte ešte niečo?

anjelka64
16. jún 2010

@veronikapp ahojky,pozri si stránku Akuna.sk,sú tam výrobky,ktoré sa môžu užívať kedykoľvek,dokonca nielen v období kojenia,ale aj v tehotenstve a sú čisto prírodné a vyrobené podľa čínskej a ajurvedskej koncepcie

marcelachovan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nebulosity
24. nov 2010

nasiel som skvelu stranku kde sa da objednat spirulina ale aj kopa inych veci 🙂
http://www.predajbylin.sk/spirulina_riasa/index...

anjelikbobo
24. jan 2011

ahojte! pomáhajú tie riasy gg pur aj na spánok? Máte s tým nejakú skúsenosť?

borni
24. feb 2011

@katuska26
Mám velmi dobré skúsenosti s riasami a sám ich berem za užitočné v našom živote.Ja beriem Imune a davá mi energiu,stabilitu ,zdravie ...

borni
24. feb 2011

@anjelikbobo Ano pomáhaju odporúčam vyskušat solar lunar na spánok.A máme velmi dobre skúsenosti ohaldom týchto produktov.Možte sa pozriet na moju webovú stránku tam nájdete potrebneé informácie ohladom produktov.http://alga.meu.zoznam.sk/

borni
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
borni
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
berenika39
24. feb 2011

@borni za reklamu se tady platí☹(((

borni
25. feb 2011

@berenika39
to nieje firma ale webová stránka kde sa da informovat o produktoch. a ja som chcel len pomoct nie využivat stránku na reklamu.

michaela5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaela5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaela5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaela5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jenn
24. nov 2011

ahojte dievčence vidim že ste sa tu už dlhšie neukazali .... začala som sa zaujimať o detoxikaciu chcela by som to skusiť kôli mojim zdravotným problemom. Len akosi poriadne nič o tom nenachadzam ... myslím daky konkretny program , recepty a podobne ... viete poradit daku stranku alebo mate dake odskušane recepty? ... a ake mate vlastne skusenosti celkovo z detoxikaciou?...

lucik106
30. jan 2012

ahojte chcem sa opýtať, či môžem užívať mladý jačmeň so spirulinou keď dojčím? beriem aj senovku grécku, na podporu laktácie a tiež čaje pri dojčení... pls radu. 😅 ďakujem

silvia2104
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
silvia2104
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karin3k
26. mar 2013

ja u seba a manžela používam http://www.detoxikacne-naplaste-kinoki.sk/#a_ai... ...Cítime sa lepšie, keby to vidím iba na sebe, tiež si myslím že som len naivná :D, ale keď už aj môj manžel povie, že sa cíti lepšie - pritom on takýmto veciam neverí :D

mamazem
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
quida
12. nov 2013

Ahojte kočeny 🙂 🙂 🙂 Rada by som sa podelila o moj recept na detox.
Ja osobne očisťujem svoje telo so zeleným čajom Matcha, ktorý je práve na odkyslenie organizmu a vyrovnanie PH. Naviac môžete prestať piť aj kávu, pretože má oveľa lepšie povzbudujúce účinky. Dokonca moja známa, ktorá ho tiež pravidelne pije zhodila 5 kg behom 1 mesiaca a pritom nedržala žiadnu inú diétu a jedla všetko na čo mala chuť. Ak vás môj názor zaujal, môžete si to čaji Matcha prečítať viac na stránke www.matchatea.sk.

beatrix13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beatrix13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beatrix13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana315
11. dec 2013

...aloe vera gel, Probalance - zasadite mineraly, uprava stravy a pitny rezim...

dano378
16. dec 2013

@quida Ahoj tiež mám podobné skúsenosti s čajom Matcha. Je pravda že človek z neho schudne a nemusí sa držať žiadnej diéty. 🙂

martina1992
18. dec 2013

Aj ja mám veľmi dobré skúsenosti s čajom Matcha. Zdravo sa stravujem a čaj je len ako doplnok výživy a môžem ho pripraviť podľa vlastnej chuti na XY spôsobov čo mi vyhovuje. Dokonca ho pridávam aj ako prírodné farbivo do pečenia 🙂
A je to aj skvelá náhrada kávy 🙂)

bocanka11
19. dec 2013

A skúšal niekto na detoxikáciu probiotiká?? Mám za to, že som v minulosti našla článok, kde sa písala že sú probiotiká na detoxikáciu taky vhodná. Len si nie som istá, či samotné probiotiká na detoxikáciu stačí a alebo sa má detoxikácia vykonávať niečím iným a k tomu užívať probiotiká

meca
10. jan 2014

@tynushqa Ahoj môžem Ťa poprosiť o knihu podľa liečiteľa Pavela Šímu e-mailom. Ďakujem.

jgrencikova@gmail.com