Ako dlho platí odporúčanie k doktorovi?

lyongirl
17. apr 2008

Ahojte, mňa by zaujímalo, či môžem použiť kožnej lekárke odporúčanie staré asi mesiac, alebo musím ísť k obvodnému, aby mi vystavil nové. Ďakujem.

bubadlo27
17. apr 2008

ahoj lyon,
ja myslim ze to plati asi tak ako recept teda 7 dni, lebo stav sa ti moze po mesiaci zhorsit resp. zlepsit a potom by to uz nemalo vyznam 😉

lyongirl
autor
17. apr 2008

vďaka 😉 , tak si to obehnem, čo už, ináč stav sa nezlepšil 😀 , len tam nemám kedy ísť... ☹

princeznicka.
17. apr 2008

Ja si myslim,ze tam mozes ist aj ked je to mesiac stare.Ja som mala tiez odporucanie ku koznej a k ocnej,a sla som tam az snad aj viac ako po mesiaci.Nemal by to byt problem.Ale urcite to neplati len 7 dni.

lyongirl
autor
17. apr 2008

to si ma potešila, len teda aj zaskočila, že neviem, ako to teda je, ale keď to tvojej dr. nevadilo, tak by nemuselo ani mojej, že? 😀

biela
17. apr 2008

lyongirl, ja som mala odporúčanie na kožné od 10.mesiaca min.roku a šla som tak vo februári, a v pohode.

magg
17. apr 2008

to plati asi do nekonecna, dcerka mala zapal ocnych spojiviek a lekarka nam dala lieky, ale vravela, ze ak nezaberu, alebo by sa to zopaskovalo, mame ist rovno k ocnej a hned nam dala aj listok a na kardiologiu sme isli po 4 mesiacoch od vydania listku

princeznicka.
17. apr 2008

tie,co boli vydane este minuleho roku by nemali platit,lebo od noveho roku sa menili kody lekarov-uz maju dva kody.ale tento rok vydane doporucenia uz platia normalne.kludne tam chod,urcite ta neposle prec zato,ze je to uz mesiac stare.

magg
18. apr 2008

princeznicka, my sme mali papier od novembra a na tej kardiologii sme boli az teraz v marci a v pohode nas zobrali

smileko
18. apr 2008

Tak odo mna zobrali vymenne listky iba z tohto roku. Bola som tam po mesiaci od vydania listka. Myslim, ze to plati bez nejakych vacsich obmedzeni cely rok 🙂 . Aj kamaratke tak povedala jej lekarka.

jerryjanka
18. apr 2008

odporúčanie k lekárovi odborníkovi ale aj na tie rontgeny a tak - tak to platí pol roka

adetka
18. apr 2008

rok urcite nie... ja som mala listok k ocnej od 7. mesiaca minuloho roku... a kedze som k nej isla az v marci... musela som si ist k obvodnej po listok... teraz mam listok ku koznej... ale musim pockat, kym sa mi opat objavi na nohe hnisavy flak (mavam ho dost nepravidelne, a trva max tri dni)... az potom k nej budem moct ist... takze viem, ze mi tento listok plati pol roka 😉

lyongirl
autor
18. apr 2008

ďakujééém baby, ste zlaté, že ste popísali 😉

princeznicka.
18. apr 2008

a bola si dnes lyongirl? vzali ta?

lyongirl
autor
18. apr 2008

nie, dnes som bola s malým, má nejaký vírus a bol unavený, tak som ho nechcela ťahať ešte na kožné 😝 , musím si počkať na lepšie časy 😀