Ako donútiť partnera, aby sa priznal k nevere?

hviezdicka30
14. feb 2014

Ako ho donutit, aby sa priznal k nevere? Co robit, ake kroky podniknut? Nechem ho iba upodozrievat, neda sa takto zit. Priznat sa nechce a ja sa uz dalej trapit nevladzem.

luba28
14. feb 2014

@hviezdicka30 skus ist za dotycnou a nech ti povie ona svoju verziu a plany do buducna s tvojim manzelom,....

elina25
14. feb 2014

@hviezdicka30 aj ja by som išla za ňou a by si ma vypočula a rovnako aj moj muž.

bastika
14. feb 2014

@hviezdicka30 nechodila by som za ňou bolo by to pod moju úroveň problém je on a vas vzťah. Si si ista ze ťa podvadza? Lebo ked áno tak načo sa ma priznať nechápem... Ked nie tak mozno sa nema k čomu priznať... 😖

sissy27
14. feb 2014

@hviezdicka30 nedonútiš... nemá dôvod sa priznávať...

katkasofi
14. feb 2014

@hviezdicka30 história pc, komunikácia cez email.. Výpis hovorov z mobilu...

hviezdicka30
autor
14. feb 2014

@bastika praveze nie som si ista, ci ma podvadza, ale jeho ciny tomu nasvedcuju...
@elina25 @luba28 je to zbytocne ist za nou, ona je prespekulovana krysa, viem z manzelovych slov, este ked neboli taky kamosi, ona vsetko poprie, nakolko ma doma muza. co mi povie, ale vies, ja som uz stara, nemozem mat deti, vy mate zlateho maleho, mali ste 12 rocny skvely vztah, tak vam ho chcem iba rozostvat??

hviezdicka30
autor
14. feb 2014

@katkasofi potrebovala by som zistit heslo na FB a to by mi stacilo...

bastika
14. feb 2014

@hviezdicka30 jaj teda ťažko radiť ono žena take nieco vyciti pokial to naozaj chces vediet tak mobil email sledovanie... Skús jeho kamarátov co uz ine sa da radiť 😖

olink4
14. feb 2014

Chlapa nedonútiš, aby sa ti priznal k nevere, lebo podľa ních to nevera nieje. Jediné, čo môžeš urobiť je, že sa začneš správať, tak aby ho ta jeho nevera prestala baviť a začal žiarliť na teba, ver že to vždy zaberé, ani sú totiž iní. A ak ti smiem dať radu, tak sa netráp, nevera za to určite nestojí, viem z vlastnej skusenosti!!! 🙂 Prajem ti skoré vyriešenie tvojho problému a spokojný život.

maria1989
14. feb 2014

@hviezdicka30 najmi si detektíva a máš pokoj. za tou ženou určite nechoď. ja byť na jej mieste ťa vysmejem a vyhodím.

mysicka36
14. feb 2014

Pri týchto indíciách by som dôkaz ani nepotrebovala. Aj keby ťa zrovna nepodvádzal, tak sa k tebe chová ako k chudere. Neobzeraj sa dozadu čo ste spolu zažili, ale reálne si na rovinu povedz, čo ešte spolu zažijete? 😒

jahodka8
14. feb 2014

@hviezdicka30 Aj keby bol neverný, asi sa za to hanbí, tak preto sa nechce priznať. Pokiaľ som pochopila, tak vy máte jedno dieťa a tá druhá je staršia a nemôže mať deti? Možno nemôže mať deti so svojím manželom, tak skúša niekoho iného. Ked je žena zúfalá z toho, že nemôže otehotnieť a nemá deti, tak robí zúfalé činy.

eva1122
14. feb 2014

Rozbíjať niekomu manželstvo je zúfalý čin???? Nech si nájde slobodného chlapa alebo navštívi spermobanku...

kveta
14. feb 2014

@jahodka8 Hm. To by vysvetlovalo preco si ta neplodna myslela ze zakladatelkin muz nie je otcom svojho dietata. Lebo milenke sa s nim nepodarilo otehotniet.

janinah
14. feb 2014

@hviezdicka30 nikoho by som k ničomu nenútila,ono sa to všetko ukáže ako to je a chce to čas..predstav si,že nemáš pravdu,nie je nverný a rozbabreš si manželstvo a prídeš o rodinu...ak takto nevieš žiť,tak si najmi detektíva,budeš to mať jasné....

hviezdicka30
autor
14. feb 2014

presne toto, ten detektiv je taka ta jedina moznost, ktora to bud potvrdi alebo vyvrati

hviezdicka30
autor
14. feb 2014

mate s tym nejaku skusenost??

katkasofi
14. feb 2014

@hviezdicka30 a cez čo sa pripája na fb? Cez Google Chrome? Keď hej je tam v histórii rozšírené nastavenia a tam je spravovanie hesiel.. A tam sú všetky hesla buď uložené alebo neulozene.. Skús

hviezdicka30
autor
14. feb 2014

@katkasofi cez Operu

katkasofi
14. feb 2014

@hviezdicka30 skús takú funkciu aj tam pohldadat... Spravovanie hesiel..

hviezdicka30
autor
14. feb 2014

uz som skusala, no akosi to neviem najst :-/

nasta55
14. feb 2014

@hviezdicka30 keby tebou tiez si najdem kamosa, na co sa trapis. Vsak nech aj on pociti ake to je.

nasta55
14. feb 2014

@hviezdicka30 ako sa takto mozes trapit, zdravie mas len jedno. Dala by som mu podmienku ona alebo ty, alebo nech si hlada novu pracu. Aj tak ked mu nieco najdes bude to zapierat. Zenaty muz pisuci si sms, mail, je chore a nie len tak. A preco si ju neda prec z facebooku by mu nadala? A teba da prec hned. Tolko dovodov od neho odist. Pre jedno kviti slunce nesviti.

happyfrog80
14. feb 2014

@hviezdicka30 akoze ked nevies heslo tak potom nieco urcite taji,ja keby chcem tak viem mojho heslo ,nedavno mi ho povedal ,my tajnosti nemame ,jeden druhemu pozname heslo.
On sa urcite zdvoveril o milenke sk nejaku ma svojmu naj kamosovi,chod za nim a vytiahni to z neho,povedz mu ze to nanho nepovies len sa chces uistit ci ho nezvadza ta slapka a td .Dufam ze tvoj je cisty ,prajem ti to,niektore zeny stoj co stoj musia rypat ,rozbit krasny vztah,ale niektorí muzi vedia odolat ,hlavne tí co rozmyslaju hlavou nie údom 😀

ssiisskkaa
14. feb 2014

@mysicka36 aké indície? táto téma ma aj nejaku predchádzajucu či ako?

mimake
14. feb 2014

@hviezdicka30
existuju programy na pc ktore ti scanuju obrazovku nemusis mat heslo vsetko ti to odfoti. Viem to lebo muz to instaloval kamaratovi na jeho priatelku, mal podozrenie ale nepotvrdilo sa. Manzel bol kedysi pc maniak tak za nim chodili kamarati s podobnymi prozbami 😉

martavrazbova
14. feb 2014

@hviezdicka30 Nikto nie je majetkom toho druheho. Preto nemate paku ako ho prinutit, aby sa priznal. Ale pytajte sa sama seba- ste pripravena riesit situaciu, ak sa nevera potvrdi?! Vztahy su zalozene na dovere - ak pochybujete, potom tento zapas "skrecujte" a netrapte sa tym, ako ho prinutit, aby sa priznal. Ide o Vase zdravie. Neponizujte sa vystupmi, vysluchmi a spehovanim, Ste predsa silna a svojpravna zena

martavrazbova
14. feb 2014

@eva1122 na rozbite vztahu su vzdy dvaja - ten kto rozbija a ten, kto si necha rozbit. A ak si necha rozbit, stoji za to o neho bojovat?! Ved je len otazka casu, kedy si ho necha rozbit s druhou, tretou....

hviezdicka30
autor
14. feb 2014

@nasta55 ja viem, ja viem, ale lahsie sa radi, ako kona a zvlast, ked je clovek v takej situacii :-/

igiana
14. feb 2014

@hviezdicka30 je program, ktory odfoti v pravidelnych intervaloch (ake si nastavis) monitor PC a uklada to do suboru, ktory si mozes kedykolvek pozriet. Staci ze mu ho nainstalujes do PC. Vyuziva sa aj ked chces mat pod kontrolou deti. http://www.realfantasystudio.com/sk/desktopscan...