Ako dopadli vaše tajné vzťahy?

janaj15
21. okt 2008

Mali ste alebo máte vzťah, ktorý bolo treba tajiť? Napr. vekový rozdiel, nesúhlas rodičov a okolia, žiarlivé exmanželky?
Kamarátka a zároveň kolegyňa rok a pol takto fungovala so svojim priateľom a zároveň kolegom vo firme kde pracuje aj jeho exmanželka. Kvôli nej jej zákazal komukoľvek o nich povedať, ale človek si všimne tie pohlady a gestá a ona sa mi nakoniec priznala. Teraz sa rozišli, ona odišla z práce aj zo Slovenska, a on teraz tvrdí že s ňou nič nemal, že to bol len flirt, pritom som videla aký zamilovaný bol v čase najvačšej zalúbenosti, viem že spolu spávali, sluboval jej dovolenku na ktorej nikdy neboli, tak ona sa to rozhodla skončiť, že už nechce hrať druhé husle a počúvať sluby ktoré sa nikdy nesplnia. On sa teraz chce vrátiť k expriateľke s ktorou má malého syna a na túto strašne kydá, že pracovala s ním len preto aby mohla s ním flirtovať, že bohviečo v tom taliansku robí, že určite v bordeli..........
Máte s týmto skúsenosť. Ako dopadli vaše utajené vzťahy?

miresta
21. okt 2008

janaj - nikdy som nemala utajený vzťah, aj keď moj manžel, keď sme sa zoznámili bol ešte ženatý, ale kým sa nerozviedol chodil ku mne len do práce na kávičku - bola som čašníčka v jednej reštaurácii, aby nestratil šancu, jeho manželka bola v Grécku a keď sa vrátila požiadala o rozvod, pretože si tam našla priateľa a nič k nemu necíti, to mu povedal hneď po príchode, takže obidvaja sa odcudzili.
Ináč z okolia poznám strašne veľa vzťahov, kde taja svoje pociti a lásky, hlavne keď majú partnerov ženatých, ale všetko väčšinou vyjde na javo a ostane jedna zronená duša. Takže ja si myslím, že takéto vzťahy nemajú budúcnosť ak sa niečo tají. Ak niekto naozaj miluje chce to dať všetkým najavo a ukázať lásku. Inač je to len flirt a pobavenie.

pacna
21. okt 2008

tak ja som mala utajeny vztah kedysi davno: on mal priatelku harpiu a ona ho len komandovala,stretavali sme sa tajne kde sa len dalo vacsinou večer.Potom sa oženil čo ma abnormalne ranilo a (hanbim sa) stretavali sme sa aj potom.Malo to vyhodu že sme sa volali rovnako tak si mena nemohol zmyliť 😀
Potom sme to nejak ukončili ani neviem ako..... 🙂

janka1874
21. okt 2008

janaj utajovaný vzťah je ako keby sa jeden za druhého hanbili a to nie je dobré hneď na začiatku takto fungovať
ja mám síce nie celkom podobnú skúsenosť z okolia ale tiež spolu chodili niekoľko rokov nepoviem Ti presne koľko lebo to ani ja neviem pracovali spolu a to bol pre neho dôvod ab to tajili doslovne jej tvrdil nech na nás každý neukazuje a teraz sa s ňou rozišiel po rokoch a začal si s novou kolegyňou a s tou sa zrazu môže predvádzať pred všetkými kolegami no asi také je občas utajovanie vzťahu keď sa hanbím za durhého mne osobne je to proti srsti ak by mňa niekto tail tak s ním určite nie som

nanyka
21. okt 2008

utajovanie vzťahu chápem len v prípade mileneckého vzťahu..vtedy je to asi nutné 😨

inak prípad, čo opisuješ, mi príde, že si chlapec ozaj chcel iba užiť.. 🙄

martina.d.
21. okt 2008

utajené vzťahy by mali ostať utajené. Ak o tom niekto vie, už to nie je utajený vzťah. Nie?

mirka414
21. okt 2008

ano aj ja som mala taky vztah,mala som rada jedneho cloveka a po case sa to stalo a on mi povedal,ze aby som nebanovala,ze ma lubi,ale ze chvilku pockame,kym to vsetkym povieme...ta chvilka trvala skoro 3roky a ja som len cakala,ci sa jeho ex vrati,slubil mi jedny vianoce ze budeme spolu a zatial co jeho ex prisla ku mne do podniku zasadli si k jednemu stolu a ja som ich musela obsluhovat,usmievat sa...potom som si nasla jedneho chalana,ale videla som ako ho to trapi,ako prestal chodit ku nam do podniku.tento vztah mi skoncil hrozne zle a ja som bola hrozne smutna,a on??tajne sa pytal nasej kamosky ako sa mam,ci mi je dobre...potom som odisla za hranice a po case som sa vratila cez novy rok domou a skoncili sme spolu na jednej party a......potom som si nasla niekoho ineho otehotnela som a bola nutena cele tehotenstvo byt doma v jednej dedine s nim,obcas na mna pozrel,no nic nepovedal...ja som sa vratila po case aj s dcerkou za nasim oteckom a mam uzasnu rodinu a co ten moj tien??je sam,zatrpknuty,teda viem ze mu spolocnosrt robi 10stupnove pivo 😖 snad je tak stastny,lebo ja nebanujem....mam nieco za co sa oplati zit...a laska je nadherna.

titkovamiriam
21. okt 2008

mala ale chcem aby ostal utajeny 😀

majka35
21. okt 2008

aj ja 😀 😝

matullienka
21. okt 2008

ja som nemala a ani by som nechcela mne to skor pride ze sa potom za toho cloveka hanbim tak naco mi je potom taky vztah?

kikan
21. okt 2008

tak čítajte a radte:som 8 rokov vydatá,nornálne manželstvo,nový kolega v práci,starší 44 roč.,ja mám 31,chémia?Najprv len dotyky,slovné hry,sms,a nakoniec milovanie-3x,nie sex iked narýchlo.Lenže z jeho strany má trápi taká zvláštna zdržanlivosť,má rad keď kecáme,keď ho škrabkám a dotýkem sa ho,lenže on sám nejako nepríde ,prebehne kukne čo robím,pohladí po pleci,dotkne sa ma.Stále si hovorím ,skončím to,Už som aj bola rozhodnutá,len to nejko nevyšlo.

pacna
21. okt 2008

jooj kikan a manželstvo maš ake?hladala si alebo to nejako prišlo samo? 😅

kikan
21. okt 2008

Normálne,ako každé iné,vieš on ani nieje nejaký extra krasavec,keby že ho stretnem von a nepoznám ho tak ho normálne prehliadnem.

matullienka
21. okt 2008

kikan: a co ta na nom potom pritahuje?

kikan
21. okt 2008

Má krásny hlas,modré oči,podobné myslenie,je také dobré sa k nemu prituliť a rozprávať sa o hoci čom.Nikdy mi nepovedal že ma lubi alebo také niečo,je mu so mnou dobre,že vraj aj škrabkanie na lýtku odo mna by ho vzrušilo,má rád moje dotyky,a prito to so sexom nemá nič spoločné,lebo ten sa často nekoná.

matullienka
21. okt 2008

kikan: a tebe to vyhovuje?

najjulinka
21. okt 2008

ono niekedy chvílu sa utajuje.. koli práci a pod a vtedy si myslím, že je to v pohode... predsa len dakde sú prísne pravidlá, že nesmu mať nič s klietami, alebo kolegovia spolu a pod... No a kým človek si vybaví inú prácu, tak nech sa to chvílu utajuje.
Moja sestra tiež tak mala... S klientom si začala... No čo mohla robiť? Však láska nepozná hranice... On ešte papierovo bol ženatý, ale to problém nebol, lebo on napriek papierom už do spoločnosti a všade sa potom priznával k mojej sestre v pohode. Ak by sa za ňu hambil (= tajil ju), tak asi spolu nie su, lebo to potom nie je koscher vzťah... Potom by bola len niečo ako "milenka" alebo čosi také...

matullienka
21. okt 2008

najjulinka: ono sa to asi musi brat individualne kazdy vztah je o niecom inom 😉

hrasula1
21. okt 2008

Ano mala som utajeny vztah ked som zacala chodit s mojim manzelom. Bolo to v praci a nechceli sme aby to vedeli vsetci ostatny. Bolo to take tajuplne ale nakoniec to prasklo a mna preradili na ine pracovisko.

norik1
21. okt 2008

Hmmmm....moj manzel bol moj utajeny vztah a tajili sme ho kvoli mojej praci. On bol totiz moj student a ja jeho teacher...po dvoch mesiacoch som dala v praci vypoved, oni to vsak uz vedeli - niekde nas videli...nastali hroooozne intrigy, ohovaracky a skoncilo to pohovorom u sefa...tomu som povedala ze mi je prednejsi vztah ako praca vo firme kde sa ludia zivia pikoskami a intrigami...prijal to v pohode a este mi povedal ze si ma za to vazi 😀 😀 Ale uz by som ziadny vztah tajit nechcela - neprinasa to nic dobre a aj tak to raz vyjde najavo....

babula123
21. okt 2008

Aj ja som mala utajenu lasku ktora trvala asi 10 rokou mam s nym krasneho syna a ja som sa sice vydala druhy krat a on ostal dalej asi stastne zenaty.no tolko placu a nervou pre kusok stasia hmmm.ale ako sa vravi mladost pochabost. 😀

slavik
29. okt 2008

môj teraší 7ročný vzťah bol tiež nejakých 8 mesiacov na začiatku utajovaný. Bolo to z toho dôvodu, že som o 7 rokov staršia a priateľ vtedy chodil do posledného ročníka na gympli. Po maturite sme sa priznali. 😀 A funguje do teraz.

hnedovlaskabbb
11. dec 2015

Prosím poraďte mi žienky som mierne na pochybách, spoznala som jedného chalana, len problém je v tom, že je odo mňa mladší, o rok len či on nieje ešte len "decko nevyzreté".......mám 22 a chodím ešte aj do školy diaľkovo. On to považuje všetko ako za vybavenú vec, neviem čo teraz. Čo som s ním píšem asi štyri dni tak mi príde strašne pozorný, len neviem či v tom nebude problém "zobrať takú zodpovednosť na seba, že o mňa prejavil záujem mladší chlap.

janinah
11. dec 2015

@hnedovlaskabbb rok je nič 😉 ak sa ti páči,tak netreba váhať kvôli veku

jeennyv
11. dec 2015

@hnedovlaskabbb pises akoby ty si mala 22 a on 16...aka zodpovednost, ved ak sa dvaja ludia maju radi su si sympaticki, tak sa ich vztah prirodzene vyvija a predsa clovek je zodpovedny sam za seba....po dalsie, to ci vas vztah bude fungovat zalezi od toho akou formou budete travit spolocny cas ako sa to vsetko vyvinie.....

panpulon
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liv1
24. mar 2018

@panpulon tvoja odpoved je úplne od veci, reklama sem nepatrí...

ladyblcha
24. mar 2018

@liv1 ved o to jej len ide, prispiet do vla diskusii a sirit si reklamu.

panpulon
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liv1
24. mar 2018

@panpulon zbytocne si sem cpes ten odkaz, aj tak ti to bude skor ci neskor vymazane ...

ladyblcha
24. mar 2018

@liv1 nie iba vymazana odpoved, bude bloknuta cela najskor.
@panpulon