Ako hovoríte "tomu", čo majú deti medzi nožičkami?

masinka
18. aug 2006

Ahojte,
na jednej ceskej stranke som videla diskusiu o tom, ako hovorit tomu co maju nase babatka medzi nozickami.
U nas by mal chlapcek pipika, ale budeme mat dievcatko a tak som momentalne bezradna. Nasi to volali cikulka, ale to sa mi moc nepaci. Ti Cesi tam riesili same kacenky, ance a podobne zenske mena, co mi tiez pripada absolutne nevhodne. Pipinka je sice zlate, ale co ked pojdeme niekam na vidiek a tam budu mat sliepocky?
prosim poradte mi 🙂

luciferova
20. dec 2007

pukanu poznam.... a nie z reality sou

alionuska
20. dec 2007

A my tomu vravime pupula,pupulka,alebo bumburička.Ale najcastejsie šušurienka. 😀 A este šušinka 😀

sloboda4
20. dec 2007

ahojte.....my mame doma zase "zvoncek" 😉

olianko
20. dec 2007

ahojky my tomu doma hovorime tiez šuška 🙂

wladka
20. dec 2007

u nas susurka, pipinka 😉 .. a pipo 😀

olianko
20. dec 2007

chalanske volame pimpo 🙂

julia225
20. dec 2007

penis a vulva 😀

julia225
20. dec 2007

ale nie, malej volame cikulka a chlapcenske pipik.... a malej daddy to vola privates(prajvic) 😉

sue
20. dec 2007

Sloboda, to je milé 😵

sloboda4
20. dec 2007

sue, diky to babka raz kupala maleho a nazov bol na svete....sa maly tesil z toho 🙂

wladka
20. dec 2007

sloboda 😀 .. inak, zvoncek tomu hovoria babky 😉

sloboda4
20. dec 2007

wladka, 😀 heeeeeeeej? to ako svojim? 😀

wladka
20. dec 2007

sloboda.. to ja neviiim 😀 .. 😀 😀 ty si teda vtipna.. neviem na co myslis.. 😀 ha??

sloboda4
20. dec 2007

ja mam už zahmlene pred ocami......ja už nemyslim 😀 ....len tak tapam 😀 ............a inak dievcenske sa u nas vola "fuňka" alebo "fuňa" 😉

dadka212
20. dec 2007

Ja "mu" hovorím "pimpulák" a tatino "fešák"

wladka
20. dec 2007

😀 😀 😀 ,.. fuňä by znelo lepsie 😀 ..

som ja ale sprosta.. radsej idem.. paaa 😉

ginna
20. dec 2007

Ked kupem malu tak jej poviem.. a teraz umyjeme šušu ...u chlapca je pipik podla mna O.K.
Drahy by povedal pinčulak alebo fanfula 😀 😀

mirka4
20. dec 2007

tak my "to" volame tiez pipinka, pisulka

dadulka19
20. dec 2007

fanfula,to je dobré. 🙂 .,to bolo v Marečku,podejte mi pero! 🙂

sloboda4
20. dec 2007

wladka, 😀 papa idem ja radsej teiž moj zvoncek okupkat 😉 pa

dadulka19
20. dec 2007

inak,my hovoríme šušurka,pišulka a chlapci majú pipíka 🙂

dannynka
20. dec 2007

ahojte,ja mam dievcatko a my to volame šušulka 🙂 😉

neka
20. dec 2007

Ahojte,
my u synceka pouzivame nazov pipik a u dcerky cikuska 🙂

elenita
20. dec 2007

no, sestra pouziva nazvy cikacik a cikulka 😀 . Ale u nas sa hovori "pisat", nie "Cikat", a my samy sme to volali pisurka...a zadnu cast zasa prdulka 😀 . chlapcenske pohlavne organy sme nikdy neriesili, kedze chlapca vrodine sme nemali 😀

zuzula28
20. dec 2007

zuzu, fufunka je bezkonkurencne najmilsie slovicko na "to" a este aj pista alebo pistik je zlate pre chlapca 😀

katka76
21. dec 2007

no moja maminka so svojou family mali"uzasne" pomenovanie: vrabček a buchtička 😅 - tak toto som neprevzala
my mame pipíka a šušku a riťulu a chodime cikať a kakať
no a moji svokrovci pri svojom max maznani sa s detmi typu: "a ťoťo ťi ťuňa jobkáť "- co to ty tu robis - hovoria šťať - ked som to 1x pocula, skoro ma odvalilo

eji
21. dec 2007

chlapci maju pipika a dievcata susku...tak mi to oznamuje moj stuplik

arabeska
21. dec 2007

my mame pipika ale kamoskiny maly maju vrabca😀

certica
21. dec 2007

u nas je to velmi variabilne 😀 - šulin, šulko, pipik, moj muz pouziva napr. vyrazy cicoň, bakoň-vtakoň... 😅
a u dievcata asi pipula

eji
21. dec 2007

aj nas kamos ma vtacika....no neviem ako by som mu vysvetlovala, aha tam leti vtacik....a keby sa ma spytal, ci niekomu uiletel z gati...hmmm