Ako hrať YoVille na facebooku?

ivulka1980
13. sep 2009

neviem, či to tu už je...skusala som nájst..ale nenašlo mi to...tak sa pýtam, či niekto hrá tuto hru na facebooku 😒 neviem sa tam dost pohybovať,ale na pár vecí som už prišla...len potrebujem este nejaké rady...píste prosím....dakujem

lyly
13. sep 2009

ja som to zacala hrat vcera vecer, tiez sa snazim zorientovat a makam jak srob v tej fabrike a zarabam malo ☹

elise
14. sep 2009

aj ja to hrám ale nepochopila som to dobre ako si mám kupovať veci ked si kúpim kvety spraví mi to darček, nábytok doma nemôžem presúvať a ani kupovať a netuším ako to funguje v tej továrni tam sa postavím na tu hviezdu a nič......... 😒

riana12
14. sep 2009

Ahojte, tak aj ja som zacala hrat. Sice uz dlho som tam boôla prihlasena, ale az akosi vcera som na niektore veci prisla 🙂
Momentalne peciem vo fabrike kolaciky a torty 😀
Elise, no ked si chces upravit miestnost, musis si dat Edit Room, je to hned nad okienkom, kde hras 🙂 A ked kupujes veci, tak by malo vyskocit okienko, ci si to zelas ako darcek, ale treba dat, ze nie (presne ti to popisat teraz neviem, ked budem mat dost peniazkov nieco kupit a nik ma dovtedy nepredbehne, tak to podrobnejsie opisem 😉)

lyly
14. sep 2009

ja neviem ako mam zarabat tie zelene peniazky, )yocash)?
v tej tovarni to nechapem ani ja. ked idem pracovat stale tam mam tu sipku click to work a klikam a klikam a nic

lyly
14. sep 2009

a neviem chytat ryby ☹

riana12
16. sep 2009

Lyly - k rybacke.
Ked ides nahadzovat udicu, nad postavickou by sa ti mal zjavit taky cervenozeleny "trojuholnik", ktory ti ukazuje, ako daleko nahodis udicu. Udica sa nahadzuje tak, ze drzis lave tlacitko mysi a drzis tak dlho, az to dosiahne hranicu, ktoru povazujes za optimalne a potom jednoducho tlacitko pustis. Takze je nahodene 😀
Ked uz mas navnadu/hacik vo vode, samo od seba to pomaly klesa nadol. ale ked chces, aby sa ti hacik posunul vyssie, tak obycajne kliknes - hacik sa troska povytiahne. Takto klikas, kym nemas hacik vo vyske, aku chces.
Ak chces chytit co najviac rybiek, tak treba raz hacik podvihnut, raz ho nechat padnut dolu... Podla toho, kde je najviac rybiek.
No a nakoniec, ked uz nejaku tu rybu chytis a chces ju vytiahnut, tak drzis lave tlacitko mysi tak dlho, kym sa ryba uplne nevytiahne az k tebe nahor, ona sama akokeby padne z hacika.

Tak dufam, ze som pomohla 🙂

lyly
16. sep 2009

riana, diik pomohlo. aj ked mne sa dost dlho pohybuje, lebo nemam mysku k ntb, len touchpad, ale uz som ich zopar chytila
a tie zelene peniazky ako zarabat? neviete niekto? niektore veci sa daju len za to kupovat

margaretka11
16. sep 2009

Ahojte, aj ja hrám YoVille. Ryby nechodím často chytať lebo nejak tomu neviem prísť na koreň a furt som posledná, čiže z toho nemám žiadny úžitok iba nervy. Ešte sú tam aj preteky na motorkách, no kým som jedny vyhrala tak to stráášne dlho trvalo a výhra je 10 korún, čo teda nie je bohviečo za moje spotené tričko pri pc 😀 . V továrni sa zarába tiež dosť málo, treba kliknúť na ten stroj, ku ktorému mieri šípka, tam vám hodí ponuku práce a množstvo zarobených peniažkov a bodov. Čo sa týka tých zelených peniažkov, panstvo toto je novinka, ktorú som spoznala až na FB, tieto peniažky sa kupujú. Môžete si vybrať spôsob platby, či cez kartu alebo ešte nejaký iný spôsob a tak si nakúpite zelené chechtáčiky 😝 . Ale s týmto sa môžete stretnúť aj vo Farmville alebo Pet society alebo RockYou pets, čiže sa to tvorcom asi osvedčilo. 😉

margaretka11
16. sep 2009

a ešte mi napadlo, že pár drobáčikov sa dá zarobiť na ulici (ale nie šľapaním), keď kliknete na hocijakého ľudka na ulici, ukáže vám ponuku, čo môžete robiť, ja hrávam tic tac toe alebo kameň, papier, nožnice. Výhra je 10 korún a remíza 5 korún + pripíšu vám nejaké yoville body 😉

lyly
17. sep 2009

margaretka ale ja jeden yocash mam a neviem ako som ho ziskala, tiez som si vsimla, ze chcu za to prachy, ale to co uz je 😠

margaretka11
17. sep 2009

Lyly, tak to ti neviem vysvetliť, ako si sa k tomu yocashu dostala, možno si urobila niečo, za čo si si ho zaslúžila. Neviem, možno nejaké darovanie darčeka alebo tak. Neviem, či hráš Farmville, ale aj tam teraz začali pripisovať zelené bubáčiky, neviem, či dostaneš jeden za postup do vyššej úrovne alebo ako to funguje, ale z času na čas tam čosi pribudne. Ale mne v Yoville nedali ani jeden špeci peniažtek a úrovňami postupujem, takže tam bude asi inde pes zakopaný 😀

riana12
17. sep 2009

JA sice neviem, cim to je, ale napr. vo Farmville tie peniazky pribudaju akosi same od seba. Sice velmi dlho trva, kym to narastie o 1 ks, ale ide to. Mozno je to nieco podobne aj v YoVille 😕 Co vy na to, babulky?

margaretka11
17. sep 2009

Riana, ja ti neviem, fakt. To je asi tajomstvo šéfkuchára, či čo 😀

margaretka11
17. sep 2009

a kým sme sa tu bavili o fabrike, tak ju zmenili na pekáreň a kto chce zarobiť, musí sa aj obracať 😀

lazyrock
18. okt 2009

prosim vas, niektori tam hovoria ze chcu sex a tak,, naozaj sa tam ide dat s niekym vyspat ?? 🙂

zanetak
16. nov 2009

kto hráte túto hru? Možeme sa pridat za susedky, pretoze moji priatelia to nechcu hrat 🙂
lazyrock: tiež by ma to zaujímalo, či sa to dá 😀