Ako je to s orgazmom v tehotenstve?

magda29
12. jún 2009

Ahojte vsetkym co ste tu. Ja by som sa chcela spytat ohladne orgazmu v tehotenstve. Ci sa nemusim bat. Pocula som ze sa babatko akurat vtedy citi dobre. Ako je to prosim vas viete mi niekdo nato odpovedat? Ak ano vopred dakujem a budem rada.

annus
12. jún 2009

ahoj magda...ja som už síce porodila, ale pamätám sa, že v tehu som bola ovela citlivejšia ako predtým... a potom, a to platilo aj pri sexe. Jednoducho to bolo lepšie a orgazmus som prežívala intenzívnejšie a dlhšie 😀 jednoducho to bolo fajn...

raz som už síce potratila, ale lekár mi hovoril, že keď všetko je OK, tak orgazmus ti nič zle nemôže urobiť...a ja si myslím, že keď ti sa cítiš v nebi, tak tvoja maličká tiež...my sme boli spolu do konca 8 mesiaca, ale keď som vstúpila do 9. mes. už som sa otvárala, takže koniec sexu 😔

odkedy som porodila je to ako predtým, ale už sa teším, keď budeme čakať 2 babo 😀 😀 😀

magda29
autor
12. jún 2009

Ahoj annus velmi pekne ti dakujem za odpoved. Lebo ako kazda zena ktora caka prve dietatko tak ma strach o babetko a ma kopu otazok a myslim ze aj pri tych dalsich tehotenstvach. Inac mas peknu dcerku. Ahoj 🙂

monika131
12. jún 2009

Ahojky magda. U mňa je to zo sexom v tehu presne tak ako u annus. Mám väčšiu chuť a aj orgazmus je intenzívnejší.
Ja som sa doktora pýtala na sex počas tehu a povedal, že je to v poriadku, pokiaľ to nie je bolestivé alebo sa žena neotvára. Dokonca sa hovorí, že keď má žena počas tehu pravidelný sex, tak vraj má ľahší pôrod, ale neviem, čo je na tom pravdy, lebo som zatiaľ ešte nerodila. 😲

annus
12. jún 2009

dakujeme 😀
jasné, že má niekto kopu otázok, aj ja som sa bála o moju dcérku, a preto keď som bola ešte na začiatku vôbec sme neboli s manželom spolu...potom lekár mi hovoril, že je to hlúposť, že je všetko v poriadku a nech si vychutnám tehotenstvo...neskôr som pochopila na čo myslel 😀 😀 😀

neboj sa všetko bude OK, len nestresuj, to je najhoršie...vychutnaj si tehotenstvo, rozprávaj sa s malou, rob čo ti robý dobre, jedz čo ti chutí, aj ja som tak robila a dcérka je teraz kludná a velmi veselá...

majte sa a všetko naj vám prajem...a pohladkaj drobčeka aj za mňa 😀 😎

magda29
autor
12. jún 2009

Tak uvidime co je na tom pravdy. A pijes malinikovy caj?

magda29
autor
12. jún 2009

Dakujem annus. A pohladkala som 😀 A s jedenim je to tak u mna ze vecsinou mi chuti masteny chlebik, hranolky a krupicna kasicka. A S mastenim chlebom sa uz radsej skovavam pred priatelom lebo zakazdym povie no to je vyborna strava pre drobca. 😖

monika131
12. jún 2009

Nie nepijem, a ten sa má piť akože na čo? 😖

magda29
autor
12. jún 2009

Je na ulahcenie porodu ale ty este mas cas s nim zacat. On sa pije tak od 36t.t.

monika131
12. jún 2009

Aha tak to som teda nevedela. Ale musím si to zapísať a potom to možno začnem piť. Uvidíme. 😅

cheraude
13. jún 2009

Ahojte,
tiež som kdesi v odbornej literatúre ohľadne orgazmu čítala, že "čo je príjemné maminke, je príjemné aj miminku". Ale keďže som pred 2 rokmi potratila, tak som doma nariadila aspoň na prvé 3 mesiace pôst... istota je guľomet...

ema1987
13. jún 2009

magda29
no ja som zase pocula ze je dobry aj caj z alchemilky na ulahcenie porodu a tiez by sa mal pit tak okolo 36tt.No u mna je to z tym orgazmom zase troska inak mam taky stasne blbi pocit ze tomu malemu ublizujem ale som rada ze som si precitala to co som si precitala aspon ste ma troska utesili ze nerobime nic zle
😉 😉 😉

magda29
autor
13. jún 2009

Ahoj ema ja som mala tiez taky pocit ze by to babetku niak ublizilo ale som rada ze to tak neni co pisete tak som kludnejsia. Dakujem vam.

to.beruska
13. jún 2009

monika tak ja som to tiez veru citala.
a co sa tyka toho orgazmu,presne tak ako pise väcsina.ten orgazmus je dobry a iny ako predtym.pokial nemas problemy tak myslim ze by to nemal byt problem

minkak
13. jún 2009

ahojte 🙂
ja som citala,ze je to pre babatko ako objatie-maternica sa stahuje a vlastne akoby objala 😉
pri prvom tehu sme teda stale objmali 😀 😵 😵 😵
teraz nemozme ☹

annus
14. jún 2009

ahojte baby...ani neviete ako vám zavidím, že ste tehotné...

Moja dcérka má už 8 mesiacov, ale stále rada si spomínam na tehotenstvo aj na pôrod...

Kvôli potratu aj ja som sa bála na začiatku, a tiež som mala taký blbý pocit, že čo si môže môj drobček myslieť, alebo čo cíti...ale potom som s lekárom porozprávala a popozerala aj na internete, a už som nad tým nerozmýšlala...len vychutnávala 😀

kim_rossi_stuard
14. jún 2009

Ahojte 🙂
mne lekar na zaciatku povedal, ze nech si davam pozor lebo orgazmus zeny vyvolava trasenie maternice a moze dojst k potratu, ale teraz ked sme uz trocha dalej a myslim ze je to o.k. nemam este ziadne extra "chute" 😀 😀
ale mozno to pride! hlavne ocakavam ako mi narastu prsia a budu mozno este citlivejsie 😉
vdaka za dobre rady!

bleelka
15. jún 2009

neviem ako je to s pocitmi babatka, ale mozem potvrdit intenzivnejsi, dlshi orgazmus a lahsiu vzrusivost... to je tym zvysenym prekrvenim 😉 tak dufam, ze to naozaj neskodi, lebo je to takto fajn 😉 drzim palce a ktore mozte, kludne si uzivajte 😉

to.beruska
15. jún 2009

bleelka tak ty si to teraz veru vystihla 😀

lia
16. jún 2009

preco nemozte minkak??

opica
16. jún 2009

ja sa pridam, momentalne som v 38. tyzdni a v podstate sa milujeme od zaciatku.
mne moj gynekolog rovno na zaciatku rozumne povedal (to vsetci vieme), ze v prvom trimestri je vela potratov, tak netreba robit ziadne krkolomne veci pri sexe, ale aj pre maternicu je to dobre, pretoze sa orgazmom pripravuje na porod.
zo zaciatku som mala velku chut, teraz je to uz horsie,ale to skor kvoli nemotornosti tela 😉
a je pravda,ze pre plod je to ako objatie...takze, pokial nemate problemy nie je preco sa nemilovat 😀

lussy211
11. júl 2011

Mne na sex úplne odpadla chuť , dokonca mi manželov fyzický pach začal byť nepríjemný je to normálne?:(A ak aj mám orgazmus , tak zo sna a po ňom mám bolesť v podbrušku, lenže to nedokážem ovplyvniť neviem prečo ale teraz sa mi to stáva často a nemám z toho dobrý pocit .Som asi v siedmom týždni baby poraďte mi prosím.Lulu
PS:čakáme prvé

elannor
11. júl 2011

ja som na sex prvých 5 mesiacov tehotenstva takmer vôbec nemala chuť a priateľ sa musel veľmi snažiť, aby ma nejako "nabudil"... teraz je to už lepšie, tak možno aj u teba sa do zmení. Každopádne sa netreba do ničoho nútiť...

elannor
11. júl 2011

@lussy211 ja som na sex prvých 5 mesiacov tehotenstva takmer vôbec nemala chuť a priateľ sa musel veľmi snažiť, aby ma nejako "nabudil"... teraz je to už lepšie, tak možno aj u teba sa do zmení. Každopádne sa netreba do ničoho nútiť...
No a moja skúsenosť s tou bolesťou v podbrušku - ja som ju mávala dosť často takmer až do konca 4 mesiaca a doktor mi vždy hovoril, že to je z toho, ako sa rozťahuje maternica, že každá žena to cíti inak a malý bol zakaždým v poriadku, tak som sa potom už nebála. Určite sa ale radšej spýtaj svojho lekára na poradni.

lussy211
12. júl 2011

@elannor Ďakujem Ti krásne, bála som sa že to nie je moc ok🙂Ale určite sa opýtam lekára 🙂

babula108
13. júl 2011

Ahojte ja čakám svoje vytúžené prvé bábätko a žial od začiatku mám problémy so špinením takže sex mám zakázaný. Teraz som v 13 týždni ale stáva sa mi, že v spánku alebo po nejakom vzrušení dostanem orgazmus a potom ma zvykne boliet v podbrušku dokonca niekedy až tak, že nedokážem sa ani postaviť ako keby som mala plný močnový mechúr dútam, že bábätku to neškodí lebo po určitej dobe to potom prejde ale tá bolesť je dosť nepríjemná.

uzlicek123
7. aug 2011

@babula108 ahojky ,ja som uz na konci 19teho tyzdna,ale taketo porblemy mam dost casto.......proste to v spanku na mna pride a ja sa zobudim na orgazmus. Dost sa toho bojim,ze sa mozem zacat otvarat,lebo sa mi to stava niekedy aj niekolko krat do tyzdna......tak teraz neviem. co sa tyka bolesti po tom nemam,ale ten mocovy mechur mam tiez taky tuhy, asi sa spytam v stredu v poradni lekara,aj ked mi to je trochu trapne 😀

zuzky1104
7. aug 2011

@babula108
@uzlicek123
dievcata toto som mala aj ja pri prvom tehu a dost casto a tiez ma podbrusko velmi bolelo, jasne, ze som sa bala, no nastastie to nemalo ziadne dosledky, teraz pri druhom tak do 3.mes tiez, no a teraz je zatial klud 😀

uzlicek123
7. aug 2011

@zuzky1104 a nepytala si sa doktora ci to je normalne? ja sa normalne az bojim zaspat ,ci to nepride znova.Ako pre mna je to prijemne,ale pre tehu? Neviem

marikac
7. aug 2011

@uzlicek123 aj mne sa to stava 😀

uzlicek123
7. aug 2011

@marikac vazne......a nema to ziaden vplyv na krcok ?prave toho sa bojim. Pozeram,ze ty uz si v pokrocilejsom stadiu,mas to cele tehotenstvo?