Ako je to s orgazmom v tehotenstve?

magda29
12. jún 2009

Ahojte vsetkym co ste tu. Ja by som sa chcela spytat ohladne orgazmu v tehotenstve. Ci sa nemusim bat. Pocula som ze sa babatko akurat vtedy citi dobre. Ako je to prosim vas viete mi niekdo nato odpovedat? Ak ano vopred dakujem a budem rada.

marikac
7. aug 2011

@uzlicek123 nie casto,ale zhruba cele tehu...a neskodi to isto, lebo stav mojho krcka je 0 a je zavrety 😵

uzlicek123
7. aug 2011

@marikac tak to si ma ukludnila

zuzky1104
7. aug 2011

@uzlicek123
Nie nepytala, hambila som sa, ale vzdy som cakala co povie na poradni pri kontrole, a ked vzdy bolo vsetko ok, tak som sa neznepokojovala 😉

zuzky1104
7. aug 2011

tak tak ako hovori marikac

jenifer10
30. mar 2012

Ahojte,chcem sa opytať každy tu vravi len o pohlavnom styku ale čo taka masturbacia alebo oralny sex? som v 29tyždni a moj doktor mi zakazuje pomaly aj dychať takže viem ako to dopadne ked sa ho opytam. ja sa tak bojim že po každom orgazme ked sa urobim tak mi je normalne až zle ale to si asi len namyšlam. poradte mi. vdaka

katy1979
30. mar 2012

@jenifer10 ak si zdravotne v poriadku tak nie je problem s nicim a mozes robit v podstate vsetko.

irriss
30. mar 2012

@jenifer10 A co bys chtel vedet? Nerozumim otazce... 😉

irriss
30. mar 2012

@katy1979
pise ze pri prirozenem orgasmu je ji zle..myslis si, ze po oralnim by ji bylo lepe?
asi tomu nerozumim 😒

katy1979
30. mar 2012

@irriss no lepe by ji urcite nebolo. preto pisem ze zavisi ci je zdravotne v poriadku. nikto nie sme v jej tele takze netusime co sa deje nie sme ani jej doktorom. takze ak ona popise svoje problemy lekarovi a ten po zvazeni povie ze je vsetko v poriadku tak to uz je na nej. ak jej je to neprijemne a boji sa tak nech to nerobi.

zuzkaamato
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zdenin
7. jún 2012

ani každodenny orgazmus (bez sexu) mu neuškodí?? mne na chvilu vždy tak stvrdne bruško 😀 😀

biancarv
13. sep 2012

@zdenin ja som čítala, že orgazmus (bez sexu) je dokonca prospešný a pomáha telu pripraviť sa na pôrod, lebo sťahy v pošve ku ktorým dochádza pri orgazme si podobné ako pri pôrode, len samozrejme v oveľa miernejšej forme 😀 a bábätko dokonca vie s tebou zdielať príjemné pocity , ktoré pri tom máš 🙂 takže aj ja si doprajem každý deň orgazmus, ale bez sexu a tiež mi na chvíľu stvrdne bruško, ale myslím si, že je to ok, inak čítala som to v knihe Veľká kniha o matke a dieťati 😉 pa pa

bubinko111
15. sep 2013

Ahojte ja som v 15 tyzdni potratila a chcem sa opytat ci mozem mat orgazmus bez sexu ci mi to nebude skodit

lubikan
15. sep 2013

mne vzdy po tom strasne stvrdlo brucho...chvilu sme museli pockat,kym to prejde,potom bol na rade manzel 😀 😅

svetluska280
29. jún 2015

Ja som masturbovala čo najjemnejsie a bolo to vsetko v poriadku. Dvakrat som bola tehotna a vzdy som bola ovela viac nadrzanejsia v tom obdobi, tak to je asi prirodzene 🙂 Aj tu o tom pisu http://masturbacia.com/masturbacia-v-tehotenstve/

hsvfsfgxggv
3. nov 2015

Ahojte ja som tehotna dva mesiace a mam stale bolesti pod bruska no neviem ci mozem mat sex lebo sa bojim budeto nase prve babetko ci aj mozem mat orgazmus prosim poradte mi

attraversiamo
8. jan 2016

dievcata menej tradicna otazka. my s mm mame radi rozne hratky a to nemusi ist priamo o pohlavny stk. Za noc alebo teda tu dobu trvania mavam bezne 9 az 13 orgazmov ( v priebehu jednej hodiny ) buz alee som v 2 mesiaci. je to estevelmu skore stadium tehotenstva preto sa troska obavam ci tak intenzivny orgazmus alebo viac za sebou skor neuskodi ako pomoze. Dakujem

kocurikova1
21. mar 2016

@lussy211 Neboj pachy ti prestanu vadit a bolest v podbrusku pri orgazme prejde po tretom mesiaci. Potom ti to bude prijemne. neboj

martinka0944
Autor odpoveď zmazal
Zobraz