Ako mu mám dokázať svoju lásku?

mechurik
24. júl 2008

priatelovi, ktory ma opustil, a chce cas, nevie kolko, mozno navzdy, lebo som mu ublizovala, a citi, ze ja by som s nim nebola stastna, a nevie ci by chcel dakedy som mnou dieta a rodinu aj ked to predtym chcel? stale som sa s nim hadala, rozchadzala. ale ide o to, ze teraz mu chcem dokazat, ze mi naozaj na nom zalezi, mam mu dat cas, cakat niekolko tyzdnov, aj ked som zaplatila dovolenku, alebo mam zavolat novinarov, a za nim ist, a odprosit ho ja uz fakt neviem co mam robit. ☹

alexandra
24. júl 2008

mechurik vziat si to ako ponaucenie do zivota..

mechurik
autor
24. júl 2008

ano, to je pravda. ale ja ho chcem ziskat spat. mam pockat, kym sa sam ozve?

orinka
24. júl 2008

mechurik načo nová téma? Veď tento tvoj problém sa tu už v jednej tvoje téme rozoberá....
A ako ho získať späť? No na to si zrejme mala myslieť vtedy, keď si mu robila tie nezmyselné výstupy a večné rozchody... nečuduj sa mu... ty by si podľa mňa reagovala na jeho mieste rovnako.. a každý, kto má aspoň trošku sebaúcty...
Teraz už záleží len a len na ňom... ak ťa ľúbi, tak to prekúsne a vráti sa, ale určite bude potrebovať veľa času a veľa dôkazov, že to chceš zmeniť.. ale nie len reči, ale skutky 😉 a to bude chcieť čas, aby zistil, že to, čo mu sľubuješ je naozaj pravda... ak ti vôbec tú šancu dá... aj to sa môže stať, pretože aj keď ťa ľúbi... do srdca a hlavy človeka nevidíš...
Veľa šťastia, trpezlivosti a hlavne do budúcnosti striedmeho uvažovania a konania 😉

maruschka
24. júl 2008

mechurik,to sme včera začali rozoberať v inej téme,nie?

A prečo si myslíš,že by si mala takto teatrálne dokazovať svoju lásku?Tak ako si sa s ním hádala,kvôli iným ľuďom,ktorí zasahovali do vášho vzťahu,tak teraz chceš volať novinárov?
Mechúrik,v živote sa nepozeraj na nikoho a na nič,ak sa jedná o váš vzťah..Ak máš priateľa rada a on teba,na názore druhých ľudí vám nesmie záležať!Stačí sa len otvorene porozprávať,bez nejakých extrémných dokazovaní lásky,svojej viny a neviem čoho ešte.Veď láska je tak jednoduchá-nepotrebuje divadielka,vopred napísané scenáre,obrovské hrdinské činy..Potrebujete len jeden druhého.Ak chce čas,nechaj mu ho..Ak ťa štve tá dovolenka,choď za ním a pekne ho pozvi na ňu-ak nechce netlač ho do nej-zavolaj si niekoho z rodiny,kamarátku..alebo choď sama.

Daj mu čas,ale mu aj zároveň prejav svoju lásku-obyčajným jemným spôsobom..Niekedy je ťažšie niekoho chytiť za ruku a povedať mu do očí,že ho ľúbime..radšej vymyslíme nenormálne megadivadlo-typu "nech to vidí celý svet",ale to je trocha neúprimné..nikdy sa nejedná o širokú verejnosť,vždy ide len o tých dvoch-a to si treba uvedomiť.. 😉 😉 😉

orinka
24. júl 2008

maruschka 😉 svätá pravda 🙂

orinka
24. júl 2008

mechurik a vieš čo ešte nechápem? Ako sa môžeš s niekým koho ľúbiš a na kom ti tak záleží ako píšeš, ako sa s ním môžeš neustále rozchádzať a hádať sa kvôli somarinám a kvôli iným ľuďom... škoda vzťahu... 😔

miriam25
24. júl 2008

laska sa nedokazuje, laska sa citi. A ked si sa s nim hadala, vtedy si ho nelubila? Alebo si si myslela, ze nim mozes manipulovat donekonecna? Niekedy ten pohar uz pretecie. Ak ta lubi, pride sam... Ak nie, ako tu uz napisali baby, ber to ako ponaucenie a v buducnosti sa vyhybaj tomu, kvoli comu skrachoval tento tvoj vztah...

mirrinka
24. júl 2008

nechcem byť drzá,ale nedá mi nenapísať túto vetu: "ako si kto ustelie,tak bude spať" 😒 ....neber to v zlom a zober si z toho všetkého ponaučenie do budúcnosti...veľa šťastia 😉

mechurik
autor
24. júl 2008

baby, ja chapem vsetko, suhlasim s vasimi nazormi.
zmenim sa, ale problem je v tom, ze sa bojim, ze ked sa nebudem ozyvat, ze ho lubim, alebo za nim nepridem, ze sa rozhodne negativne, a opusti ma navzdy.

womenne
24. júl 2008

Moja na to si mala mysliet skor a neničit si vzath blbymi naladami.Sa čudujem že to tak dlho znašal,teraz je tažko prosikat aby sa vratil daj mučas a počkaj ako sa to vyvinie ale nebombarduj ho smskami alebo mu nevolaj každy den darmo sa mu zhnusiš.ked chce čas tak mu ho daj,ma o čom premyšlat.Pripominaš mi moju sestru bola taka ista,nezmenila sa 😒

horallka
24. júl 2008

maruschka,
veľmi výstižne si to napísala- to je presne aj môj názor s tými teatrálnosťami pri dokazovaní lásky. Láska má byť skromná a jednoduchá, nemá sa vypínať a ani nemusí nič dokazovať pred širokou verejnosťou- apropo mnohé vzťahy hovoria samé za seba bez toho, aby to museli prezentovať nejakým okatým spôsobom na verejnosti.
Mechurik, zdá sa mi, že si zbytočne netrpezlivá, hyperaktívna a nedočkavá. Nechaj tomu čas - aj svojmu priateľovi, ak máte byť spolu, budete a nezáleží na tom, či teraz, o týždeň, o mesiac alebo o rok. Tento čas, čo ti dal, využií na relaxovanie, schladenie hormónov a prílevu rôznorodých citov a na racionálne uvažovanie.
Prajem ti veľa síl.
A moja rada- hlavne ho neuháňaj- netlač na pílu a nech ho být. 😉

mechurik
autor
24. júl 2008

dobre teda. no ale uz som mu napisala pred chvilou, ze na neho pockam aj roky, a ze mi je to vsetko luto.
odteraz mu teda nenapisem ano ? a pockam. dakujem moc za rady. vazim si to.

horallka
24. júl 2008

mechurik, už mu nič nepíš, lebo všetko pokazíš. A nemusela si mu ani písať, že na neho počkáš roky, to ho môže skôr odradiť ako prilákať.Je lepšie, keď si chlap nikdy nie je sotpercente istý babou, aspoň má stále o čo bojovať a snažiť sa. Asi mi niečo uniklo, že si už tieto svoje trable preberala aj v inej téme, tak neviem, za akých okolností došlo k vášmu rozchodu alebo odlúčeniu ale vždy je lepšie v takýchto prípadoch trochu počkať, nechať trochu vychladnúť a neriešiť to s horúcou hlavou. Tak na chlapa nemôžeš ísť, musíš byť rafinovaneišia. Nemyslím teraz hrať na neho nejaké divadielka, ale tak nenápadne použiť nejaké ženské triky.

mechurik
autor
24. júl 2008

horalka, ja nebudem pouzivat nijake triky, jednoducho mi na nom zalezi, a nechcem klamat. bola som sprosta ako tava, ze som to robila, ze som bola na neho nervozna a hadky ze boli. dobre, ale teraz mi napisal, ze sa jedna o buducnost, a on teraz urcite neurobi ziaden krok, lebo musi byt presvedceny totalne o spolocnej buducnosti,a to nie je.
to znamena, ze tam este je nadej nie? ved nenapisal na rovinu ze nie.. 🙂

mechurik
autor
24. júl 2008

baby, viete co? predstavte si, doteraz nereagoval na ziadnu smsku, co som mu pisala, ako ho lubim, a nech mi prepaci, ale ked som mu napisala , ze uz nemam na to nervy, a ze uz mu nebudem pisat, ze chcem mat pokoj, tak mi zrazu poslal tu smsku co som napisala vyssie. to znamena, ze naozaj ho musim nechat na pokoji jednoducho, a cakat a cakat.
apropo, dovolenku som si dala zrusit.

bihan
24. júl 2008

Daj mu čas.. keby som sa rozhodla, že od partnera potrebujem chvíľku oddych a on by na mńa vkuse tlačil a snažil sa mi dokazovať látku, len by ma definitívne znechutil.

mechurik
autor
24. júl 2008

oki, jasne 🙂 dakujem

horallka
24. júl 2008

Je tam nadej, mechurik, len ju nepokaziť.A prečo si vyčítaš, že dôvodom vášho rozchodu bolo, že si bola na neho nervózna? A ktorá na tých svojich nie sme? 😎 Ale to ešte nie je dôvod na rozchod. V každom vzťahu sa vyskytnú hádky a keby sa preto mali ľudia zakaždým rozchádzať, na svete by nebolo jediného párika.
Tvoj pirateľ, zdá sa mi, je celkom zodpovedný, keď už uvažuje aj o spoločnej budúcnosti - takže dievka zlatá, len trpezlivosť. A nabudúce sa radšej snaž vyhnúť tomu, čo mu vo vašom vzťahu vadilo.Držím palčeky

mechurik
autor
24. júl 2008

ano horalka, ja sa polepsim 😀 🙂
ale dufam, ze pri tomto mojom milacikovi 😲

horallka
24. júl 2008

A zase na druhej strane, on ak ťa miluje, tiež by ťa mal brať takú aká si - čiže aj s chybami, aj s tou občasnou nervozitou. Ja osobne si neviem predstaviť párik, ktorý sa na seba zamilovanie usmieva 24 hodín v kuse.

mechurik
autor
24. júl 2008

no to ani ja si neviem predstavit. len ide o to, ze ja som miesto riesenia problemu nadhadzovala rozchody, a aj hadky tam boli preto, lebo on sa na mna neusmieval, ked som nemala naladu, ani nepohladkal, a tak ,a potom som bola vybusna, takze uz toho bolo vela, a jemu to lezie na nervy.

horallka
24. júl 2008

Ale mechurik- však to sú také normálne párikovské stavy- ty si to asi príliš zdramatizovala, sa mi zdá

mechurik
autor
24. júl 2008

on mi ale povedal, ked sme sa pohadali, ze si ma nikdy nezoberie ,a nevie si predstavit, ze by mal rodinu, a predtym sme sa o dietatko snazili. preto to beriem tragicky chapes 😉
ale ved bude ako bude, pockam si, uvidime. potom sem dam vediet ! 🙂

mechurik
autor
24. júl 2008

baby, len este som chcela povedat, ze sa hrozne bojim, ze nezvladnem ked ma odmietne navzdy. ☹
uz teraz som skoro 3 dni nic nejedla

horallka
24. júl 2008

mechurik- netráp sa moja- žiaden chlap nestojí za to, aby sa kvôli nemu žena trápila. Skús teraz myslieť na niečo iné- vytýč si nejaký cieľ a choď za ním.

miresta
24. júl 2008

mechurik - nechcem byť zlá, ale skús popremýšľať, či ho naozaj miluješ, keď si mu to všetko robievala, či ti nechýba len on a tie hádky a udobrovania, či ti nechýba len ako priateľ ktorý sa k tebe stále vrátil a vypočul ťa, aj keď si potom na neho nakričala a vykrikovala mu hlúposti a rozchádzala si sa s ním. Ak niekoho naozaj miluješ, tak to nedokážeš robiť.
Skús sa cez to preniesť, vyplakať sa a začať znova žiť. A možno príde niekto koho budeš naozaj ľúbiť a nič z toho mu nikdy nespravíš. A ak ťa už nechce, alebo chce čas, tak možno aj on ťa už neľúbi. A vtedy už nieje o čo bojovať. Zamysli sa v dobrom ti to hovorím. 🙂

bibianna
24. júl 2008

Ako dokázať lásku, to by si mala vedieť sama, od srdca. Ja som s manželom už 11 rokov, nikdy sme sa naozaj nepohádali, všetko sa dá riešiť aj ináč, v kľude, rozhovorom a hlavne toleranciou a pochopením, vypočuť si toho druhého názor.

tigi
25. júl 2008

mechurik prepac ale neda mi sa nespytat - kolko mas rokov? pretoze tvoje spravanie mi skor evokuje predstavu nedospeleho dietata, ktore ked si dupne nozickou a nedostane co chce tak robi sceny. to chce dievca klud a trosku nadhladu. nemoze ist vsetko tak ako to chces ty, ty mas zlu naladu tak on sa ti bude prisposobovat, ty sa chces rozist tak sa rozidete... tak isto teraz riesis to ze ho chces spat, lebo TY ho chces. ale chlapec ma vlastny rozum a len jedno srdce z ktorym si zrejme uz nechce nechat zametat. najprv mu napises ze ho budes cakat roky a vzapati ze ta to uz nebavi.... daj cas jemu aj sebe, mozno ked sa troska ukludnis, tak sa ti otvoria oci a uvidis veci z troska ineho uhla a z vacsim odstupom. v kazdom pripade ti zelam aby si bola spokojna a nasla to co hladas.

mechurik
autor
25. júl 2008

tigi, nedovoli mi to neodpovedat ti. Kazdy ma raz za cas problem vo vztahu, ide o to, ako to clovek dokaze poriesit, a ja sa to len ucim s priatelom. Nemusis mi tu v prispevku hovorit, kolko mam rokov, lebo mam skoro 30 rokov. nikdy som si nedupla, ze toto bude a je to. nie som rozmaznane dieta, a snazim sa zit aj dokonca skromne, a neznasam chlapov, ktori maju drahe auta. takze tolko ku mne. ja musim proste pockat, ako sa priatel rozhodne.

miriam25
25. júl 2008

mechurik, z tvojich prispevkov tu mi pripominas ludi, ktori slubuju a slubuju a skutocnost je niekde inde. Nehovorim, ze svoje sluby nevies dodrzat, drzim palce, aby ti vsetko dobre dopadlo, ale teraz, ked ta nechal mu slubis pomaly aj modre z neba, aby sa k tebe vratil? teraz ho bombardujes smskami o svojej laske... nuz, neviem, ci sa budes vediet naozaj zmenit, pretoze zmena cloveka nie je vobec lahka, chce to strasne vela trpezlivosti a sebazapierania sa, aby si nevybuchla ako si to robievala dovtedy...
ak by ti odpustil, drzim ti palceky, aby si sa naozaj dokazala zmenit tak, ako mu slubujes a ako teraz chces a aaby si sa nikdy nevratila do starych kolaji. Si uz dost stara na to, aby si vedela, co je pre teba dobre a co nie... este raz vela stastia...