Ako mu mám dokázať svoju lásku?

mechurik
24. júl 2008

priatelovi, ktory ma opustil, a chce cas, nevie kolko, mozno navzdy, lebo som mu ublizovala, a citi, ze ja by som s nim nebola stastna, a nevie ci by chcel dakedy som mnou dieta a rodinu aj ked to predtym chcel? stale som sa s nim hadala, rozchadzala. ale ide o to, ze teraz mu chcem dokazat, ze mi naozaj na nom zalezi, mam mu dat cas, cakat niekolko tyzdnov, aj ked som zaplatila dovolenku, alebo mam zavolat novinarov, a za nim ist, a odprosit ho ja uz fakt neviem co mam robit. ☹

tigi
25. júl 2008

mechurik v pohode, sme predsa na fore a na tom je to o diskusii. moj nazor prameni z prispevkov ktore si uviedla v tejto aj v predchadzajucej teme a kedze viac do vasho vztahu nevidim ako napises ty, tak podla toho aj reakcia. urcite ste spolu zazili aj kopec krasnych chvil a bolo (je) vam spolu dobre, ale zrejme to tvojmu priatelovi uz nekompenzuje tvoje zle nalady a preto zvazuje ci chce aj nadalej zostat s tebou. myslim ze citlivym pristupom bez "silnych" slov a slubov dosiahnes viac ako zahrnanim ho sms spravami. naozaj ti drzim palce aby si bola stastna, nech ti to teda vide. 🙂

mechurik
autor
25. júl 2008

tigi, a myslis, ze sa nemam teda ozyvat vobec ani za nim chodit ano?

horallka
25. júl 2008

mechurik, ak sa mozem este raz zamiesat -rozhodne nie.Ani sa mu neozyvaj, ani za nim nechod. Netlac na pilu- ako ti radia dievcata, nechaj ho trochu vydychnut a ty si schlad hlavu a prilev citov, ako som ti uz pisala. Sa mi zdas dost netrpezliva a nevyrovnana a naozaj to trochu pripomina tvrdohlave dieta, ktore dupe nozickou, ked nie je po jeho - ako pisala tigi- neuraz sa. Zda sa mi, ze najprv si to musis urovnat sama v sebe. Tak drzim palce

mechurik
autor
30. júl 2008

ahoj Horallka, tak dnes sa so mnou nacisto navzdy rozisiel. vraj som super baba, ale proste nebol by stastny, ani ja. ☹

horallka
30. júl 2008

mechurik, nesmut- najdes si ineho. Asi to tak malo byt.

peta1510
30. júl 2008

Tak ho uz neries,niekedy ignoracia zmoze viac,ako doprosovanie a uhananie 😵

mechurik
autor
7. aug 2008

ahoj dievcence. tak uz je tomu 2 a pol tyzdna, co mi dal definitivne zbohom. ani sa neozval, ani mi nevratil veci.
divne na tom je to, ze mi nic z toho, co som mu tam nechala este nevratil. tak mozno sa este ozve, bohvie.
snazim sa na neho zabudnut, aspon viem, ze som mu dala najavo svoju lasku, ze som preto nieco urobila, takze nelutujem toho. teraz to je na nom, ale po 8mich rokoch sa takto nechutne divne rozist, si myslim, aj vela ludi z mojho okolia, ze mu uz sancu dat NEMAM. takze a este chcem povedat, ze som stretla uzasneho chalana, a dufam, ze ho neodozeniem, ked sa snazim zabudnut. 🙂

mechurik
autor
7. aug 2008

a vela chalanov mi teraz potvrdilo, ze ked si muz nezoberie svoju frajerku za zenu po 3-4roch rokoch ,na 90% si ju uz vziat ani nechce. 😉

mechurik
autor
7. aug 2008

a je tu niekto taky,kto dostal zo vztahov taky blok, ze sa z neho stal skoro anorektik?

janulka7
7. aug 2008

mechurik, ja som mala vztah na strednej od 14 rokov s muzom , ktory super vyzeral, super postava a baby sa na neho len tak lepili. on mal vtedy 17. 9 krat pocas styroch rokov sme sa rozisli lebo mne liezlo nanervy ze som bola baba o ktorej vedel ze ho milujem a vsetko odpustim, ☹ skoncila sa stredna a ja som mu povedala ze mal 4 roky nato aby si ma ziskal, a o n vraj ved ta mam. a ja ze mal si . zbalila som veci a vyparila sa. nie na tyzden ani na mesiac, 2 roky presli a on ma hladal a ja som to vedela a neozvala som sa. dospel a uvedomil si ze sa navzajom milujeme. ja som pocas tych dvoch rokov mala vykyvy otras. ako hovoris hotovy anorektik. ale potom som sa zamerala na seba a zacala na sebe pracovat. aj ked som ho stale milovala. ked samu po tak dlhom case podarilo ku mne dostat, stal predomnou dospely chlap a nie decko ktore si chcelo uzivat.
povedal ze on ma stale miloval a le si chchel uzit a vedel ze ja ho milujem a bol si mnou isty, az kym som nepovedala dost. dnes sme 6 rokov manzelia a mame 5 rocnu dcerku a uzasne manzelstvo a vztah.
medzi nami sa toho prihodilo viac ale nebudem to tu rozpisovat.
len ti chcem povedat ze ak ste si sudeny tak budete spolu. a je jedno ci to bude teraz alebo o 5 rokov. prajem ti vela stastia.

mechurik
autor
7. aug 2008

dakujem Janulka. a aj si s niekym chodila pocas toho odlucenia s inym?

janulka7
7. aug 2008

nie len chodila ale som sa vydala a za menj ako rok rozviedla. to bola chyba. ale aspon si moj manzel /terajsi / uvedomil ze ma stratil a to ho poriadne stvalo. ked sa dozvedel ze som sa rozviedla tak priletel ako besny. 😀 a to bolo peknych vecerov a ruzi a vsetko okolo , az som zirala. 😉 men to pomohlo. ale to neznamena abys a teraz vydala. ja vzdy hovorim ze to bola moja najvacsia chyba v zivote. keby som sa mohla vratit nespravila by som to.

mechurik
autor
7. aug 2008

ty brdo. to pozeram teda. a ako sa to dozvedel?

mechurik
autor
7. aug 2008

teda ze si sa vydala 🙂

janulka7
7. aug 2008

drzo som mu poslala oznamenie a napisala mu na zadnu stranu keby si sa nechoval ako decko mohla som byt tvoja. 😉 nehovoriac o tom ze som mu poslala aj fotky so svadby. vraj velmi zuril a penil ked otvoril list. a hned ako sa dozvedel od kamzsky ze som sa rozviedla priletel a uz bol moj 😀

mechurik
autor
7. aug 2008

teda vy mate guraz obaja. uvazujem nad tym, ze mu poslem oznamenie aj ja, a zoberem si prveho ako ty 😉
nech sa uvedomi. vies, ja som mu davala este ze ho milujem na vedomie, a nech mi da este sancu, a ze nemozem kvoli tomu ani jest, ze mi je zle, a on ze este mu to stazujem, a vobec ho to nezaujimalo, bol rozhodnuty ze nie. ale teraz som sa mu uz 2tyzdne neozvala, a viem, ze ked prejdu 2 mesiace, chalan sa mozno uvedomi, ked sa mu neozvem. a hlavne, ked zacnem s niekym vazne chodit, a dozvie sa to od ludi okolo. bodajby🙂) 😉
dodala si mi energiu, vies to? 🙂

orinka
7. aug 2008

No myslím si, že bývalý sa dá získať aj iným spôsobom ako sobášom a následným rozvodom 🙄 Ak chce, príde aj sám aj bez dôvodu... ak nechce, môžete sa aj na hlavu staviať a viac si vás nevšimne.... 🙄

orinka
7. aug 2008

a ináč mechúrik... ak si dobre spomínam na tú tvoju predchádzajúcu tému, tak si spomínam, že ty si bola tá "fúria", kvôli ktorej výstupom sa vzťah skončil..... preto mi príde divné, že si teraz postavená do roly obete a on je ten, ktorý sa má uvedomiť a priplaziť sa k tebe.... 😕 🙄

mechurik
autor
7. aug 2008

orinka, ale to bola moja sebadeštrukcia, ktorou každy chlap zniči ženu po rozchode jej natlačí do hlavy, že je to jej chyba. ale nebola to len moja chyba. každý rozchod majú na starosti dvaja .a ON urobil posledny krok, ON mi nedal šancu Orinka, a ja som kvoli tomu skoro sa stala anorektička, a už nedovolim aby ma niekto takto zdeptal.

mechurik
autor
7. aug 2008

On nevedel co vo mne ma. A nevie ze byt s niekym je vysada, a nie trpenie toho druheho vedla seba. Nevie, ze ked udrzuje zensku nervoznu a neistu, ze ona bude tieto negativne pocity prenasat znovu na neho. Nevie, ze urobit nieco pekne pre partnerku nie je namaha ale radost, a ze mu to ona tisickrat vrati.

A len tak naokraj, ja som teraz bez byvaleho tisickrat stastnejsia, aj ked som po rozchode chcela pachať samovrazdu a prestala sa rozpravat s kazdym kto mi chcel vysvetlit ze je mi bez neho lepsie.

janulka7
7. aug 2008

mechurik neblazni ze si vezmes prveho co ti pride dos cesty. napisala som ti ze to bola moja najvacsia chyba v zivote. ak ta miluje vrati sa a ak nie tak ten pravy na teba niekde urcie caka. 😉
orinka ja som sa nevydala naschval. bolo tam viac pricin a nedorozumenie alebo lepsie povedane som sa ja dozvedela ze on sa ozenil co nakoniec nebola prauda , a tak som si povedala ze ked sa on ozenil tak ja sa vydam a tak to uz bude definitivne koniec. ale olutovala som to hned po svadbe. ☹ bolo to tazke ale obja sme neboli ese vyspely na to aby sme zacali seriozny a vazny vztah.
teraz mam manzela ktory urobi vsetko co mi vidi na ociach a pre mna je on potreba bez ktorej nemozem zit. jednoducho sme vela zazili a vela si preskakali, ale t je na dlhu temu a uplne inu.

mechurik mysli na to ze ak je vam sudene byt spolu tak spolu budete a ak nie tak zabudni a zober si z toho ponaucenie.

lefika
7. aug 2008

mechurik, tak ked si bez neho teraz tisickrat stastnejsia, tak je to snad vyriesene, nie? 😕
netahali ste to spolu uz len zo zvyku?

orinka
7. aug 2008

mechurik: 😀 tak potom nechápem, načo ho chceš naspäť a načo chceš dokazovať svoju "lásku", ktorá vlastne ani podľa toho čo píšeš neexistuje... a ešte sa chceš vydávať za prvého čo príde, len aby si mu mohla poslať oznámenie a on sa potom priplazil na kolenách, lebo si "uvedomí" o čo prišiel... 😕 🙄 si s prepáčením kak...š do huby kočka 😉

janulka7
7. aug 2008

orinak ma praudu. ak si bez neho stastnejsia tak to nie je laska, a okrem toho sobas by to nevyriesil. vies mozno by to bral ako opak. tolko sa ohanala tym ze ma miluje a vyda sa za prveho co stretne.a vies ty si pisala ze tysi bola na vine tak nechapem o co tu vlastne ide uz sa v tom stracam.

krpata_183
14. feb 2012

Ahojte.Potrebovala by som poradit.Mam problem us totis bivalim.Ja ho milujem a strasne velmi ho milujem.Tížden som sa snim nerospravala preto aby som našla chybi kde som spravila to tiž ja som ich aj našla a snažila som sa ich napraovavať.Ale tak to že som sa snim nerospravala to ešte zhoršilo..Hovorila som mu že ho us nechcem stratit v zivote aj je to pravda ze ho nechcem stratit v zivote.ale aj tak som ho stratila..A teras neviem ako mu mam dokazať ze ho fatk milujem a ze mi nanom zalezi a že vsetko to ako som mu ubližila a spravala že to zmenim a že mam na to ..Neviem us ako mu to mam dokazať 😔 😔

lulu6541
16. sep 2014

Ahoj! Môj priateľ mi skoro vraví že mu neviem dokázať lásku. A ja mu nato že ako ti mám dokázať lásku.

Prosím Vás ako mu mám dokázať svoju lásku aby bol rád.

svetluska82
16. sep 2014

@lulu6541 nijako. To, ze ho mas rada netreba dokazovat. To by mal vidiet....To su este take detinske reci...Zalezi aj od toho, kolko mate rokov, kolko ste spolu. Ale pride mi to, že asi nie moc dlho.

lulu6541
16. sep 2014

@svetluska82 . Priateľ má 25r a ja mám 20r sme skoro rok spolu. Veď ja viem že sa to nedá dokázať že ho mám rada.

svetluska82
16. sep 2014

@lulu6541 ste ste mladi....A nezreli an vazny vztah...A spolu ste velmi kratko. A preco cche od Teba,a by si mu svoju lasku dokazovala?

lulu6541
16. sep 2014

@svetluska82 . Aj som sa ho aj viac krát pýtala ale aj tak som sa od poveď nedostala. Neviem prečo sa ma to spýtal.