Ako na partnera - čím ho zaručene dostanete?

ladynika
29. dec 2007

Tymto oslovujem vsetky citatelky,ktore nemaju s takymito vecami problem a nehanbia sa o nich pisat 🙂 Mate nejaku sexi fintu ktorou toho svojho uplne dostanete???Nejake sexi oblecko,tanec,zvadzanie,proste nieco co ho dostane hned do pozoru 😉 Alebo nejaky nezabudnutelny zazitok?Co tak podelit sa o skusenosti? 🙂

gedren
29. dec 2007

No kdyz se pred nim projdu naha, tak ho to nenecha chladnym ;))

bolulka
29. dec 2007

mne staci prejst sa v podvazkoch... 😀

rebeca10
29. dec 2007

🙂 staci,ked mu zacnem rozpravat svoje predstavy,co vsetko by som s nim chcela robit........ 😉 to zabere naisto

rebeca10
29. dec 2007

len nech tie podvezky nevidia deti 😉

wladka
29. dec 2007

podvazky
behat naha
dlhe pohlady - zvodne.. aj ked nei som namalovana 😉
vrtenie ritkou.. naznak niecoho, co by mohlo byt, na com mam chut, vieme obaja co to je.. 😝
olizat usko, zavudychat mu do uska.. posepkat nieco
letmo sa ho dotknut - akoze to nebolo naschval, sa robim svata 😅 , poklipkam ocami
eroticka mms, sms
hmmmkanie.. vtedy sa pyta, ze co ma zas napadaaa 😀

rebeca10
29. dec 2007

wladka- 😀 mame rovnake tahy 😉

wladka
29. dec 2007

rebeca 😉 .. my zeny 😀

rebeca10
29. dec 2007

😀 hlavne nech nam to stale zabera 😉

wladka
29. dec 2007

noaaa 😀 .. ale myslim, ze chlapi su hlavne zamerani na vizualne podnety.. takze slova, pismenka atd nepomozu.. oni musia vidiet.. takze nieco, co vidia, nazorne sa zobrazi- to je ich,a to ich nazhaviii 😉 ..

rebeca10
29. dec 2007

poznam aj takych,ktory maju neskutocnu predstavivost,a takym stacia slova....ale urcite su radsej ak sa mozu hlavne pozerat 😀

ladynika
autor
29. dec 2007

🙂 🙂 🙂 vidim ze vacsina pouzivame tie iste finty...co uz ked su osvedcene a zarucene zaberu 😉

kajkaj11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terezkaaa
1. jan 2008

ladynika,tak třeba právě dneska-byli jsme s partnerem v naší oblíbené hospodě a přišel tam nějakej kluk s holkou-ten ale po mně úplně okatě jel a partner už při cestě domů říkal, jak už se na mě nemůže dočkat 😀 Takže toho mýho nejvíc dostane zájem ostatních chapů o svou partnerku 😀

vivien742
1. jan 2008

terezkaaa namôjho zaberá to isté, čo na tvojho (aj keď neviem kto by sa za mnou otáčal po tých dňoch prežierania 😉 ) a ešte neuveriteľne zabralo, keď som mu šepla v kasviarni do uška že pod šatami som naostro 😎

karotky
1. jan 2008

Asi tak,jak píše terka. 😀
Jenže momentálně(už rok)nikam za "kultůrou" nechodíme,protože nemáme hlídání,tak u nás to teď vypadá,jako v manželství po 20ti letech. 😅
Budu muset vymyslet něco rajcovnějšího a dostupnějšího. 😀

haluskacz
1. jan 2008

hehe na myho chlapa zabira velmi jemne prejet prstem rty, to se muze zblaznit

mysinka
5. jan 2008

A máte nějaký tip jak zbavit chlapa strachu, že sexem ublížíme miminku? 😅 Od začátku těhu je sex (teda když jsme ho měli povolený) vždycky téměř znásilněním z mojí strany 😅 😅 😀

andrea1158
5. jan 2008

Plne súhlasím s Wladkou...rozbúriť jeho hormóny. Moj priateľ miluje keď sa ho dotýkam .... hmmm .... tam, veď viete kde a takým spôsobom, aký poznám len ja...ale o tom sa červenám takto verejne písať.

terezkaaa
5. jan 2008

mysinka,dej mu přečíst nějaký článek.Určitě na internetu něco najdeš,kde je vysvětleno, že mu ublížit nemůže. 😉

aponchie
5. jan 2008

u mojeho :dobre jidlo,vinko,libani ,je desny romantik takze to neni tezke 😀

markeeta
5. jan 2008

u nas to jde i bez fint 🙂 , ty je ale dobre pouzivat pro spestreni

weroni
6. jan 2008

zarucene ho vzdy - ale fakt vzdy dostanes fajkou 😀 😀 😀 😝

susik77
6. jan 2008

hladenie po zadku 😀 pivo 😀

kristi
6. jan 2008

na myho plati nahota... 😵

dzidzuska
6. jan 2008

ako to tu citam tak vam zacinam celkom zavidiet:Dna mojho po dlhej dlhej dobe zabralo ked ma videl v jeho tricko ako hram jeho PLAYSTATION 3 vraj s joistikom v ruke som bola neodolatelna....niektori muzi su naozaj velke deti 😀

danulka2
6. jan 2008

na mojho zabera, ked ho ,,niekde,, trochu pohladim alebo mam priesvitne tricko, pripadne suknu, pod nou nic a ,,nahodou,, dam trochu nohy od seba 😀 😀 😀

danulka2
6. jan 2008

dzidzuska len aby si neostala zavisla od playka 😀 😀 😀

dzidzuska
6. jan 2008

😀 to by moj muz neprezil alebo y sme museli kupit este jedno 😀 😀 teraz ma tak napadlo ci ma tym sexom nechcel len dotjo playka odlakat 😀 😀

weroni
6. jan 2008

dzidzuska: tym sa vooooooooobec netrap - muzi su podla mna vsetci vecne deti 🙂 moj drahy si sam sebe kupil pod stromcek zeleznicu a blbne tu s tym jak maly 😀 akoze dobre, aj ja sa s nim zahram ale keby si ho videla v niektorych momentoch ani nedycha 😀
a to si predvcerom kupil PDA-cko a vcera cely den len do toho cumel, instaloval si tam vselico, spajal s kompom, zapajal net a tak mu oci pritom ziarili... 😀 😅 😝
sak co si myslis ktory darcek pod stromcekom ho este okrem tej jeho zeleznice najviac potesil? model 1203-ky co som mu kupila 😀