Ako naučit psíka na WC?

vinka
13. aug 2008

Dobrý večer maminy.Dostal syn psíka šteniatko.Lenže mi kadí kade-tade.Kto mi poradí ako ho mám naučit chodit na toaletu von?Má 4 týždne.Budem vám povdačná ak sa somnou podelíte o rady a skúseností ako ho naučit von.Dakujem

anetka1978
19. júl 2016

@mamusia veelmi stary prispevok, ale predsa odpoviem 🙂 susedka neutralizovala pach mocu od psa octom.

lujzavan
20. júl 2016

@bubba ahoj ale to nejde ja byvam v bytovke a oni nas za to hresili a ja mam maleho psa a ked ho do tyzdna nenaucim aby sa pytal von tak mi ho rodici zoberu prosim pomoz mi PROSIM si moja jedina nadej 😝

misko1234
31. okt 2016

Zdravim vsetkych moja sestra zije v anglicku maju nadherneho yorkshira samičku vola sa Sisi aky ma vek to neviem ale je este mlada typujem tak 2 mozno 3 roky neviem ale prikladne sa o nu staraju ale nenaucili ju na wc nema navyk da sa takyto odrastený psik naucit na wc??? a ak jej ako???

urbanova1234
2. nov 2016

Dobrý večer vie mi niekto poradiť mám šteniatko JRT fenku má 3mesiace ...a mám takýto problém všade mi ciká ,kaká učím ju dávam ju vonku keď sa napapá,aj keď sa zobudí ale vonku potrebu neurobí príde dnu a všetko začne špiniť ☹ už som zúfalá už neviem čo mám snou spraviť ako ju naučiť ani na noviny keď ju dám ani tam nechce svoju potrebu vykonať.ked sa z niecoho teší alebo sa bojí tak sa zvikne pocurat.prosim poraďte čo mám spravit Ďakujem Sue 🙂

natalia2602
6. dec 2016

Ahojte🙂 mam na vas otazocku... pred 3 dnami som si kupila steniatko anglickeho buldoga,ma 7 mesiacov. Byvala majitelka mi kazala ostat s fenkou dva tyzdne doma,lebo bola zaockovana len prvy krat. Snazila som sa ju ucit cikat na noviny kedze som sa s nou bala ist von. Ale bolo to neznesitelne a tak som navstivila veterinara ktory mi povedal ze psa mozem vencit v kratkodobych intervaloch. Chcem sa opytat ako zacat? pretoze som ju naucila cikat na noviny dostala vzdy za to pamlsok,mam ju teraz za to zrazu hresit? a chodit s nou kazde 3 hodiny von? mam odstranit vsetky noviny a cakat kym si bude hladat miestecko a vtedy ju rychlo vziat a utekat von? som zufala:( dakujem!!!!

lujzavan
20. dec 2016

volam sa vanesa bivam v nitre privadza ma sem to ze potrebujem pomoc o menzese

mamartinka
21. dec 2016

@lujzavan ty si kompletna ci.To je tema o psoch a nie menzese.Sa spametaj.😂😂😂😍😍😂😂😂😂😂😂😂

misko1234
23. dec 2016

@lujzavan Si naozaj zabila dievča hahahaha toto je tema o psoch s takymi vecami to treba riesit s niekim doverne a nie to tu vycapit.

mamartinka
23. dec 2016

👍👏 @misko1234

misko1234
3. feb 2017

Milé maminy dámy a ženy neviete niekto kto by podaroval yorkshirika je to pre jednu kamaratku ako prekvapenie prekonala velku traumu zo straty svojho psíka ktoreho som prilozil na foto a tragicky jej zahynul viem ze to sem mozno nepatri ale mozno bude vediet dakto pomoct viem ze uplne presne taky isty nebude ale mozno sa najde taky mu podobny prikladam aj foto dakujem vam ak by ste o dacom vedeli piste spravu.

ginuska111
20. mar 2017

Potrebujem pomoc😒 Mali sme šteniatka a posledné sme dali jednej pani a tá nám po dvoch mesiacoch napísala že ho nechce. Teraz bude mať šteňa skoro pol roka a nevie chodiť na voditku pretože u nich chodila navolno a tiež ju nenaučili chodiť cikať a kakať von. Skúšame ju to naučiť ale stále nič. Už sme aj skúsili kúpiť podložky na cikanie lebo u nich cikala len tam lebo sa im nechcelo s ňou chodiť von😒Prosím pomôžte 🙂

barosero
5. nov 2017

Mame baseta a mame problém naučit ho robit potrebu vonku, poradíte mi?

peta1223
13. mar 2018

Ahojte môžem sa opýtať mám 4 ročného Yorkshira bohužiaľ nestihla som ho naučiť sa pitat na wc je to možné že sa to ešte dokáže naučiť prosím vás ak ano tak ako okrem toho že snim budem chodiť častejšie vonka vopred veľmi pekne ďakujem

joanna333
20. máj 2020

Zapach psa

ninah1486
7. dec 2021

4 tyzdne to je strasne male, najprv ho nauc aspon na podlozku