Ako odstrániť zo srsti psa lepidlo na myši?

lentilienka
20. aug 2009

Ahojte.
Vie mi niekto poradit cim sa da odstranit lepidlo na mysi zo srsti psika labradora 3-mesacneho? Skusala som uz aj bezacetonovy odlakovac, vodu, mydlo, sampon a nic. ☹ Ale nieco take aby mu to neublizilo.

titkovamiriam
20. aug 2009

len vystrihat!inak take nehumanne nicenie mysi sa mi hnusi a na to lepidlo tak pozor moze sa pes otravit

sue
20. aug 2009

...a asi okrem nehumánnosti to nebude ani zrovna ekologické...a ak sa snažíte o baby,tak by som zvážila používanie takýchto humusov...

titkovamiriam
20. aug 2009

my sme ich jeden rok mali v praci a ked sa mys chytila umierala niekolko hodin-brrrr,tak sme dali pasce -klasika

shaarka
20. aug 2009

asi ma zas ukamenujete, ale hnus - lepidlo na mysi a hnus - ako sa to mohlo dostat na steniatko?
😠 😠 😠 😠 a okrem toho by som vobec neexperimentovala s odlakovacom ani mydlom - babatku by si take tiez nedala, ze?
ostrihat srst a hotovo, pripadne sa poradit s veterinarom, co s postihnutou kozou ☹

titkovamiriam
20. aug 2009

napisala ze dala bez acetonu lenza na to lepidlo nepomoze nic a agresivne na psa dat nic nemoze.ostrihat ak nie az oholit,dufam ze nas precitala a uz to spravila lebo aj cez kozu si moze spik ublizit.inak neviem co to bolo za debila co nieco take vymyslel a dalsi co to schvalil predavat.ved keby to bolo vonku moze sa tam prilepit jezko alebo iny bozi tvorecek...

petrulamu
23. nov 2010

no, nam sa take stalo, ked dedko zabudol zavriet dvere a nasa kratkosrsta civavka nam s celou lavou stranou spadla na lep...to pistanie...ale trosku sme ju ukludnili, isli vycistit kozustek a potom celu natreli detskym olejcekom a cesali hustym hrebenom (toto sa jej pacilo) a potom sme ju este raz vykupali. zostala trosku od oleja, ale uz tam nic nemala

imik19
5. máj 2015

pripájam sa k príspevku už po pár rokoch. ale pomohli mi príspevky cez vyhľadávač. Šteniatko, ktoré mám v dočaske, sa mi prilepilo na lepavú pascu na hlodavce. neviem síce, ako sa tam vopchal, ale nalepil sa. kto to zažil, vie, o čo ide. v prvom momente som volala dodávateľovi, ako to odstrániť, lebo sa to všade lepilo. poradili technický benzín. to však nie. vyskúšala som odstraňovač nálepiek z auta. nesmrdí, nie je agresívne. dalo som rúško na ústa a hneď vykúpala. zmyzla možno tretina a stále sa lepilo. na druhý deň som trochu googlila a našla som ostránenie prostredníctvom detského oleja a vyšúchanie + vyčesanie. odporúčam. zaberie to, vyčešete a vyšúchate všetko preč a šteniatko bude krásne premastené a voňať. jedná sa o olej Jonson,

evita97
24. okt 2017

Jednoznacne detsky olej a vycesat.100%:wink:

lenka2007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenka2007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kristina76
28. okt 2023

@lentilienka na lepidlo na treťom olejom alebo masťou a veľa trpezlivosti🤭

jesenzima
Autor odpoveď zmazal
Zobraz