Ako partnerovi oznámiť, že chcem rozchod, keď ma miluje?

deniska0704
10. sep 2009

Prosim Vas poradte i, lebo som zufala.Chcem sa rozist, lebo uz ma ako muz nepritahuje a taktiez si s nim nerozumiem, no on si to nechce priznat.

beruska2x
10. sep 2009

pokud nemate spolecny majetek a deti tak je to jednoduche, sbal se a jdi ale jestli ano tak se budete muset dohodnout... sla bych na par dni jinam, k rodicum, kamaradce aby to pochopil ze to maslis vazne.. pred tim bych mu rekla co chci a proc..

suki
10. sep 2009

No asi mu to říct, jak to je...jemně a citlivě, pokud to jde. Nic jiného mě nenapadá.

mywiel
10. sep 2009

Napis mu list-vysvetlenie aby pochopil preco sa to z tvojej strany zmenilo. Vysvetlenie si zasluzi nie? 😉

deniska0704
autor
10. sep 2009

Ja som mu uz stokrat povedala, co mi nevyhovuje a ze ma nepritahuje, ale on mi tvrdi, ze zivot bezo mna nema pre neho zmysel, ale zaroven nerobi nic preto, aby sa zmenil.Ja ozaj neviem

suki
10. sep 2009

dopis je dobrej nápad, když neposlouchá co mu říkáš 😉

marianka1122
10. sep 2009

kolko mas rokov ak sa mozem opytat? zdas sa mi velmi mlada

deniska0704
autor
10. sep 2009

preco sa ti zdam mlada?Mam 19

sarkabrezen
10. sep 2009

deniska, většinou u každého rozchodu to vždycky jeden z partnerů "schytá"... to je život. oklepe se z toho. ale pokud se chceš skutečně rozejít, udělej to co nejdřív, ať ho zbytečně netaháš za nos.

marianka1122
10. sep 2009

mala som pravdu si mlada. tak to neries nejak jemne sa snim rozid. mas zivot pred sebou a naco zotrvavat v vztahu co ta nenaplna.

enilora
10. sep 2009

deniska nie vždy je všetko príťažlivosť a srdiečka okolo teba hneď ako ho uvidíš ..Sú aj ovela podstatnejšie veci vo vsťahu ako len to ak máš ozaj len 19r to je máličko ešte nemáš celkom ujasnené hodnoty a podone.Polož si otázku prečo ti vlastne nevyhovuje je drzí,opilec,lajdák, skúpy alebo čo má za problém?..ak sú to len maličkosti..zamysli sa nad tým čo urobíš ďalej aby si svoje rozhodnutie neskor nelutovala.

lucijeje
10. sep 2009

deniska0704, a máš někoho jiného????

macka01
10. sep 2009

čo sa zmenilo že ťa najskôr priťahoval a už nie?vieš si dať odpoveď?Lebo sa nedá odmilovať zo dňa na deň.Niečo sa musí stať.A prečo si zúfala ty?zbaľ sa a odíď,nechaj list s vysvetlením aby pochopil.Ak si nevie predstasviť život bez teba ,nevydiera ťa s tým?Ak si sa rozhodla,konaj

deniska0704
autor
10. sep 2009

Nemam nikho ale rada by som nasla niekoho kto by ma chapal.Som zufala, lebo ho mam aj nadalej rada, ale nemilujem ho.

duska1122
10. sep 2009

to sa stava a kolko ste boli spolu?

macka01
10. sep 2009

A v čom sa tak veľmi zmenil?Stalo sa niečo prečo si ho prestala milovať?Veď ak spolu bývate,museli ste sa dosť spoznať pred tým,či nie?

deniska0704
autor
10. sep 2009

Sme spolu viac ako 3 roky

mamutka
10. sep 2009

denis, proste mu natvrdo navrhni pauzu. ze sa necitis na zavazok, budete kamosi a tak. ja som tak pred rokmi riesila jeden vztah, bolo to asi ako u vas. potom sa zacal sam asi nudit a dakoho si hladal a vtedy mi doslo ze neviem bez neho zit a kukni, mame dieta 😀 😀 😀

prakktickazena
10. sep 2009

otazka: Ako mam partnerovi oznamit, ze sa chcem rozist, aj ked on ma miluje?

odpoved: co najrychlejsie. ak si si ista, tak to zbytocne nepretahuj. nepomozes jemu ani sebe. vela stastia. nie je to nic prijemne, ale su aj horsie veci. radsej teraz rozchod, ako po par rokoch rozvod.

macka01
10. sep 2009

máš tu založené 2 témy ktoré sú trochu detinske.To s nim žiješ od16 potom to všetko vysvetľuje.Bola si dieťa takmer,teraz si dospeláčka a všeličo vidíš ináč.Nič ťa pri ňom nedrží,nie ste zosobášení,nemáte deti,tak čo riešiš.Zober sa a choď.Ale píšeš aj že ho máš rada,no tak potom ozaj neviem čo chceš od nás počuť.Buď ho radas máš a ostaň s ním alebo nemáš a odíď,iné sa ti nedá poradiť 😒