• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako používať stránku fertilityfriend.com?

8. septembra 2014 
@26lenka6 super, pozeram, ze sa ti podarilo vyrobit link na tvoj graf :slight_smile: uz som si ta pridala k FF-priatelom, budem priebezne pozerat :slight_smile:
24. okt 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pifina aj to sa dá? :sweat_smile: ja si už pripadám ako čistý magor :grinning:
24. okt 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@26lenka6 v pohode, ja som to tiez nevedela a museli mi to podrobne vysvetlit ... teraz by ti tam malo niekde svietit, ze si ta chce pridat pifina ako priatela, ci to chces potvrdit ... a ked ma odkliknes, tak uvidim tvoj graf medzi svojimi, nemusim si pamatat presnu adresu :slight_smile:
24. okt 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pifina no, už by sme mali byť priatelia aj na FF ak som to dobre odklikla ale vidím aj tvoj graf tak asi hej
24. okt 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@26lenka6 hej, uz to je ok, uz ta mam v zozname :slight_smile:
24. okt 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pifina a kde sa na ff nastavuje kolko cyklov chcem zvereniť?
24. okt 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@26lenka6 ked zobrazis svoj graf a pojdes na "Sharing" a odtial na "Setup" ... otvori sa ti obrazovka, ktora ma v spodnej casti toto: "Select the charts you wish to publish on your home page:" ... a tam si to vies vyklikat ... prave pozeram, ze pre Free Basic Members sa daju max. dva zobrazit, pre platiacich clenov je to neobmedzene ... kazdopadne, ty tam mas v zozname asi len jeden graf, preto ti len jeden ukazuje ...
24. okt 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pifina Ahoj,ako pozerám už dávno tu nikto nebol a ty si posledná,tak sa spýtam teba,ak ti to nebude vadiť :sweat_smile: Chcem sa spýtať,ja som na tej stránke FF prvý mesiac a keď tak pozerám grafy iných babeniek,majú tam normálne 32 dní,a ten graf čo som tam ja horko ťažko nastavila (neovládam anglinu ) tam mám iba 16 dní... :fearful: Neviem teda či to mám nastavené správne,ako to teda vlastne funguje? Budem ti veľmi vďačná za odpoveď... :slight_smile: Prípadne keby mi poradil aj niektorá iná :slight_smile:
16. jan 2013 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anelkaaa musela by som ten graf vidiet, takto ti tazko poradim :sweat_smile:
17. jan 2013 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anelkaaa adresu grafu najdes v "sharing" a "setup" ... hned hore najdes text " Your Charting Home Page Web Address:" a pod nim je adresa, ktoru tu nakopiruj, potom mozno budem vediet poradit :sweat_smile:
17. jan 2013 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pifina No,keď to skúšam,dám to sharing,potom setup tak mi tam vyhodí takú tabulku a píše tam your intro massage....,ale hento čo si písala ty to your charting home page..........,to tam nikde nemám :( Tak neviem....Ale ďakujem za odpoveď :slight_smile:
18. jan 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anelkaaa mne ukazuje "your intro message" pod tou adresou ... neviem, mozno sa to nastavovalo niekde inde este predtym, aby to zobrazilo :pensive:
18. jan 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pifina http://www.fertilityfriend.com/home/41c827 Asi to mááááááám,ďakujeeeeem :slight_smile: :grinning:
18. jan 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pifina Ano,mám to,konečne....A už som aj zistila že vždy keď si zaznačím do kalendára,tak tie dni sa mi potom pridávajú :slight_smile: Ďakujem ešte raz :slight_smile:
18. jan 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anelkaaa super :sweat_smile: ked budes mat dalsiu otazku, tak kludne pis :sweat_smile:
18. jan 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babyyyyy - dnes ma FF akciu za VIP skoro na polovicu - oplatí sa to? Ja som sa registrovala pre cca mesiacom, este mam VIP zadarmo (tuším na 30 dni to bolo), ale ked mi skončí, co "životne" dôležité z tejto appky stratím? :grinning: mam si kupit ročne, kedže nevide "az" tak draho, alebo su v tom "zbytočne" veci. Dakujem :slight_smile:
14. feb 2014 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikto nic? :confused:
14. feb 2014 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky, ako sa do grafu dostanu tie cervene priamky? ja to totiz vo svojom grafe nemam
10. mar 2014 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellenie to ti vyskoci automaticky, ked FF usudi, ze si uz mala ovulaciu ... teda ak si dobre pamatam :sweat_smile:
10. mar 2014 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linle môžem aj poprosiť vopred vdaka hedwa@centrum.sk
23. jún 2014 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo znamená keď mi fertility friend vyznačí v grafe ovuláciu prerušovanou čiarou?
8. sep 2014 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok