• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako používať stránku fertilityfriend.com?

8. septembra 2014 
lia, ovulácia býva spravidla deň pred zvýšenou teplotou :wink:
22. nov 2006 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maca
myslis taketo nieco s tymi cislami v stats?
http://www.fertilityfriend.com/home/171b84
22. nov 2006 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulak, presne tak
22. nov 2006 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maca
ja si myslim, ze to asi znamena, kedy dorazi mrcha. ak nedorazi, tak tam bude T a vtedy si mozes urobit tehu test. :wink:
22. nov 2006 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu, ja som si to začala tiež tak vysvetľovať ... ale vyzerá to viac než pravdepodobne na mrchu a ešte skôr ako za 5 dní :unamused: .. do kelu ..
22. nov 2006 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono to pocita 5,4 a potom su v cervenom poli 3,2,1 a potom v bielom poli T - to znamena, ze si mozes urobit test a je vysoka pradvepodobnost, ze si tehulka :wink:
22. nov 2006 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, tie čísla ti odpočítavajú dni do menštruácie. Potom ti napíše v bielom okienku písmeno T - čiže ak nedorazí menštruácia, môžeš si urobiť test - hladina hcg by mala byť už dosť vysoká, aby ti vyšiel test pozitívny (ak si tehotná). :wink:
22. nov 2006 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, sakra o akom cervenom a bielom poli to hovorite? Uz som z toho debil
22. nov 2006 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veva
kuk do mojho odkazu o 09.09 a otvor si ten graf. sice tam je len 5,4 ale dalej logicky nasleduje 3,2,1,T.
22. nov 2006 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie cisla som nasla, ale oni su predsa v modrom poli :confused:
22. nov 2006 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veva
som sa sekla. sory :sweat_smile: kuk sem:
http://www.fertilityfriend.com/home/14918a
tam je riadok stats a zelene a cervene chlieviky. to znamena, ze pocitac urcil pravdepodobnu ovu(zelene) a mrchu(cervene)
22. nov 2006 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je to ten druhy graf
22. nov 2006 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak baby na tejto stranke si davaju linky na svoje grafy
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=17236&vGroupOffset=0
tie co som tu hodila su odtial :sweat_smile: sory ak su niektorej z vas :wink:
22. nov 2006 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, aj sa chcem prihlasit na fertility... Chcem si zacat merat BT. Este len zacinam.... :astonished: Tak idem na tom popracovat, aby som sa k tomu dostala
22. nov 2006 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalida, ja tiez len zacnem s meranim teplotky :wink:
22. nov 2006 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby neviete mi nahodou niektora poradit ako by som si mohla dat nieco taketo?
http://www.fertilityfriend.com/home/171b84
je to ten bezec so slnieckom, ktory ukazuje v ktorom dni cyklu sa nachadzate. diky :slight_smile:
22. nov 2006 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej linle dakujem za postup :grinning: podarilo sa mi to nastavit, ale nemam to na hlavnej stranke :frowning2: ale nevadi...hlavne, ze to mam :wink:
22. nov 2006 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o com to tocite? Aky bezec so slnieckom? Uz ma fakt matiete :confounded:
22. nov 2006 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veva, nie len teba mätu, ale aj mna. Musim si vsetko hlbsie prestudovat.... :confused:
22. nov 2006 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulak, no ved práve, ani mne sa to nedalo nastaviť na hlavnú stránku a nikde som to ani nenašla. Možno to sa to ani nedá nastaviť na hlavnú stránku. :angry: Ale je to zlaté :slight_smile:
22. nov 2006 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
linle
a ten odkaz, co som sem dala - ako to, ze tam to ta kocka ma? nejake je to divne :sweat_smile: :angry:
22. nov 2006 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veva, dalida, nemusíte stresovať, behúň nie je dôležitý na stránke. Ide len o otázku dizajnu. :wink:
22. nov 2006 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulak neviem ako je to možné. Najskôr to nemá nastavené na svojej domácej stránke. Ty sa môžeš rozhodnúť, že čo poskytneš ostatným užívateľom na pozeranie a možno to je nastavené tam. Fakt neviem :unamused:
22. nov 2006 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
linle aha co mam:
http://www.fertilityfriend.com/home/16d06e
dufam, ze to tam bude. vidis toho zajacika? :dizzy_face:
22. nov 2006 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dali, asi som nejaka nechapava, takze s pokorou opustam tuto temu....Bezec so slnieckom - to uz je na mna privela :slight_smile:
Podobne som pred mesiacom opustila temu zameranu na ovulacne testery, lebo po hodine citania vsetkych prispevkov som z toho bola jelen. Jedny hovorili, ze tam vidia papradie, druhe stromceky, tretie vetvicky .....dalsie vianocne gule.....Nikto nechapal, co vlastne co znamena, proste chaos. Takze nakoniec som bola od kupy testera odhovorena :grinning:
22. nov 2006 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veva
nevesaj hlavu. ja si len doladujem na stranke design. ale kym som prisla na vsetky tie udaje a blbosticky :grinning: (linle je asi zo mna uz sediva :sweat_smile: ) :grinning: :sunglasses:
a ked niecomu nerozumies tak sa skratka len opytaj. nemusis hned utekat :wink: :wink: :grinning:
22. nov 2006 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby ak som vas s tym bezcom zmiatla, tak sa ospravedlnujem :wink: sory sory sory :sweat_smile: tiez musim stale nieco vymyslat :sweat_smile:
22. nov 2006 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulak, kráásne :slight_smile: ako som tak mrkla na tvoj graf, tak podľa mňa vyzerá dosť sľubne :wink:
22. nov 2006 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maca
hmmm...este par dni pockam. radsej sa nebudem dopredu radovat :wink: ale neviem ci je to nadejne, lebo ma tak strasne bolia prsia, ze az :angry: ani bezat nemozem, lebo sa ni zda, ze mi ich asi roztrhne :grinning: a v podbrusku ma tiez boli ako pred MS :frowning2: o dva dni budem mudrejsia :slight_smile:
22. nov 2006 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulak, všimla som si v iných grafoch kde to skončilo tehu, že pri uhniezdení dosť veľa klesla BT (medzi 7-10 dňom po ovu) a potom znovu prudko stúpla. a aj Tebe klesla pod čiaru :wink:
22. nov 2006 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok