Ako používať stránku fertilityfriend.com?

adulak
7. nov 2006

ahojte. som len v zaciatkoch snazilkovania a narazila som na tuto stranku. viem, ze ju viacere pouzivate, ale okolo tejto stranky je vela popisane v roznych temach. nechce sa mi tolko hrabat v temach, ked viem, ze niektore maju aj niekolko desiatok stran. neviete mi poradit nieco okolo tejto stranky? zatial som sa tam zaregistrovala a zapisujem si teplotu. den ovu zistim podla toho grafu? a videla som tam aj zelene a zltu bodku. to mi vyratalo podla dlzky mojho cyklu? ked si zitim pomocou mikroskopu, ze mam ovu, tak kam to mam zapisat? v angline nie som moc dobra, tak preto vas prosim o pomoc 😅 dakujem moc 🙂

linle
22. nov 2006

lia, ovulácia býva spravidla deň pred zvýšenou teplotou 😉

adulak
autor
22. nov 2006

maca
myslis taketo nieco s tymi cislami v stats?
http://www.fertilityfriend.com/home/171b84

maca77
22. nov 2006

adulak, presne tak

adulak
autor
22. nov 2006

maca
ja si myslim, ze to asi znamena, kedy dorazi mrcha. ak nedorazi, tak tam bude T a vtedy si mozes urobit tehu test. 😉

maca77
22. nov 2006

adu, ja som si to začala tiež tak vysvetľovať ... ale vyzerá to viac než pravdepodobne na mrchu a ešte skôr ako za 5 dní 😒 .. do kelu ..

vedvies
22. nov 2006

ono to pocita 5,4 a potom su v cervenom poli 3,2,1 a potom v bielom poli T - to znamena, ze si mozes urobit test a je vysoka pradvepodobnost, ze si tehulka 😉

linle
22. nov 2006

áno, tie čísla ti odpočítavajú dni do menštruácie. Potom ti napíše v bielom okienku písmeno T - čiže ak nedorazí menštruácia, môžeš si urobiť test - hladina hcg by mala byť už dosť vysoká, aby ti vyšiel test pozitívny (ak si tehotná). 😉

veva55
22. nov 2006

Baby, sakra o akom cervenom a bielom poli to hovorite? Uz som z toho debil

adulak
autor
22. nov 2006

veva
kuk do mojho odkazu o 09.09 a otvor si ten graf. sice tam je len 5,4 ale dalej logicky nasleduje 3,2,1,T.

veva55
22. nov 2006

tie cisla som nasla, ale oni su predsa v modrom poli 😕

adulak
autor
22. nov 2006

veva
som sa sekla. sory 😅 kuk sem:
http://www.fertilityfriend.com/home/14918a
tam je riadok stats a zelene a cervene chlieviky. to znamena, ze pocitac urcil pravdepodobnu ovu(zelene) a mrchu(cervene)

adulak
autor
22. nov 2006

je to ten druhy graf

adulak
autor
22. nov 2006

inak baby na tejto stranke si davaju linky na svoje grafy
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
tie co som tu hodila su odtial 😅 sory ak su niektorej z vas 😉

dalida
22. nov 2006

Dievcata, aj sa chcem prihlasit na fertility... Chcem si zacat merat BT. Este len zacinam.... 😲 Tak idem na tom popracovat, aby som sa k tomu dostala

zab_ka
22. nov 2006

dalida, ja tiez len zacnem s meranim teplotky 😉

adulak
autor
22. nov 2006

baby neviete mi nahodou niektora poradit ako by som si mohla dat nieco taketo?
http://www.fertilityfriend.com/home/171b84
je to ten bezec so slnieckom, ktory ukazuje v ktorom dni cyklu sa nachadzate. diky 🙂

adulak
autor
22. nov 2006

jeeej linle dakujem za postup 😀 podarilo sa mi to nastavit, ale nemam to na hlavnej stranke ☹ ale nevadi...hlavne, ze to mam 😉

veva55
22. nov 2006

o com to tocite? Aky bezec so slnieckom? Uz ma fakt matiete 😖

dalida
22. nov 2006

Veva, nie len teba mätu, ale aj mna. Musim si vsetko hlbsie prestudovat.... 😕

linle
22. nov 2006

adulak, no ved práve, ani mne sa to nedalo nastaviť na hlavnú stránku a nikde som to ani nenašla. Možno to sa to ani nedá nastaviť na hlavnú stránku. 😠 Ale je to zlaté 🙂

adulak
autor
22. nov 2006

linle
a ten odkaz, co som sem dala - ako to, ze tam to ta kocka ma? nejake je to divne 😅 😠

linle
22. nov 2006

veva, dalida, nemusíte stresovať, behúň nie je dôležitý na stránke. Ide len o otázku dizajnu. 😉

linle
22. nov 2006

adulak neviem ako je to možné. Najskôr to nemá nastavené na svojej domácej stránke. Ty sa môžeš rozhodnúť, že čo poskytneš ostatným užívateľom na pozeranie a možno to je nastavené tam. Fakt neviem 😒

adulak
autor
22. nov 2006

linle aha co mam:
http://www.fertilityfriend.com/home/16d06e
dufam, ze to tam bude. vidis toho zajacika? 😵

veva55
22. nov 2006

Dali, asi som nejaka nechapava, takze s pokorou opustam tuto temu....Bezec so slnieckom - to uz je na mna privela 🙂
Podobne som pred mesiacom opustila temu zameranu na ovulacne testery, lebo po hodine citania vsetkych prispevkov som z toho bola jelen. Jedny hovorili, ze tam vidia papradie, druhe stromceky, tretie vetvicky .....dalsie vianocne gule.....Nikto nechapal, co vlastne co znamena, proste chaos. Takze nakoniec som bola od kupy testera odhovorena 😀

adulak
autor
22. nov 2006

veva
nevesaj hlavu. ja si len doladujem na stranke design. ale kym som prisla na vsetky tie udaje a blbosticky 😀 (linle je asi zo mna uz sediva 😅 ) 😀 😎
a ked niecomu nerozumies tak sa skratka len opytaj. nemusis hned utekat 😉 😉 😀

adulak
autor
22. nov 2006

baby ak som vas s tym bezcom zmiatla, tak sa ospravedlnujem 😉 sory sory sory 😅 tiez musim stale nieco vymyslat 😅

maca77
22. nov 2006

adulak, kráásne 🙂 ako som tak mrkla na tvoj graf, tak podľa mňa vyzerá dosť sľubne 😉

adulak
autor
22. nov 2006

maca
hmmm...este par dni pockam. radsej sa nebudem dopredu radovat 😉 ale neviem ci je to nadejne, lebo ma tak strasne bolia prsia, ze az 😠 ani bezat nemozem, lebo sa ni zda, ze mi ich asi roztrhne 😀 a v podbrusku ma tiez boli ako pred MS ☹ o dva dni budem mudrejsia 🙂

maca77
22. nov 2006

adulak, všimla som si v iných grafoch kde to skončilo tehu, že pri uhniezdení dosť veľa klesla BT (medzi 7-10 dňom po ovu) a potom znovu prudko stúpla. a aj Tebe klesla pod čiaru 😉