• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako používať stránku fertilityfriend.com?

8. septembra 2014 
veva, neutekaaaaj.
Nemusela si újsť ani z témy ovulačné testy. Papradie, stromčeky, vetvičky - je to jedno čo vidia kočky, vždy je to vykryštalizovaná soľ v sline alebo v hliene, ktorá sa im objaví v mikroskope ak majú plodné dni. Vetvičky z guľami, vianoce s vianočnými guľami - je prechodné obdobie medzi plodnými a neplodnými dňami. Ak vravia, že nič nevidia, alebo vidia len bublinky či vianočné guľe - majú neplodné dni. Teda podľa mikroskopu :wink:
22. nov 2006 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulak, no krása.
Inak je pravda, čo hovorí maca, že v čase uhniezdenia vajíčka v maternici klesne teplota a potom zase stúpne. Ale nemusí to byť znamenie, že si tehotná. Ja to mám skoro každý cyklus a nič :angry: Inak väčšia šanca, že si tehu je, ak ti teplota stúpne ešte raz nad tie najvyššie hodnoty. Čiže ti počítač zaznamená po ovulácii jedno stúpanie teplôt a po uhniezdení vajíčka ďaľší nárast teplôt. Tak či tak, držím palce.
22. nov 2006 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este tomu nedavam velke nadeje. stale to moze klesnut pod ciaru :frowning2:
ale aj tak diky :dizzy_face:
22. nov 2006 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adulak, to je krasny graf! Aj ja chcem taky! Moje teploty su tiez vysoke (oproti tym, ktore som mavala doteraz), ale na teba nemam. No a mna ani nebolia prsia :frowning2: Ale boli ma tiez v podbrusku, take mensie krciky. Este keby ma aj prsia zacali boliet, to by bol pocit! Stale si myslim, ze mam 50% sancu byt tehotna, ale co ked si to len nahovaram? Co ked mi uz z toho sibe?!!!
Pomoooooc
22. nov 2006 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vevka
neboj nesibka ti. :wink: treba mat chladnu hlavicku makovicku, ale to sa mi asi hovori, ze? :grinning: a hlavne to chce pohodu, klidek,.... :dizzy_face:
22. nov 2006 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale aj tak ti to velmi prajem a budem sa tesit, ked ti to vyjde.
22. nov 2006 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
diky veva :dizzy_face: vsak hadam coskoro aj tebe :wink:
skus sem aj ty hodit svoj graf z fertility. na lavej strane mas sharing - podrzis tam kurzor, pojdes na home page setup a skopirujes udaje v okienku. skus ak chces :slight_smile:
22. nov 2006 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. nov 2006 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tusim to vyslo :confused:
22. nov 2006 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veva
jeeeej ake krasne slniecko mas :dizzy_face: sikulka si :slight_smile:
22. nov 2006 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co to slniecko akoze ma znamenat?
Inac nizsie teploty mam aj preto, ze si BT meriam rano o 5,30. Pri normalnom vstavani (napr. 7,30) mam vzdy o 0,2 stupna vyssiu). Takze kedze posledne dni mam okolo 36,7 je to akoby 36,9. Ale asi to stale nie je dost, kedze ty mas nadherne vysoku BT.
A co to slniecko?
22. nov 2006 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som teraz dosť napätá či to vyšlo alebo nie. Podľa mňa rozhoduje zajtrajšia BT, ak stúpne je nádej, ak klesne tak to potvrdí mrchu.

http://www.fertilityfriend.com/home/175cb0
22. nov 2006 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete prečo to nemám v stupňoch C? :confounded: lebo takto to nevyplňam
22. nov 2006 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veva
slniecko si si tam asi sama navolila, nie? to ti len ukazuje aky CD mas. nestresuj...nie je to nic hrozne. ja tam mam zajacika :grinning:

maca
tak drzim palce, aby neklesla :wink:
22. nov 2006 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. nov 2006 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To neviem. A zadala si si tam celzia? Lebo tam mas na vyber - farenheit albebo celzia.
Pravdu povediac tym farenheitom som nikdy nerozumela.
22. nov 2006 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute baby. zajtra pa pa :wink:
22. nov 2006 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulak, aj ja Tebe :wink:
22. nov 2006 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jejha, az teraz som prisla na to, ze sa daju nastavit tie pekne obrazky na sledovanie, ktory den cyklu mate.... :slight_smile:))
pre tie, ktore na to neprisli, tu je navod: chodte na "sharing", chvilu pockajte, kym sa rozbali menu a kliknite na "tickers". tam potom na "customize your charting ticker". Tam mate na vyber z mnozstva obrazkov tej spodnej listy (tensia - slider, hrubsia - block) ako aj toho pohybliveho obrazka). ked si vyberiete "block", tak tam ten pohyblivy obrazok nebude, iba napisane, ktory den mate. tak si nastavte a vytesujte sa! :slight_smile:))

to maca77: pre nastavenie formatu zobrazenia grafikov chod cez "sharing", "home page setup" a tam dolu najdes policko "units", kde si nastavis "celsius"
22. nov 2006 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak skúsim sem hodiť aj ja svoj graf :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/1670e5
22. nov 2006 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááj aj ja to mám vo fahrenhatoch. Tak ešte raz v °C.
http://www.fertilityfriend.com/home/1670e5 bohužiaľ nakoľko už nie som vo VIP, môžem uverejniť len dva grafy
22. nov 2006 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano!
Stastlivo hlasim, ze teplota neklesla! :slight_smile:
23. nov 2006 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko veva
tak mne bohuzial ano :frowning2: a uz bcitim, ze MS prichadza
23. nov 2006 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, ja si tiez zapisujem do fertility a 2.11.som mala 36.5 a 3.11.mi vystupila na 37, drzala sa tak 16 dni a na 17.-18.den vystupila este na 37.2 a to uz bolo 18dni, co mam vysoku BT a test tehu nepotvrdil. Moze BT aj klamat?
23. nov 2006 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Coze? To nemoze byt pravda! Urcite si si to dobre merala? Ved mas taky krasny graf!

Valhali, myslim si, ze v tvojom pripade klame test, nie BT. Bohuzial, testy su nespolahlive, tak sup sup doktorovi. Ozaj, kolko ti meska mrcha?
23. nov 2006 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veva, dnes je tomu 12.den, co meska. Ale ja mam posunutu ovulku na 8.den pred mrchou. Cyklus mam 39.dnovy a dnes je uz 51.den. V pondelok idem k lekarke.

Meram dobre, presne o 9-tej, pred tym,nez vstanem. Ale teraz uz nemeriam 4.den, sklamala som sa v teste...
23. nov 2006 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
valhali
tak to si asi naozaj tehu :wink: ked ti tolko meska
23. nov 2006 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulak, len nechapem, preco mi vysiel negat test. Robila som si rapiclear
23. nov 2006 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
valhali a mas tu niekde link na ten tvoj graf?
a skusala si aj nejaky iny test? ja neviem, ktory je najspolahlivejsi
23. nov 2006 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano bambulky mam jednu otazocku, kde si meriate teplotu? co je najspolahlivejsie, vaginalne alebo oralne?
23. nov 2006 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok