Ako používať stránku fertilityfriend.com?

adulak
7. nov 2006

ahojte. som len v zaciatkoch snazilkovania a narazila som na tuto stranku. viem, ze ju viacere pouzivate, ale okolo tejto stranky je vela popisane v roznych temach. nechce sa mi tolko hrabat v temach, ked viem, ze niektore maju aj niekolko desiatok stran. neviete mi poradit nieco okolo tejto stranky? zatial som sa tam zaregistrovala a zapisujem si teplotu. den ovu zistim podla toho grafu? a videla som tam aj zelene a zltu bodku. to mi vyratalo podla dlzky mojho cyklu? ked si zitim pomocou mikroskopu, ze mam ovu, tak kam to mam zapisat? v angline nie som moc dobra, tak preto vas prosim o pomoc 😅 dakujem moc 🙂

adulak
autor
23. nov 2006

zabka
ja som citala, ze v posve je spolahlive si merat. ja si meriam tam 😉 ale nemoze sa to kombinovat

veva55
23. nov 2006

Zabka, ja si meriam vaginalne, vraj je to najspolahlivejsie. Ale raz som cez vikend skusala merat oralne, hned po tom vaginalne, hned po tom v podpazi. Vsetky 3 merania mi ukazali inu hodnotu. 🙂

zab_ka
23. nov 2006

oki dakujem

veva55
23. nov 2006

Adulak a ta teplota ti klesla velmi?

adulak
autor
23. nov 2006

veva
co ja viem, ci je to moc? vcera som mala 37,23 a dnes 37,09
zatial je to stale nad cervenou ciarou. tak neviem ☹ ale MS sa hlasi -boli ma brucho 😖 ratam, ze dnes alebo zajtra uz dorazi

linle
23. nov 2006

valhali, možno ti test nepotvrdil tehuľkovstvo práve preto, že máš posunutú ovuláciu. Možno máš ešte málo hcg v tele. Skús počkať pár dní a potom test opakovať 😉 Ja si myslím, že si tehuľka. Inak aj moja kamarátka to tak mala, otehotnela tesne pred menštruáciu (vie to na 100%, lebo sa im to podarilo na prvý pokus)a menštruácia nedorazila. Urobila si test, ale vyšiel jej negatívny. Išla k doktorovi, lenže bola ešte tehuľka len veľmi krátko a doktor jej tehotenstvo nepotvrdil. Menštruáciu stále nedostala a tak si urobila test znova a vyšiel pozitívny. Inak volá sa Viki a je aj tu zaregistrovaná. Skús jej napísať IP, ak sa chceš poradiť 😉

adulak, to mi je ľúto, že BT klesla. Držala som ti palce. Ak to nevyšlo teraz, vyjde určite nabudúce.

adulak
autor
23. nov 2006

linle
to neva 😉 ale aj tak diky za podporu. 🙂

maca77
23. nov 2006

adulak, vraj klesnutie o 0,1 nemusí nič znamenať. Mne včera klesla o 0,2 a dnes znovu síce stúpla o 0,2 ale prišla aj mrcha. 😠
Ešte šancu máš 😉

veva55
23. nov 2006

Adulak, ale ved to su len necele 2 desatiny. To predsa nic neznama. Ja som myslela, ze ti klesla pod ciaru. A to, ze ta boli brucho, to moze tiez znamenat tehotenstvo. Ved koniec koncov, vela bab hovori, ze pri tehotenstve mali rovnake priznaky ako pred menzesom. Myslim, ze je tu k tomu aj vytvorena tema. Ja uz mam par dni mierne krce a tiez by som si to mohla vysvetlovat dvojako. Takze este neni nic stratene. Aspon si myslim. Kedy ma prist mrcha?

adulak
autor
23. nov 2006

no podla mojich vypoctov to malo byt 22 alebo 23.11. ale podla toho, co mi vyratal pocitac to ma byt az 26-ho. tak som z toho jelen.

veva55
23. nov 2006

A mavas pravidelny cyklus? Lebo ak ano, tak sa riad podla toho, a nie podla pocitaca.
Ja ho pravidelny nemam, takze ja som stale v rovine "predpokladov". Aj teraz mozem len predpokladat, ze do pondelka by mala prist mrcha. Ak nepride, v utorok testuje. Boze nech uz je utorok!!!!!

adulak
autor
23. nov 2006

normalne mavam tak 25-28 dnovy cyklus. len raz som mala 36, pretoze som si oddialila MS. boli sme totiz na dovolenke 😉 ale nerobim si zbytocne nadeje ☹ nechcem sa sklamat

maca77
23. nov 2006

adu, ja som si už začala nádeje robiť a prišlo veľké sklamanie. .. tak musíš asi len čakať . Ale aj tak ti prajem veľa síl a trpezlivosti 😉

veva55
23. nov 2006

Asi by som sa aj ja mala krotit v tom mojom nadseni, aby som potom neprerumazgala cely vikend 😒

adulak
autor
23. nov 2006

inak baby, asi som sibnuta 😀 stale chodim na wecko kontrolovat, ci uz mam kramy 😀 som ale trubka 😀

maca77
23. nov 2006

adulak, keď mrkneš do hociktorej témy snažiliek, tak zistíš, že takých šibnutých je oveľa viac 😀

.. neviete mi poradiť, ako si mám na fertility založiť graf na nový cyklus? 😖

veva55
23. nov 2006

No vidis, mozno ani nepridu. Nadej zomiera posledna.
Mne akurat kolegovia povedali, ze dnes vyzeram nejak inaksie. Vraj to tehotenstvo na mne ziari. Bodaj by to boda pravda 🙂

adulak
autor
23. nov 2006

maca
a preco si chces zakladat novy graf?

veva
sila, ked uz to aj kolegovci vidia 😉 ale ze vraj sa vtedy baba zmeni, ked je tehu. ci nie? kdesi som to citala

maca77
23. nov 2006

adulak, ja som myslela, že keď došla mrcha tak musím vytvoriť nový 😖 či mám pokračovať v terajšom a rozdelí mi to potom na dva?

adulak
autor
23. nov 2006

maca
hej. nemusis davat novy. malo by ti to rozdelit. 😉

maca77
23. nov 2006

tak to idem skúsiť 🙂 ďakujem ... júj, škoda že tam nebudem mať jeden jediný ☹ ... tak budú dva 😀 dúfam

adulak
autor
23. nov 2006

maca
potom sa pochval ako sa ti darilo 😉

linle
23. nov 2006

maca, ak si v tom grafe zaznačíš, že si dostala menštruáciu, automaticky ti to začne robiť nový graf 😉

maca77
23. nov 2006

podarilo sa 😀 a môžem pokračovať ďalej v meraní. super urobilo mi to vyhodnotenia cyklu, tak som zase múdrejšia 😉

maca77
23. nov 2006

... len neviem či mi tie múdrosti neškodia. o chvíľu budem ako programátor 😀

adulak
autor
23. nov 2006

maca
😀 😀 😀
a aky vysledok si mala? dobre ti to vyratalo ovu a MS?

adulak
autor
23. nov 2006

maca ty si merias teplotu oralne? ked mas v grafe zaznacenu aj cez MS.

maca77
23. nov 2006

myslím, že vypočítalo dobre.
ja si nemeriam orálne ale vag., keď sa dá tak aj cez MS. Prvý mesiac som si cez MS nemerala, ale potom som si na merania zvykla a keď som si jeden deň cez MS nezmerala tak mi to chýbalo

linle
23. nov 2006

tak maca nám je závislá od merania 😀

adulak
autor
23. nov 2006

veru zavislacka si maca. ale cez MS by sa nemalo merat.