Ako používať stránku fertilityfriend.com?

adulak
7. nov 2006

ahojte. som len v zaciatkoch snazilkovania a narazila som na tuto stranku. viem, ze ju viacere pouzivate, ale okolo tejto stranky je vela popisane v roznych temach. nechce sa mi tolko hrabat v temach, ked viem, ze niektore maju aj niekolko desiatok stran. neviete mi poradit nieco okolo tejto stranky? zatial som sa tam zaregistrovala a zapisujem si teplotu. den ovu zistim podla toho grafu? a videla som tam aj zelene a zltu bodku. to mi vyratalo podla dlzky mojho cyklu? ked si zitim pomocou mikroskopu, ze mam ovu, tak kam to mam zapisat? v angline nie som moc dobra, tak preto vas prosim o pomoc 😅 dakujem moc 🙂

pifina
24. okt 2011

@26lenka6 super, pozeram, ze sa ti podarilo vyrobit link na tvoj graf 🙂 uz som si ta pridala k FF-priatelom, budem priebezne pozerat 🙂

26lenka6
24. okt 2011

@pifina aj to sa dá? 😅 ja si už pripadám ako čistý magor 😀

pifina
24. okt 2011

@26lenka6 v pohode, ja som to tiez nevedela a museli mi to podrobne vysvetlit ... teraz by ti tam malo niekde svietit, ze si ta chce pridat pifina ako priatela, ci to chces potvrdit ... a ked ma odkliknes, tak uvidim tvoj graf medzi svojimi, nemusim si pamatat presnu adresu 🙂

26lenka6
24. okt 2011

@pifina no, už by sme mali byť priatelia aj na FF ak som to dobre odklikla ale vidím aj tvoj graf tak asi hej

pifina
24. okt 2011

@26lenka6 hej, uz to je ok, uz ta mam v zozname 🙂

26lenka6
24. okt 2011

@pifina a kde sa na ff nastavuje kolko cyklov chcem zvereniť?

pifina
24. okt 2011

@26lenka6 ked zobrazis svoj graf a pojdes na "Sharing" a odtial na "Setup" ... otvori sa ti obrazovka, ktora ma v spodnej casti toto: "Select the charts you wish to publish on your home page:" ... a tam si to vies vyklikat ... prave pozeram, ze pre Free Basic Members sa daju max. dva zobrazit, pre platiacich clenov je to neobmedzene ... kazdopadne, ty tam mas v zozname asi len jeden graf, preto ti len jeden ukazuje ...

anelkaaa
16. jan 2013

@pifina Ahoj,ako pozerám už dávno tu nikto nebol a ty si posledná,tak sa spýtam teba,ak ti to nebude vadiť 😅 Chcem sa spýtať,ja som na tej stránke FF prvý mesiac a keď tak pozerám grafy iných babeniek,majú tam normálne 32 dní,a ten graf čo som tam ja horko ťažko nastavila (neovládam anglinu ) tam mám iba 16 dní... 😨 Neviem teda či to mám nastavené správne,ako to teda vlastne funguje? Budem ti veľmi vďačná za odpoveď... 🙂 Prípadne keby mi poradil aj niektorá iná 🙂

pifina
17. jan 2013

@anelkaaa musela by som ten graf vidiet, takto ti tazko poradim 😅

pifina
17. jan 2013

@anelkaaa adresu grafu najdes v "sharing" a "setup" ... hned hore najdes text " Your Charting Home Page Web Address:" a pod nim je adresa, ktoru tu nakopiruj, potom mozno budem vediet poradit 😅

anelkaaa
18. jan 2013

@pifina No,keď to skúšam,dám to sharing,potom setup tak mi tam vyhodí takú tabulku a píše tam your intro massage....,ale hento čo si písala ty to your charting home page..........,to tam nikde nemám :( Tak neviem....Ale ďakujem za odpoveď 🙂

pifina
18. jan 2013

@anelkaaa mne ukazuje "your intro message" pod tou adresou ... neviem, mozno sa to nastavovalo niekde inde este predtym, aby to zobrazilo 😔

anelkaaa
18. jan 2013

@pifina http://www.fertilityfriend.com/home/41c827 Asi to mááááááám,ďakujeeeeem 🙂 😀

anelkaaa
18. jan 2013

@pifina Ano,mám to,konečne....A už som aj zistila že vždy keď si zaznačím do kalendára,tak tie dni sa mi potom pridávajú 🙂 Ďakujem ešte raz 🙂

pifina
18. jan 2013

@anelkaaa super 😅 ked budes mat dalsiu otazku, tak kludne pis 😅

bubulacka
14. feb 2014

Babyyyyy - dnes ma FF akciu za VIP skoro na polovicu - oplatí sa to? Ja som sa registrovala pre cca mesiacom, este mam VIP zadarmo (tuším na 30 dni to bolo), ale ked mi skončí, co "životne" dôležité z tejto appky stratím? 😀 mam si kupit ročne, kedže nevide "az" tak draho, alebo su v tom "zbytočne" veci. Dakujem 🙂

bubulacka
14. feb 2014

Nikto nic? 😕

ellenie
10. mar 2014

zienky, ako sa do grafu dostanu tie cervene priamky? ja to totiz vo svojom grafe nemam

pifina
10. mar 2014

@ellenie to ti vyskoci automaticky, ked FF usudi, ze si uz mala ovulaciu ... teda ak si dobre pamatam 😅

helga66
23. jún 2014

@linle môžem aj poprosiť vopred vdaka hedwa@centrum.sk

lensam
8. sep 2014

čo znamená keď mi fertility friend vyznačí v grafe ovuláciu prerušovanou čiarou?