Ako používať stránku fertilityfriend.com?

adulak
7. nov 2006

ahojte. som len v zaciatkoch snazilkovania a narazila som na tuto stranku. viem, ze ju viacere pouzivate, ale okolo tejto stranky je vela popisane v roznych temach. nechce sa mi tolko hrabat v temach, ked viem, ze niektore maju aj niekolko desiatok stran. neviete mi poradit nieco okolo tejto stranky? zatial som sa tam zaregistrovala a zapisujem si teplotu. den ovu zistim podla toho grafu? a videla som tam aj zelene a zltu bodku. to mi vyratalo podla dlzky mojho cyklu? ked si zitim pomocou mikroskopu, ze mam ovu, tak kam to mam zapisat? v angline nie som moc dobra, tak preto vas prosim o pomoc 😅 dakujem moc 🙂

linle
22. nov 2006

veva, neutekaaaaj.
Nemusela si újsť ani z témy ovulačné testy. Papradie, stromčeky, vetvičky - je to jedno čo vidia kočky, vždy je to vykryštalizovaná soľ v sline alebo v hliene, ktorá sa im objaví v mikroskope ak majú plodné dni. Vetvičky z guľami, vianoce s vianočnými guľami - je prechodné obdobie medzi plodnými a neplodnými dňami. Ak vravia, že nič nevidia, alebo vidia len bublinky či vianočné guľe - majú neplodné dni. Teda podľa mikroskopu 😉

linle
22. nov 2006

adulak, no krása.
Inak je pravda, čo hovorí maca, že v čase uhniezdenia vajíčka v maternici klesne teplota a potom zase stúpne. Ale nemusí to byť znamenie, že si tehotná. Ja to mám skoro každý cyklus a nič 😠 Inak väčšia šanca, že si tehu je, ak ti teplota stúpne ešte raz nad tie najvyššie hodnoty. Čiže ti počítač zaznamená po ovulácii jedno stúpanie teplôt a po uhniezdení vajíčka ďaľší nárast teplôt. Tak či tak, držím palce.

adulak
autor
22. nov 2006

este tomu nedavam velke nadeje. stale to moze klesnut pod ciaru ☹
ale aj tak diky 😵

veva55
22. nov 2006

Adulak, to je krasny graf! Aj ja chcem taky! Moje teploty su tiez vysoke (oproti tym, ktore som mavala doteraz), ale na teba nemam. No a mna ani nebolia prsia ☹ Ale boli ma tiez v podbrusku, take mensie krciky. Este keby ma aj prsia zacali boliet, to by bol pocit! Stale si myslim, ze mam 50% sancu byt tehotna, ale co ked si to len nahovaram? Co ked mi uz z toho sibe?!!!
Pomoooooc

adulak
autor
22. nov 2006

vevka
neboj nesibka ti. 😉 treba mat chladnu hlavicku makovicku, ale to sa mi asi hovori, ze? 😀 a hlavne to chce pohodu, klidek,.... 😵

veva55
22. nov 2006

Ale aj tak ti to velmi prajem a budem sa tesit, ked ti to vyjde.

adulak
autor
22. nov 2006

diky veva 😵 vsak hadam coskoro aj tebe 😉
skus sem aj ty hodit svoj graf z fertility. na lavej strane mas sharing - podrzis tam kurzor, pojdes na home page setup a skopirujes udaje v okienku. skus ak chces 🙂

veva55
22. nov 2006
veva55
22. nov 2006

Tusim to vyslo 😕

adulak
autor
22. nov 2006

veva
jeeeej ake krasne slniecko mas 😵 sikulka si 🙂

veva55
22. nov 2006

a co to slniecko akoze ma znamenat?
Inac nizsie teploty mam aj preto, ze si BT meriam rano o 5,30. Pri normalnom vstavani (napr. 7,30) mam vzdy o 0,2 stupna vyssiu). Takze kedze posledne dni mam okolo 36,7 je to akoby 36,9. Ale asi to stale nie je dost, kedze ty mas nadherne vysoku BT.
A co to slniecko?

maca77
22. nov 2006

ja som teraz dosť napätá či to vyšlo alebo nie. Podľa mňa rozhoduje zajtrajšia BT, ak stúpne je nádej, ak klesne tak to potvrdí mrchu.

http://www.fertilityfriend.com/home/175cb0

maca77
22. nov 2006

neviete prečo to nemám v stupňoch C? 😖 lebo takto to nevyplňam

adulak
autor
22. nov 2006

veva
slniecko si si tam asi sama navolila, nie? to ti len ukazuje aky CD mas. nestresuj...nie je to nic hrozne. ja tam mam zajacika 😀

maca
tak drzim palce, aby neklesla 😉

veva55
22. nov 2006

To neviem. A zadala si si tam celzia? Lebo tam mas na vyber - farenheit albebo celzia.
Pravdu povediac tym farenheitom som nikdy nerozumela.

adulak
autor
22. nov 2006

caute baby. zajtra pa pa 😉

maca77
22. nov 2006

adulak, aj ja Tebe 😉

deedee
22. nov 2006

Jejha, az teraz som prisla na to, ze sa daju nastavit tie pekne obrazky na sledovanie, ktory den cyklu mate.... 🙂))
pre tie, ktore na to neprisli, tu je navod: chodte na "sharing", chvilu pockajte, kym sa rozbali menu a kliknite na "tickers". tam potom na "customize your charting ticker". Tam mate na vyber z mnozstva obrazkov tej spodnej listy (tensia - slider, hrubsia - block) ako aj toho pohybliveho obrazka). ked si vyberiete "block", tak tam ten pohyblivy obrazok nebude, iba napisane, ktory den mate. tak si nastavte a vytesujte sa! 🙂))

to maca77: pre nastavenie formatu zobrazenia grafikov chod cez "sharing", "home page setup" a tam dolu najdes policko "units", kde si nastavis "celsius"

linle
22. nov 2006

tak skúsim sem hodiť aj ja svoj graf 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/1670e5

linle
22. nov 2006

jááj aj ja to mám vo fahrenhatoch. Tak ešte raz v °C.
http://www.fertilityfriend.com/home/1670e5 bohužiaľ nakoľko už nie som vo VIP, môžem uverejniť len dva grafy

veva55
23. nov 2006

dobre rano!
Stastlivo hlasim, ze teplota neklesla! 🙂

adulak
autor
23. nov 2006

dobre ranko veva
tak mne bohuzial ano ☹ a uz bcitim, ze MS prichadza

valhali
23. nov 2006

kocky, ja si tiez zapisujem do fertility a 2.11.som mala 36.5 a 3.11.mi vystupila na 37, drzala sa tak 16 dni a na 17.-18.den vystupila este na 37.2 a to uz bolo 18dni, co mam vysoku BT a test tehu nepotvrdil. Moze BT aj klamat?

veva55
23. nov 2006

Coze? To nemoze byt pravda! Urcite si si to dobre merala? Ved mas taky krasny graf!

Valhali, myslim si, ze v tvojom pripade klame test, nie BT. Bohuzial, testy su nespolahlive, tak sup sup doktorovi. Ozaj, kolko ti meska mrcha?

valhali
23. nov 2006

veva, dnes je tomu 12.den, co meska. Ale ja mam posunutu ovulku na 8.den pred mrchou. Cyklus mam 39.dnovy a dnes je uz 51.den. V pondelok idem k lekarke.

Meram dobre, presne o 9-tej, pred tym,nez vstanem. Ale teraz uz nemeriam 4.den, sklamala som sa v teste...

adulak
autor
23. nov 2006

valhali
tak to si asi naozaj tehu 😉 ked ti tolko meska

valhali
23. nov 2006

adulak, len nechapem, preco mi vysiel negat test. Robila som si rapiclear

adulak
autor
23. nov 2006

valhali a mas tu niekde link na ten tvoj graf?
a skusala si aj nejaky iny test? ja neviem, ktory je najspolahlivejsi

zab_ka
23. nov 2006

dobre rano bambulky mam jednu otazocku, kde si meriate teplotu? co je najspolahlivejsie, vaginalne alebo oralne?