Ako používať stránku fertilityfriend.com?

adulak
7. nov 2006

ahojte. som len v zaciatkoch snazilkovania a narazila som na tuto stranku. viem, ze ju viacere pouzivate, ale okolo tejto stranky je vela popisane v roznych temach. nechce sa mi tolko hrabat v temach, ked viem, ze niektore maju aj niekolko desiatok stran. neviete mi poradit nieco okolo tejto stranky? zatial som sa tam zaregistrovala a zapisujem si teplotu. den ovu zistim podla toho grafu? a videla som tam aj zelene a zltu bodku. to mi vyratalo podla dlzky mojho cyklu? ked si zitim pomocou mikroskopu, ze mam ovu, tak kam to mam zapisat? v angline nie som moc dobra, tak preto vas prosim o pomoc 😅 dakujem moc 🙂

maca77
24. nov 2006

no keď tak hovoríte o snoch, tak práve v mesiacoch kedy som si myslela, že to mohlo vyjsť, tak sa mi snívalo len o rybkách a o bábätkách dievčatkách ktoré som nosila na rukách. .. a to všetko sa sníva vraj vtedy, keď ste tehu. Takže keď som si dala do súvisu ešte tie sny, tak ma to presvedčilo.
... no a prišla mrcha a bolo po snívaní ....

veva55
24. nov 2006

adulak, ved skusala som to s interpunkciou aj bez nej, proste viac moznosti a nic. Ale to je jedno, ja na to aj tak neverim.
Maca, dufam, ze mne pride MS az o rok 😀 (necely rok)

adulak
autor
24. nov 2006

veva
😀 😀 😀

linle
ako si dopadla s grafom? 🙂

linle
24. nov 2006

adulak, len mi povedala, že to je normálne, že to aj tak neskoro po ovulácii zmení graf 😉 a že ona typuje ovu skôr na ten 13.-14. deň cyklu, ale že je možné, že to bude aj až ten 15. Že to zvýšenie môže mať za následok aj nejaká choroba - prechladnutie 😕 čo dúfam, že nie je môj prípad. Veď uvidíme zajtra, aká bude teplota. 😉

adulak
autor
24. nov 2006

tak ja padam a prajem vam pekny vikend 😉

linle
24. nov 2006

aj tebe adi 😉

maca77
24. nov 2006

adu, Ty sa máš ... tak pekný víkend a drž si tú vysokú teplovu 😉

veva55
24. nov 2006

Aj ja vam prajem pekny vikend! Adi, dufam, ze v pondelok sa prihlasis uz ako tehulka!

adulak
autor
25. nov 2006

tak baby hlasim sa uz teraz, lebo do pondelka by som asi nevydrzala 😀
teplota neklesla ani dnes, tak som si urobila prvy testik 🙂
je to tu:
http://www.fertilityfriend.com/home/16d06e
som happy. vo stvrtok idem k lekarovi a bude to 100% jasne 😉

linle
25. nov 2006

adi, tak gratulujeeeeem 😉

adulak
autor
25. nov 2006

linle
dakujeeeem 😀

ivush
25. nov 2006

adi blahoželám k pozitívnemu testu...mne síce mešká MS už 5. deň, ale testy boli zatiaľ negatívne 😒 takže príčina zrejme bude v niečom inom.... ☹

valhali
26. nov 2006

ja som z BT max.sklamana. Mam BT37 uz 24.den po ovulke a vcera dosla mrcha na 52DC (to je cyklus, co? 😲) a to ani neklesla BT. Aj pocas mrchy 37. A je riadne bolestiva, akoby som sla rodit 😀 . Takze ja uz BT nemeriam. Akurat mi dala falosnu nadej. Zajtra idem k lekarke, nech robi nieco s mojim cyklom.

madeleine
26. nov 2006

Ja som zase zacala slintat do slintatka... (nechcite po mne original meno, nespomeniem si teraz). Prinasa sice s krvou opozdeny obraz, ale predsa... a tiez na zaklade toho zistim ci a kedy mam ovulaciu... 🙂

valhali
26. nov 2006

mad, to je taky mikroskop? a vidis tam stromceky? 🙂

madeleine
26. nov 2006

ano taky, zatial nevidim nic, uz som si odvykla som pouzivat... 😀 musim si zase zvyknut... 😔

veva55
27. nov 2006

Adi, gratulujem! Ja som vedela, ze tebe to vyjde! Bolo mi to hned jasne, ked si sem dala svoj graf (tajne som ti ho zavidela) 🙂
No mne teplota vydrzala nad ciarou, takze o deviatej si idem kupit test a hned sa dam do toho. Nemozem sa dockat.
Ozaj, nevies, co znamena, ked mam v drafe prazdnu gulicku? Vies, tie body, ktore sa spajaju, aby vznikol graf.

maca77
27. nov 2006

ahojte 🙂

adi, blahoželám k // 🙂 .. a nezabudni poslať tehu vírus 😉

veva55
27. nov 2006

Maca, suhlasim, aj ja chcem byt nakazena tehu virusom 😀
Teda dufam, ze uz som, hned o 9 bezim do lekarne a robim test. No a dovtedy sa modlim, nech to vyjde 🙂

adulak
autor
27. nov 2006

veva
diky diky diky. ta prazdna gulicka znamena, ze si si teplotu merala v inu dobu ako obycajne. 🙂

inak ten virus vam posielam....teraz.....mate? dufam, ze hej 😉 😀 😀

dnes som si robila dalsi testik, lebo mangelik mi zatial neveril,ze to vyslo.............ale uz uveril 😀

macka
aj tebe dakujem 🙂

maca77
27. nov 2006

adi, vypla som antivir a dúfam, že tentokrát sa aj na mňa prilepí.

veva, tak držím palčeky 😉

veva55
27. nov 2006

Baby dakujem za podporu. Neviete si predstavit, aka som nervozna.

Adul, takze ty nas pravdepodobne opustis a namieris do tehuliek. Neboj, skor ci neskor si ta tam najdeme 🙂

adulak
autor
27. nov 2006

babule, tak to dufam, ze sa tam co najskor stretneme.

veva
tfuj tfuj....toto mas pre stastie 😉 nech su tam // 🙂
a urcite vas neopustim. mne sa tu s vami dobre keca 😀

veva55
27. nov 2006

Odchadzam z prace, idem sa tu zblaznit, takze idem najprv do potravin a po ceste sa stavim v lekarni. Takze za pol hodinku som spat. Dufam, ze nervozita nema vplyv na vysledok testu, lebo ja som momentalne v stave pred zrutenim. Trasu sa mi ruky aj nohy, bohvie, ci do tej lekarne vobec po svojich prijdem 😀

linle
27. nov 2006

veva, držim silno palčeky 😉

veva55
27. nov 2006

😝 😝 😝

maca77
27. nov 2006

veva, tak ako? nenaťahuj nás ...

adulak
autor
27. nov 2006

ako veva 😀 si nejaka tajnostkarska 😉 vyslo to? dufam, ze hej 😎

linle
27. nov 2006

vevaaaaaa, no tak nám to prezraď. Ja tipujem, že to vyšlo 😀

adulak
autor
27. nov 2006

uz nas tolko nenapinaj 😝 ja si tiez myslim, ze mas // 🙂